Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69570 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka IQ testy a psychotesty

Zobrazuji 1. - 8. odkaz z celkových 8 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky kpolicii.epsychotesty.cz
Psychotesty Policie svým uchazečům rozhodně neulehčuje - tréninkové psychotesty na těchto stránkách jsou součástí psychotestů k Policii a hasičům a mohou velmi výrazně zvýšit vaši šanci na přijetí.
Náhled stránky testytesty.cz
Testy Testy 0 / 150
Adresa neznámá
Testy Testy nabízejí širokou řadu psychologických testů. Najdete zde testy pro výběr povolání, kariérní testy pro dospělé testy osobnosti, testy inteligence i partnerské testy. Díky těmto testům můžete poznat lépe sami sebe, své vztahy i své studijní a kariérní schopnosti.
Náhled stránky iqtestovani.cz
Znáte hodnotu svého IQ? Chcete si opravdu přesně sestavenými testy ověřit skutečnou hodnotu svého IQ? Vyzkoušejte náš nový IQ test zaručující velice přesný výsledek! Vše najdete jenoduše na jednom místě: http://iqtestovani.cz
Náhled stránky psychotestyzadarmo.blogspot.com
Psychotesty zadarmo. Psychotesty a testy z rôznych oblastí. IQ test zadarmo - 20 matematických, geometrických a logických otázok a vy za okamih zistíte, aké máte IQ.
psychotestyzadarmo.blogspot.com - Detail stránky psychotestyzadarmo.blogspot.com »
Náhled stránky iqtestzdarma.blogspot.com
IQ Test zdarma pozostáva z 20 matematických, geometrických a logických otázok. Je postavený tak, aby čo najpresnejšie určil hodnotu vašeho IQ. Test nie je časovo obmedzený a je zadarmo. Tak neváhajte a urobte si váš IQ test zadarmo.
Náhled stránky iq-test-zdarma.wz.cz
Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi.
Náhled stránky iqtestik.cz
Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi.
Náhled stránky www.iq-testy-online.cz
IQ testy s výsledky 0 / 150
HB84 s.r.o. Bohdalecká 1460/8 Praha 10 10100
Znáte svoje IQ? Zvládnete IQ test od psychologa? Zkuste to a otestujte se ještě dnes! Na výsledek svého IQ získáte certifikát.
Náš katalog obsahuje celkem 69570 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44107 Firem: 25461
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist