Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69563 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Počítačové sítě

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 44 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky erecept.online
Zajišťujeme technickou podporu lékařům a zdravotním institucím s elektronickými recepty. Zajistíme celou technologii elektronických receptů včetně registrace do centrálního uložiště.
Náhled stránky www.kairos-czech.cz
Společnost Kairos Technologies poskytuje možnost anonymního surfování, bezpečného cloudového úložiště i chráněného emailu a telefonu. Nabízíme také pasivní příjem v rámci MLM.
Náhled stránky cluster.greenhousing.cz
Portál cluster.greenhousing.cz nabízí zákazníkům služby privátních cloudů a serverových clusterů, tedy technických řešení s vysokou smluvní dostupností serverů a tím i hostovaných služeb.
Náhled stránky www.exom-group.cz/uvod
eXom group, s.r.o 0 / 150
Högerova 1098/13, 152 00 Praha 5
Zabýváme se dohledem a údržbou firemní IT infrastruktury a výpočetní techniky. Provádíme správu a údržbu počítačů, sítí i serverů, zajišťování bezpečnosti, zálohování dat, softwarový audit. Zajistíme kvalitní a efektivní obsluhu zákazníků zákaznickou linkou a call centrum. V případě jakýchkoli nesnází poskytneme rychlý servis. Pořádáme školení v oblasti softwaru i hardwaru.
Náhled stránky www.myvivo.cz/it-outsourcing
IT Outsourcing - přenechejte své starosti o informační systémy nám a konečně se věnujte naplno svému podnikání. IT Outsourcing, práva počítačových sítí, sítě, server, uživatelská podpora
Náhled stránky zahraj-automaty.com
Zahrajte si automaty online můžete vyhrát a registraci máte zdarma a online. Užijte si zábavu na hodně hrách.
Náhled stránky www.monitoring-pc.cz
Sledování zaměstnanců a uživatelů pc 0 / 150
V Edenu 380, 250 83 Škvorec
Aplikace monitoruje spuštěné programy, navštívené stránky a aktivitu uživatele na PC včetně tisku na tiskárny, kdykoliv máte možnost se podívat do online přehledu a zobrazit si detailní informace či pouze sumarizaci za dané období, které si zvolíte.
Náhled stránky www.tinit.cz
TINIT s.r.o 0 / 150
Služby v oblasti informačních technologií jako je systémová integrace, implementace IS, vývoj aplikačního software, rozsáhlé instalační projekty, outsourcing, bodyshopy.
Náhled stránky superload.cz/?_fid=6ml5http:/
superload.cz 0 / 150
superload.cz je největší zlodějská lůza
superload.cz/?_fid=6ml5http:/ - Detail stránky superload.cz/?_fid=6ml5http:/ »
Náhled stránky www.schindler-sys.cz
Správa počítačových sítí 0 / 150
V Edenu 380, 25083 Škvorec
Správa počítačových sítí v Praze a okolí, servis IT. Návrhy a realizace počítačových sítí, VPN propojení a serverů. Podpora pro OS Windows, Linux, BSD. Virtualizace serverů na ESXi, VMWare a Hyper-V.
Náhled stránky www.itso.cz
Ing. Miroslav Štefaník - ITSO 22 / 150
Ryšových 416, Ostrava-Svinov, 72100
Servis počítačů, práva počítačových sítí. Tvorba a správa webu a webových aplikací - e-shopy, CMS, redakční systémy. Zakázkový vývoj SW. IT služby pro firmy i soukromé osoby
Náhled stránky optickesvary.cz
Sváření a měření optických kabelů a vláken 0 / 150
ALPHA StylSoft, s.r.o. Husova 112 551 01 Jaroměř Email: info@stylsoft.cz
Poskytujeme veškeré služby sváření optických vláken, včetně přípravy kabelů a vláken ke sváření. Možnost dodat potřebný materiál, optické rozvaděče, vany, instalační materiál.Měření optických kabelů, včetně vyhodnocení výsledků měření. Certifikace optických kabelů.
Náhled stránky www.alpiro.cz
SSL certifikáty 0 / 150
Adresa neznámá
SSL Certifikáty od 359 Kč. Získejte SSL certifikát pro Váš webový server levně a rychle. S technickými návody a how-to k SSL certifikátům.
Náhled stránky www.tvorba-eshopu.cz
Tvorba e-shopu 0 / 150
Adresa neznámá
Založte si vlastní e-shop (internetový obchod) za 5 minut - nyní na zkoušku na 14 dní zdarma! Tvorba eshopů a pronájem e-shopů již za 69 Kč.
Náhled stránky www.hcom.sk
Firma H com, s.r.o. - IT solutions and support poskytuje IT služby už 10 rokov na trhu. Máme bohaté portólio úspešných IT riešení a hlavne spokojných klientov. Našim cieľom je čo najviac odbremeniť klienta od starostí a informácií potrebných ku správnemu fungovaniu IT. Takto ušetrený čas môže venovať rozvoju vlastnej spoločnosti, rodine a spojim záujmom.
Náhled stránky www.activitymon.cz
ActivityMon - monitoring PC umožňuje sledovat činnosti uživatelů (monitoring PC) na domácích počítačích a následně získaná data prohlížet a analyzovat. Součástí je i přehledný pohled na data ve formě kalendáře.
Náhled stránky www.linux-administrator.cz
Potřebujeme zdatného jedince na pozici Linux administrátora. Pokud rozumíš Linuxu, rád zkoumáš nové věci, nebojíš se zodpovědnosti a pořádné práce, pošli nám svůj životopis!
Náhled stránky www.androworks.org
Programování a nabídka užitečných aplikací pro Android mobily. Vyvíjíme mobilní aplikace přesně podle vašich představ. Vyzkoušejte některou z našich úspěšných aplikací. Nabízíme programy pro mobily s Androidem.
Náhled stránky www.islandsoft.cz
Komunita programátorů freewaru a herních vývojářů, kteří zde prezentují své programy a hry volně ke stažení. Naleznete zde tutoriály, návody a ukázky pro jazyky C#, GameMaker, Construct, Delphi, Java, XNA a také pro tvorbu webů v HTML, CSS a PHP.
Náhled stránky www.itpanter.cz
Komlexní nabídka služeb v IT. Hardware a software do škol a firem.Tvorba profesionálního webdesignu a corporate identity.Nabídka IT servisu a správce webu. Technické zastupování firem a veškerá správa.Servery a veškeré sitové periferie.
Náhled stránky ruleta-pravidla.cz
Stránka o výdělku na ruletě v internetových kasínech. S návodem zdarma na registraci. Výhody oproti kamennému kasínu? Nemusíte nikam chodit a můžete si zahrát v klidu z pohodlí Vašeho domova.
Náhled stránky www.pocitace-levne.eu
Počítač je elektronické zařízení, které zpracovává data pomocí předem vytvořeného programu. Současný počítač se skládá z hardware, které představuje fyzické části počítače.
Náhled stránky www.apollo-it.cz
Outsourcing IT komplexní řešení 0 / 150
Adresa neznámá
Nabízíme kvalitní správu sítí, vytváříme vlastní produkty - bezpečnostní a serverová řešení, komplexní IT řešení pro Vaši firmu včetně CRM systému, VOIP ústředny, kamerového systému a dalších.
Náhled stránky www.kabely-opticke.cz
Počítačové sítě jsou v současné době naprosto nezbytnou záležitostí a představit si život bez internetu a bez samotného globálního propojení počítačů si lidé již prakticky neumí.
Náhled stránky zistenie-ip-adresy.wz.cz
Pomocou nášho webu môžete jednoducho a rýchlo zistiť IP adresu počítača. Pre zistenie IP adresy stačí navštíviť web a vaša IP adresa sa vám ukáže na obrazovke. Okrem zistenia IP adresy web ponúka napríklad aj zistenie vášho hostname, hĺbky farieb alebo rozlíšenia vášho monitora.
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69563 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44101 Firem: 25460
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist