Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69574 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Výškové práce

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 32 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.pracevevyskacholomouc.cz
V naší firmě Vojtěch Smékal se specializujeme na práce ve výškách – opravy komínů, nátěry fasád či instalace a revize veřejného osvětlení. Provozujeme rovněž půjčovnu plošin pro výškové práce.
www.pracevevyskacholomouc.cz - Detail firmy www.pracevevyskacholomouc.cz »
Náhled stránky www.horolezci-vyskove-prace.cz
Výškové práce Plzeň - pronájem plošiny Plzeň 0 / 150
Slovanská alej 6, 32600 Plzeň
V Plzeňském kraji provádíme výškové práce z plošiny. Nabízíme také pronájem této špičkové kloubové plošiny s výškovým dosahem 24m - výroba a montáž reklamy dle zadání.
www.horolezci-vyskove-prace.cz - Detail firmy www.horolezci-vyskove-prace.cz »
Náhled stránky www.kominictvi-krby-kamna.cz
Naše společnost zajišťuje prodej kominických výrobků – nerezových komínů, kamen či krbových vložek. Provádíme také vyvložkování komínů a krbové obestavby.
www.kominictvi-krby-kamna.cz - Detail firmy www.kominictvi-krby-kamna.cz »
Náhled stránky www.praha-revize-kominu.cz
Nabízíme odborné kominické práce. Provádíme vložkování, revize a čištění komínů.
www.praha-revize-kominu.cz - Detail firmy www.praha-revize-kominu.cz »
Náhled stránky www.natiranifasad.cz
Bojujeme spolu s vámi proti následkům holubího trusu. Instalujeme na fasádách speciální zábrany proti holubům nebo natahujeme ochranné sítě. Zničenou omítku vám také opravíme.
Náhled stránky www.pronajemlesenineratovice.cz
Nabízíme prodej a pronájem lešení. V našem sortimentu je pojízdné, fasádní i trubkové lešení, ale vedeme i ochranné sítě či plachty nebo shozy na suť. Zajistíme také výškové a potápěčské práce.
www.pronajemlesenineratovice.cz - Detail firmy www.pronajemlesenineratovice.cz »
Náhled stránky www.elpa.cz
ELPA lešení 0 / 150
Pekařská 3, Ústí nad Labem 40007
Nabízíme profesionální služby v oblasti lešení - montáž, demontáž a vlastní autodoprava. Kromě fasádního lešení je možný pronájem pojízdného lešení, shozů na suť, mobilního oplocení či stropního bednění. Dále nabízíme výrobu třmínků do betonářské výztuže a eshop se stavebním zařízením (dopravní značení, zábrany, atd.)
Náhled stránky vyskovepracenalane.sweb.cz
Výškové práce na laně 0 / 150
Sokolská třída 69, Ostrava
Provádíme práce ve výškách za pomoci horolezecké techniky. Nátěry a opravy střech a fasád, instalace reklam, montáž sítí proti holubům, kácení stromů, čistící a jiné výškové práce na laně.
vyskovepracenalane.sweb.cz - Detail firmy vyskovepracenalane.sweb.cz »
Náhled stránky www.afaservis.cz/natery-malovani-ve-vyskach
Nátěry střech Brno 0 / 150
Dvořákova 638 67201 Moravský Krumlov
Provádění nátěrů střech a střešních prvků v jihomoravském kraji a v Brně. Nátěry konstrukcí jako jsou plechové krytiny, betonové a keramické tašky, eternitové vlnovky a další, nátěr včetně klempířských prvků jako jsou okapy, žlaby, oplechování a další.K tomu také nabízíme nátěry fasád a jejich konstrukcí jako jsou římsy, parapety atd.
www.afaservis.cz/natery-malovani-ve-vyskach - Detail firmy www.afaservis.cz/natery-malovani-ve-vyskach »
Náhled stránky s-w-a-t.biz
s-w-a-t.biz výškové práce 0 / 150
Komenského 577,náchod 547 01
výškové práce, rizikové kácení stromů, nátěry arenovace střech, demolice komínů
Náhled stránky work-at-height.eu
Výškové práce Kladno 0 / 150
Adresa neznámá
Potřebujete odborníky pro práci ve výškách? Výškové práce zahrnují úklidové, zednické, nátěračské i montážní činnosti. Jádrem práce je činnost provozovaná ve výškách a na těžko dostupných místech. Pro přístup a zabezpečení proti pádu využíváme horolezeckou a speleologickou techniku. Výškové práce provádíme v regionu Kladno, Praha a okolí. Výškové práce Kladno – kvalitně a spolehlivě Naše výškové práce za použití horolezecké techniky šetří Váš čas a peníze. Žádné stavby lešení ani jiných konstrukcí. Pro každou situaci vybereme nejvhodnější řešení. Nabízíme Vám vysoce profesionální jednání, kvalitní a přitom cenově dostupné služby. Proč naše výškové práce? - výškové práce provádíme ve vysoké kvalitě - jsme flexibilní - výškové práce jsou rychlé a efektivní - výškové práce nabízíme za přívětivé ceny - pracují u nás vyškolení výškoví specialisté
Náhled stránky s-w-a-t.cz/natery-a-renovace-strech.html
Kácení rizikových stromů u domů vysokého napětí NATĚRY A RENOVACE STŘECH Nátěr střešní krytiny Nátěr plechové střechy Nátěr eternitové střechy Sanace opláštění komínů, sil a mostů Oprava utěsnění dilatačních spár Odklízení sněhu ze střech Čištění skalních masivů Výškové mytí oken Zámečnické práce Výroba, montáž, demontáž, ukládka prvků z oceli a nerezavějící oceli. Zábradlí, brány, ploty
s-w-a-t.cz/natery-a-renovace-strech.html - Detail firmy s-w-a-t.cz/natery-a-renovace-strech.html »
Náhled stránky www.vyskoveprace-praha-pardubice.cz
Výškové práce Praha a Pardubice 0 / 150
Adresa neznámá
Výškové práce horolezeckou a speleologickou technikou. Čištění, opravy a nátěry fasád, instalace zábran proti ptactvu, mytí oken, kácení stromů, montážní práce ve výškách, specializovaná stavební činnost a odborné poradenství.
www.vyskoveprace-praha-pardubice.cz - Detail firmy www.vyskoveprace-praha-pardubice.cz »
Náhled stránky www.emagnetky.cz
Matriošky 0 / 150
Adresa neznámá
Matriošky vyrábíme jenom tak, že nás to baví..
Náhled stránky www.profisluzby-plzen.cz
Profislužby-Plzeň 13 / 150
Adresa neznámá
Výškové práce, odklízení sněhu a rizikové kácení. Specializujeme se na rizikové kácení stromů, natírání konstrukcí a stožárů, nátěry a čištění střech, montáž a nátěry okapů, mytí oken a fasád výškových budov, instalace reklam, montáž a demontáž konstrukcí, hal, sil aj.
www.profisluzby-plzen.cz - Detail firmy www.profisluzby-plzen.cz »
Náhled stránky www.nyk.cz
Výškové práce 0 / 150
Vršovická 96/17 Praha 10 Vršovice 10100
Společnost výškové práce Nyk provádí veškeré výškovýé prace stavebního charakteru. Staňte se jedním z našich mnoha spokojených zákazníků. Přesvěčte se na www.nyk.cz.
Náhled stránky stalagnitpraha.cz
Výškové práce pomocí horolezecke techniky, opravy fasád, mytí fasád, nátěry fasád, klempířské práce, nátěry klempířských prvků, opravy střech, čištění okapů, zednické práce, mytí oken, zábrany proti holubům, kácení a prořezávání stromů, odklízení sněhu.
Náhled stránky www.osvetleniplzen.cz
Osvětlení a svítidla Plzeň | Osvětlení spol. s.r.o 0 / 150
Boettingerova 2758/2, 301 00 Plzeň-Jižní Předměstí
Výrobní a elektromontážní činnost se zaměřením na veřejné osvětlení. Zajišťujeme velkoobchodní dodávky kompletního materiálu pro veřejné osvětlení. Osvětlujeme historické budovy a památky. Maloprodej bílé techniky, bytových a technických svítidel.
Náhled stránky www.proficlimb.cz
Sládek profi climb 0 / 150
Adresa neznámá
Firma Sládek Profi Climb se zaměřuje na stavební práce, práce prováděné ve výškách z vlastních plošin, údržby a rekonstrukce staveb. Díky zkušeným a kvalifikovaným pracovníkům přináší firma služby ve vysoké kvalitě. Na trhu již 17 let.
Náhled stránky www.vyskove-prace-araneuss.cz
Výškové práce Araneuss - Pavel Dotzauer 0 / 150
U lip 676 Praha 5 - Lipence 155 31
Zajišťujeme kompletní výškové práce pomocí horolezecké techniky v rozsahu od drobných prací po komplexní výškové rekonstrukce. Realizujeme montážní, stavební, údržbové a úklidové práce v těžce přístupných místech. Zajišťujeme kácení stromů, opravy a nátěry fasád domů, opravy dilatačních spár domů.
www.vyskove-prace-araneuss.cz - Detail firmy www.vyskove-prace-araneuss.cz »
Náhled stránky bubliny.cz/cs/vyskove-prace.php
Bubliny, s.r.o se specializují na výškové práce. Veškeré výškové práce probíhají za použití horolozecké techniky. Bubliny nabízejí širokou nabídku výškových prací. Výškové práce za použití horolezecké techniky jsou levnejší než práce s lešením.
bubliny.cz/cs/vyskove-prace.php - Detail stránky bubliny.cz/cs/vyskove-prace.php »
Náhled stránky bubliny.cz/cs/prace-ve-vyskach.php
Všichni naši pracovníci mají k pracím ve výškách profesionální přístup a odborné zkušenosti, při prováděné výškových prací jsou zcela samostatní. Díky odpovídajícímu technickému zázemí a vybavení odvádíme špičkovou práci nejen ve výškách.
bubliny.cz/cs/prace-ve-vyskach.php - Detail stránky bubliny.cz/cs/prace-ve-vyskach.php »
Náhled stránky www.get-czech.com
Lešení a bědnění - Get Czech s.r.o 0 / 150
Tuřanka 115 62700 Brno
Nové lešení Platino a Libero, prodej použitého lešení, pronájem pojízdného lešení. Dále nabízíme bednění, stropní bednění, střešní výtahy, dočasné oplocení budov a staveb. Komplexní služby montáže a dopravy lešení.
Náhled stránky vyskove-prace-liberec.cz
Nabízíme výškové práce v rámci celé ČR, zejména v lokalitách Liberec, Praha a jejich okolí. Opravy střech, nátěry, mytí a čištění, prořezy a kácení stromů a další výškové práce.
vyskove-prace-liberec.cz - Detail firmy vyskove-prace-liberec.cz »
Náhled stránky s-w-a-t.cz/index.php
Výškové práce pomocí horolezecké techniky nátěry střech(eternitových a plechových),fasád a konstrukcí spárování dilatací panelů výroba a montáž kovových konstrukcí kácení nebezpečných dřevin u domů vysokého napětí Atd..
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69574 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44110 Firem: 25462
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist