Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69655 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Věda a technika Otevírací doba
Velká složka Věda a technika
Malá složkaVýzkumné a vědecké ústavy (< 5)
Malá složkaVynálezy (< 5)
Malá složkaVědecké konference a semináře (< 5)
Malá složkaSpolečenské vědy (90)
Malá složkaPřírodní a technické vědy (< 5)
Malá složkaNávody a pomůcky pro vědu a techniku (10)
Malá složkaMobilní komunikace (333)
Malá složkaMatematika (< 5)
Malá složkaLaboratoře (9)
Malá složkaGeologie a geofyzika (< 5)
Malá složkaGeografie (< 5)
Malá složkaFyzika (9)
Malá složkaEnergetika (59)
Malá složkaEkonomie (139)
Malá složkaEkologie (27)
Malá složkaChemie (16)
Malá složkaBiologie (21)
Malá složkaAstronomie (24)
Malá složkaArcheologie a historie (24)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 67 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky mince.biz
Zajíma vás historie? Máte doma zlaté mince a chtěli by ste se o nich dozvědet víc? Na našem webu o mincích se dovíte co to vlastně zlaté mince jsou, jak se vyráběli a taky něco na téma mince a jejich hodnota.
Náhled stránky www.etelab.cz
Měření elektromagnetické kompatibility 30 / 150
Fáblovka 552, Pardubice – Polabiny, 53352
Hlavní činností naší laboratoře je měření v oblasti elektromagnetické kompatibility, měření hluku a měření účinnost rekuperačních výměníků. Zkušební laboratoř je vybavena přístroji od švýcarské firmy Emtest a italské firmy Narada. Dále spolupracujeme s inspekční a certifikační společností TÜV-SÜD Czech.
Náhled stránky www.dwforklift.cz
DW Forklift - manipulační technika, vysokozdvižné vozíky 12 / 150
Strojírenská 260, 155 21 Praha 5-Zličín
Výhradní zástupce manipulační techniky Doosan - vysokozdvižné vozíky s manuálním i elektrickým pohonem, ruční paletizační vozíky, ručně vedené nízkozdvižné vozíky. Společnost uvedla na trh novou řadu vysokozdvižných vozíků s pohonem diesel nebo LPG. Vozíky jsou vybaveny ekonomickými bubnovými brzdami, dvojitým čističem vzduchu a přehledným přístrojovým panelem.
Náhled stránky www.vyzkumnici.info
Výzkumníci 12 / 150
Výzkumník je člověk, který provádí výzkumy za účelem zjištění nějakých informací o dané problematice. Pro společnost jsou výzkumníci důležitým faktorem, který žene technickou úroveň civilizace kupředu. Výzkum zahrnuje sociální vědy, lékařství, technologie všech možných odvětví, zkrátka jakékoliv dosažitelné i nedosažitelné (filozofie) vědění světa. Za výzkumníky se považují např. lidé jako Albert Einstein, Thomas Edison, Alexander Bell či Leonardo da Vinci.
Náhled stránky www.zesilovace-gsm-signalu.cz
Zesilovače GSM signál,u nebo-li GSM repeatery, slouží k zesílení GSM signálu v problémových místech, kde je signál příliš slabý.
www.zesilovace-gsm-signalu.cz - Detail stránky www.zesilovace-gsm-signalu.cz »
Náhled stránky www.veskom.cz
Firma se specializuje na kompresory, chlazení a vytápění. Zajistí poradenství, projektovou, dodavatelskou a montážní činnost. Provádí servis a revize. V provozu má bazar a půjčovnu zařízení. V nabídce jsou pístové a šroubové kompresory značek Schneider a Gardner Denver, turbokompresory, separátory kompresorových kondenzátů, vzdušníky, vývěvy, rozvody stlačeného vzduchu, průmyslové chladiče vody, podlahová vytápění, tepelná čerpadla IVT, akumulátory, sušiče, filtry, vzduchotechnika, klimatizace.
Náhled stránky www.filkom.cz
Filkom s.r.o. je přední český výrobce filtrů, filtračních elementů a filtračních zařízení. Dodáváme vzduchové filtry, plynové filtry, olejové filtry, kapalinové filtry, speciální filtry a separátory pro širokou škálu průmyslových odvětví.
Náhled stránky www.robotickevysavace.org
Nezávislý internetový portál, který zajímají pouze robotické vysavače.
Náhled stránky www.ufos.over.cz
Cz ufo videa, obrázky, fórum, dokumenty a zajímavosti z vědy a techniky - to vše naleznete na nových www stránkách které se zabývají neidentifikovatlnými létajícími předměty - ufos.over.cz.
Náhled stránky www.pilous.cz
PILOUS-pásové pily, spol. s r.o. 9 / 150
Adresa neznámá
Vyrábíme pásové pily na kov, pásové pily na dřevo, omítací pily. Dále nabízíme brusky, ostřicí stroje na pilové listy a pilové pásy na obrábění dřeva.
Náhled stránky www.sendvicovac.eu
Sendvičovače mají své místo v kuchyni. Zde slouží k přípravě nejrůznějších pokrmu a jsou dobrý pomocníkem v oblasti přípravy chutného jídla, které navíc není na přípravu časově náročné.
Náhled stránky www.ledtelevizelevne.cz
LED televize 7 / 150
Vyberte si televizi přímo na míru. Poradíme v čem je LED televize lepší než LCD televize. Zmíníme výhody LED televizí jako např. přiměřenou cenu, kvalitu obrazu či nízkou spotřebu energie. Nejlevnější LED televize najdete po podrobném hledání většinou na internetu.
Náhled stránky www.mikrovlnne-trouby.eu
Mikrovlnné trouby již v dnešní době patří mezi základní vybavení každé kuchyně. Jedná se o elektrický spotřebič, který slouží pro tepelnou úpravu pokrmů. První mikrovlnná trouba byla vyrobena v USA.
Náhled stránky xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz
Web s mobilním telefonem Sony Ericson Xperia Mini Pro- tapety, hry, chytlavé recenze, diskuzní fórum a další různé a užitečné informace o tomto telefonu. To vše je součástí naší webové stránky. Informace potěší jak současné majitele telefonu, tak jeho potencionální zájemce. Najdete zde vše, co hledáte.
xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz - Detail stránky xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz »
Náhled stránky www.metody.info
Metody 0 / 150
Metoda je způsob, jakým lze provádět nějakou činnost. Mezi základní vlastnosti metod patří: složitost, náročnost, efektivita. Např. metodou praní může být ruční praní, které není složité, je však náročné a efektivní. Oproti tomu praní v pračce je často méně efektivní a velmi složité, avšak je pro nás naprosto nenáročné a jeho složitost, ačkoliv je vysoká, nás nezajímá, jelikož ho provádí pračka. Metodami se zabývá věda, které se říká metodika. Vývoj metodiky, potažmo jednotlivých metod, je vlastně jedním ze základních prvků lidské evoluce. Lidé vždy vytvářejí metody na provádění určitých činností, které mají nižší náročnost, vyšší efektivitu a které jsou většinou složitější. Za několik tisíc let se o nás možná bude starat složité seskupení umělé inteligence a bude nám svět servírovat na stříbrném podnosu...
Náhled stránky www.pokusy.info
Pokusy 0 / 150
Pokus je počin, při kterém se na základě teoretické myšlenky (předpokladu) pokoušíme dokázat určitou skutečnost. Např. vědecké pokusy vycházejí z fyzikálních a matematických výpočtů. Nelze však vše spočítat, jelikož ne vždy máme dostatečné množství dat. Proto je třeba provádět pokusy, jejich výsledky zaznamenávat, následně provést další výpočty, případně další pokusy až do výsledné jistoty o nějaké skutečnosti. Problém nějakých pokusů je takový, že v některých případech by bylo lepší pokusy neprovádět, bohužel je to však většinou potřeba. Např. při testování kosmetiky se provádějí pokusy na zvířatech, jelikož mají podobnou pokožku jako lidé. Kosmetické firmy si pravděpodoně myslí, že je lepší, aby se spálilo zvíře, než člověk, přestože kosmetika je právě pro lidi, nikoliv pro zvířata. Je to nespravedlivé. Pokud by se vyvíjel lék pro králíky, rovněž se nebude testovat na lidech jeho účinnost. Aby některé firmy dovedly toto k dokonalosti, používají do svých přípravků již hotové, na zvířatech otestované ingredience a ty pak pouze míchají a navenek říkají: My netestujeme na zvířatech, avšak to, že to podporují, to už je věc jiná, možná ještě horší. Kdyby to alespon tyto firmy přiznaly...
Náhled stránky martin184.webpark.cz
Různé verze insteinovy teorie relativity. Všechno je relativní.
Náhled stránky vedator.net
Náučný server, ktorý poskytuje informácie o tom, čo ste ešte nepočuli! Široký záber tematických okruhov, veda, technika, zdravie, aktuálne dianie vo svete, zaujímavosti.
Náhled stránky www.jadernaenergetika.cz
Vše o Jaderné energetice - články psané předními odborníky na tuto problematiku. Historie, budoucnost a nejnovější trendy v jaderné energetice.
Náhled stránky www.soucastky.info
Součástky 0 / 150
Součástky jsou většinou menší díly, které samy o sobě nemají žádný význam. Při jejich spojení do celku však komunikují jedna s druhou a výsledný produkt většinou má nějaký účel, jelikož bezúčelná zařízení nemá cenu sestrojovat, přestože se tak v dnešní době děje (účel existuje, ale je mizivý). Typickou součástkou je např. ozubené kolečko, které slouží pro převod síly v rychlost a naopak. Máme-li tedy např. silný motor, který má však pouze jednu otáčku za minitu, systémem ozubených kol lze vytvořit pohyb o rychlosti několikanásobně vyšší. Tohoto principu využívají např. hodinky nebo jízdní kola. Typickou dětskou hrou, která je založena na součástkách, je např. Merkur. Většinou se vyplatí tuto poměrně drahou záležitost pořídit, máte-li v rodině chlapce. Bez této vymoženosti děti často ničí hračky a používají jejich součástky na tvorbu svých malých vynálezů. S Merkurem lze jejich hračky zahránit :)
Náhled stránky obecna-teorie-relativity.navajo.cz
Obecná relativnost (Obecná teorie relativity) je geometrická teorie gravitace publikovala Albert Einstein v 1915.
obecna-teorie-relativity.navajo.cz - Detail stránky obecna-teorie-relativity.navajo.cz »
Náhled stránky www.satelitnitechnika.info
Satelitní technika je stále oblíbenější mezi běžnými uživateli. Zjistěte také, že na tom nic není a že se také jednoduše domluvíte se satelitní technikou. Poradíme vám.
Náhled stránky www.subcontractor.cz
Subcontractor.cz je katalog výrobních kapacit a technologií. Členění katalogu kopíruje obvyklé provozy výrobních podniků - slévárny, modelárny, nástrojárny, obráběcí provozy, zámečnictví, provozy tepelných a povrchových úprav apod.
Náhled stránky www.balancery.eu
Balancéry 0 / 150
Prodej balancérů. Balancéry jsou inteligentní, elektronicky řízené systémy stálého vyvažování hmotnosti břemena do stavu "beztíže". Balancéry umožňují snadnou manipulaci.
Náhled stránky www.gadgets.bloger.cz
Gadgets 0 / 150
Blog ze světa gadgets. Hračky pro dospělé, technické vymoženosti, vychytávky a další super gadgets. Zprávičky, fotografie a videa ze světa gadgets a nejrůznějších vychytávek.
1 | 2 | 3 | Další stránka (2) Poslední stránka (3)
Náš katalog obsahuje celkem 69655 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44158 Firem: 25495
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist