Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69584 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Věda a technika Otevírací doba
Velká složka Věda a technika
Malá složkaVýzkumné a vědecké ústavy (< 5)
Malá složkaVynálezy (< 5)
Malá složkaVědecké konference a semináře (< 5)
Malá složkaSpolečenské vědy (90)
Malá složkaPřírodní a technické vědy (< 5)
Malá složkaNávody a pomůcky pro vědu a techniku (10)
Malá složkaMobilní komunikace (333)
Malá složkaMatematika (< 5)
Malá složkaLaboratoře (9)
Malá složkaGeologie a geofyzika (< 5)
Malá složkaGeografie (< 5)
Malá složkaFyzika (9)
Malá složkaEnergetika (59)
Malá složkaEkonomie (139)
Malá složkaEkologie (27)
Malá složkaChemie (16)
Malá složkaBiologie (21)
Malá složkaAstronomie (24)
Malá složkaArcheologie a historie (24)

Zobrazuji 26. - 50. odkaz z celkových 67 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz
Web s mobilním telefonem Sony Ericson Xperia Mini Pro- tapety, hry, chytlavé recenze, diskuzní fórum a další různé a užitečné informace o tomto telefonu. To vše je součástí naší webové stránky. Informace potěší jak současné majitele telefonu, tak jeho potencionální zájemce. Najdete zde vše, co hledáte.
xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz - Detail stránky xperia-mini-pro.sonyericssonzone.cz »
Náhled stránky www.doucovani-praha.net
Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Naše lektory vybíráme z žad absolventů vysokých škol s příslušným zaměřením.
Náhled stránky www.lednicelevne.cz
Poradíme vám s výběrem té nejvhodnější lednice. Co vše je třeba zvážit před její koupí. I ty nejlevnější lednice se dnes vyrábí spolu s mrazákem, lze tak ušetřit hodně místa v kuchyni i spotřebu energie.
Náhled stránky www.ledtelevizelevne.cz
LED televize 7 / 150
Vyberte si televizi přímo na míru. Poradíme v čem je LED televize lepší než LCD televize. Zmíníme výhody LED televizí jako např. přiměřenou cenu, kvalitu obrazu či nízkou spotřebu energie. Nejlevnější LED televize najdete po podrobném hledání většinou na internetu.
Náhled stránky www.detekce-netesnosti.cz
Zákaznické stanice pro testování, měření a detekci netěsností jak pro průmyslové, tak i laboratorní použití. Každá stanice pro detekci netěsností je konstruována dle specifických požadavků a přizpůsobena pro testování konkrétních produktů.
www.detekce-netesnosti.cz - Detail firmy www.detekce-netesnosti.cz »
Náhled stránky www.jandaplosiny.cz
Firma Janda plošiny se zabývá pronájmy pracovních plošin a výškovými pracemi zejména v Plzeňském kraji. V současné době nabízíme pracovní plošiny a montážní nůžkové plošiny s pracovní výškou 30 metrů. Nabízíme rychlou, kvalitní a cenově výhodnou odvedenou práci.
Náhled stránky www.reprosoustavy.eu
Reproduktory 0 / 150
V oblasti zvukových technologií šel vývoj v posledních letech kupředu mílovými kroky. Již nejsme zvyklí na nekvalitní zvukové projevy gramofonů nebo černobílých televizorů.
Náhled stránky www.sendvicovac.eu
Sendvičovače mají své místo v kuchyni. Zde slouží k přípravě nejrůznějších pokrmu a jsou dobrý pomocníkem v oblasti přípravy chutného jídla, které navíc není na přípravu časově náročné.
Náhled stránky www.htc-desire-hd.cz
Webovky o telefonu HTC Desire HD, které Ti přináší nejen zajímavou recenzi, ale i další články. K dispozici jsou také tapety, schémata, videa, hry a další věci, které se hodí nejen současným majitelům tohoto telefonu.
Náhled stránky www.mikrovlnne-trouby.eu
Mikrovlnné trouby již v dnešní době patří mezi základní vybavení každé kuchyně. Jedná se o elektrický spotřebič, který slouží pro tepelnou úpravu pokrmů. První mikrovlnná trouba byla vyrobena v USA.
Náhled stránky www.mcudesign.cz
Zabýváme se průmyslovou automatizací, řídícími systémy, skladovým hospodářstvím, inteligentnímy domy, vyrábíme jednoúčelové stroje i systémy na zakázku. Vývoj a výroba elektronických zařízení.
Náhled stránky www.bk-technic.cz
Činnost BK Technic spadá především do oblasti aplikačního systému barev a tmelu v lakovnách, výroby strojních dílu a jejich celku. Soustřeďuje se také na rekonstrukce a obnovu stávající strojní technologie.
Náhled stránky lode.yin.cz
Lodě 0 / 150
Na stránkách tohoto webu, vytvořeného na téma lodě, si můžete přečíst články, ve kterých se zeznámíte s jednotlivými loděmi různých konstrukcí, pocházejících z různých období historie a různých částí světa.
Náhled stránky www.romanledvon.cz
Certifikovaný dodavatel nástrojů Walter pro Českou republiku. Nástroje WALTER, TITEX, PROTOTYP a EROGLU pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů. Nástroje pro soustružení, frézování, vrtání...
Náhled stránky www.zesilovace-gsm-signalu.cz
Zesilovače GSM signál,u nebo-li GSM repeatery, slouží k zesílení GSM signálu v problémových místech, kde je signál příliš slabý.
www.zesilovace-gsm-signalu.cz - Detail stránky www.zesilovace-gsm-signalu.cz »
Náhled stránky www.roboti.cz
Moderní průmyslové roboty jsou bez jakéhokoli přehánění opravdovým výkvětem techniky. Robotizace průmyslu je v plném proudu. Využijte robotů na bodové svařování, lakovacích robotů, vrtacích robotů apod. Roboti v průmyslu poskytují vysokou návratnost investic.
Náhled stránky www.billerburda.cz
kompresory, elektrocentrály 0 / 150
Adresa neznámá
Biller Burda - kompresory, elektrocentrály - nabízí pumpy na beton, omítačky a stroje putzmeister, kompresory atlas copco a elektrocentrály endress.
Náhled stránky www.robotickevysavace.org
Nezávislý internetový portál, který zajímají pouze robotické vysavače.
Náhled stránky www.pilous.cz
PILOUS-pásové pily, spol. s r.o. 9 / 150
Adresa neznámá
Vyrábíme pásové pily na kov, pásové pily na dřevo, omítací pily. Dále nabízíme brusky, ostřicí stroje na pilové listy a pilové pásy na obrábění dřeva.
Náhled stránky www.safibra.cz
Safibra optická vlákna 0 / 150
Černokostelecká 1621, 25101 Říčany
Prodáváme výrobky z oblasti fotonika, optoelektronika, přístrojová technika, vláknová optika a optické vláknové senzory, miniaturní spektrometry. Nabízíme vývoj prototypů, výrobu přístrojů a monitorovacích zařízení.
Náhled stránky www.etelab.cz
Měření elektromagnetické kompatibility 30 / 150
Fáblovka 552, Pardubice – Polabiny, 53352
Hlavní činností naší laboratoře je měření v oblasti elektromagnetické kompatibility, měření hluku a měření účinnost rekuperačních výměníků. Zkušební laboratoř je vybavena přístroji od švýcarské firmy Emtest a italské firmy Narada. Dále spolupracujeme s inspekční a certifikační společností TÜV-SÜD Czech.
Náhled stránky satelitni-technika.fialanet.cz
Poskytování bezdrátového připojení na internet. Satelitní sestavy, komplety a technika pro digitální příjem. Zajistíme instalace v okolí měst Brno, Blansko, Vyškov, Prostějov a po dohodě i v jiných okresech či krajích. Výroba, servis a prodej elektronických zařízení, aplikace mikroprocesorové techniky.
satelitni-technika.fialanet.cz - Detail stránky satelitni-technika.fialanet.cz »
Náhled stránky www.kalkula.cz
Kalkula.cz je kalkulačka online se základními i pokročilými matematickými funkcemi. Počítá procenta, přepočítává měny, zaokrouhluje, atd. Výpočty lze zaznamenat na pásku.
Náhled stránky www.nobelovacena.e-blog.cz
Nobelovacena.e-blog.cz - web který se věnuje první mezinárodní cene za úspěchy dosažené ve fyzice, chemii, medicíně, literatuře a boji za mír.
Náhled stránky ozemepisu.eblog.cz
O zeměpisu 0 / 150
Stránka ozemepisu.e-blog.cz Vám nabídne jedinečný úvod to této zajímavé vědy, přehledně na jednom místě. Tato stránka se zabývá zeměpisnými údaji o naší planetě nabízí, abecední seznam státu, předpokládaný růst obyvatelstva, přehled o postupném stárnutí populace a další.
|< < | 1 | 2 | 3 | Další stránka (3) Poslední stránka (3)
Náš katalog obsahuje celkem 69584 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44117 Firem: 25465
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist