Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Diplomky a seminárky

Zobrazuji 1. - 17. odkaz z celkových 17 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky is.muni.cz/th/78577/fss_m_a2
Diplomová práce, z komparace pozitivní psychologie a Castanedova učení vyvozená aktualizace pozitivní psychologie. Metoda: kombinace informací způsobem binokulárního vidění (Gregory Bateson).
Náhled stránky www.diplomkyaseminarky.cz
Diplomové a seminární práce 21 / 150
Adresa neznámá
Patříte i vy mezi studenty, kteří mají málo času na psaní seminární, bakalářské nebo diplomové práce? Musíte se připravovat ke zkouškám a máte pocit, že nic nestíháte? V tom případě jsme ta správná firma, která Vám pomůže tento problém vyřešit. Zpracováváme různé druhy prací jako jsou: diplomové práce, bakalářské práce, seminární práce, referáty, eseje atd.
www.diplomkyaseminarky.cz - Detail firmy www.diplomkyaseminarky.cz »
Náhled stránky diplomky-nepisto.cz
Specializujeme se na zpracování podkladů pro diplomové práce. Máme tým odborných autorů, kteří mají mnoho zkušeností. Jsme na trhu již 7 let a obsloužili jsme již stovky spokojených zákazníků.
Náhled stránky diplomky-nepisto.cz
Specializujeme se na zpracování podkladů pro diplomové práce. Máme tým odborných autorů, kteří mají mnoho zkušeností. Jsme na trhu již 7 let a obsloužili jsme již stovky spokojených zákazníků.
Náhled stránky formatovani-bakalarskeprace.cz
Formatovani-bakalarskeprace.cz 0 / 150
Adresa neznámá
Formátování bakalářské, diplomové, seminární nebo disertační práce. Úprava formátování textu, stylistická stránka to je naše práce. Korektura pravopisu je samozřejmostí.
formatovani-bakalarskeprace.cz - Detail firmy formatovani-bakalarskeprace.cz »
Náhled stránky is.muni.cz/th/78577/fss_b
Práce je analýzou dějů v sektách: Chrám lidu, Davidovská větev Církve adventistů sedmého dne, Řád Chrámu slunce; na podkladě textové analýzy. K deskripci a explanaci jsou užity koncepty: prestiž (Le Bon), identifikace (Freud), skupinový narcismus (Fromm), konformita, psychická manipulace, kognitivní disonance (Festinger), ideologie. Analyzovaný materiál je shrnut v návrhu modelu mocenské situace.
Náhled stránky www.studujeme.webnode.cz
Pomoc s podklady pro seminární, bakalářskou a diplomovou práci z oblastí ekonomie, marketing, Management, HR, řízení podniku, psychologie, sociologie a další za příznivou cenu. Samozřejmostí je korektura textů, stylizace a individuální přístup vč. konzultací. Dodržuji normy a ochranu proti plagiátorství.
Náhled stránky citovanie.co.nf
Podle zadaných údajů vygeneruje bibliografický odkaz do textu práce i do seznamu použité literatury (bibliografie) zvlášť pro citaci a zvlášť pro parafrázi
Náhled stránky www.primareferat.cz
Prima referát 17 / 150
Adresa neznámá
Primareferat.cz – kvalitní příprava diplomových, bakalářských, rigorózních, seminárních a jiných prácí a referátů. Recenze, semestrální, zápočtové a ročníkové práce, PR články, korektury, eseje, čtenářské deníky, úvahy.
Náhled stránky www.projekt3v.cz
Školní projekt podpory žáků o přírodní vědy - rozvoj výzkumných a prezentačních dovednosti žáků, interaktivní e-learningový kurz, semináře a workshopy pro pedagogy zapojených škol. Přístup k publikačnímu nástroji Datel k tvorbě projektů žáky online.
Náhled stránky seminarne-prace.sgo1.com
Ako písať seminárnu prácu. Prevedenie, náležitosti, vzhľad a vzor seminárnej práce.
Náhled stránky www.diplomkyzacit.cz
Seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce 0 / 150
Janského 2451 Karviná - Nové Město 73506
Zabýváme se poradenstvím v oblasti zpracování studijních podkladů pro odborné práce různého kvalifikačního stupně. Můžeme Vám nabídnout pomoc ve vyhledání vhodné odborné literatury, zpracování podkladů pro písemné práce, korektury odborných textů, konzultace při zpracování projektů závěrečných kvalifikačních prací a jejich prezentací. Nabízíme i zpracování studijních podkladů v cizím jazyce. Budeme rádi, když navštívíte naše webové stránky pro více informací anebo využijete pro svůj dotaz naši e-mailovou adresu.
Náhled stránky www.diplomkybezprace.cz
Vypracujeme pro Vás podklady pro seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, eseje a jiné odborné texty. Profesionalita, kvalita, diskrétnost - jsou pro nás samozřejmostí. Perfektní zákaznická podpora, záruka 1 rok. www.seminarkybezprace.cz
Náhled stránky seminarnipracezacit.cz
Jsme tady proto, aby bylo pro Vás studium hračkou. Vypracujeme za Vás kvalitní a originální texty, které splňují požadavky Vaší školy. Všechny práce jsou kontrolovány antiplagiátorským systémem a první ukázka Vaší práce je Vám zaslána zcela zdarma. Vyzkoušejte naše služby a obraťte se na náš tým zpracovatelů. Jsme odborníci ve všech studijních oblastech a naše reakce na Vaše požadavky je okamžitá.
Náhled stránky www.napisemeto.cz
Zpracování podkladů pro seminární, bakalářské a diplomové práce. Zakládáme si na kvalitě, komunikaci a rychlosti. Vypracujeme také profesionální grafické životopisy. Ukázky ke stažení. Anonymní a profesionální zpracování, možnost platit kartou i bitcoiny.
Náhled stránky www.vsprace.cz
Pomáháme s vypracováním podkladů pro vaše závěrečné práce. Ať už potřebujete pomoci s podklady pro bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci, můžete se obrátit na nás. Naše služby jsou rychlé, spolehlivé a diskrétní.
Náhled stránky www.zaverecne-prace.cz
Závěrečné-práce.cz 0 / 150
Adresa neznámá
Vypracováváme podklady pro diplomové práce, bakalářské práce a jiné druhy školných prací. Podklady pro středoškolní práce a referáty.
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist