Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69328 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Vzdělání a školství Otevírací doba
Velká složka Vzdělání a školství
Malá složkaŠkoly (186)
Malá složkaŠkolské úřady (< 5)
Malá složkaVybavení škol (< 5)
Malá složkaUčebnice a učební pomůcky (47)
Malá složkaStudijní materiály (45)
Malá složkaStudentské agentury (< 5)
Malá složkaSportovní školy a kurzy (38)
Malá složkaServery o vzdělávání a pro učitele (9)
Malá složkaRejstříky škol (< 5)
Malá složkaPedagogika (< 5)
Malá složkaOn-line slovníky (30)
Malá složkaOdborné kurzy (207)
Malá složkaNeoficiální stránky škol (6)
Malá složkaKorespondenční kurzy (< 5)
Malá složkaKnihovny (< 5)
Malá složkaJazykové školy a kurzy (297)
Malá složkaIQ testy a psychotesty (7)
Malá složkaInternetové kurzy a vzdělávání (41)
Malá složkaDoučování (50)
Malá složkaDomy dětí a mládeže (< 5)
Malá složkaDiplomky a seminárky (16)
Malá složkaAutoškoly (103)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 156 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.diktatorek.cz
Diktátor Český jazyk 67 / 150
Adresa neznámá
Lámete si hlavu jak přinutit vaše dítě aby nevysedávalo u počítače a raději se učilo? Program Diktátor je řešením pávě pro Vás. Přinutí Vaše dítě k učení - blokuje ostatní programy, dokud dítě nesplní zadaný úkol.
Náhled stránky www.kurz-ucetnictvi-brno.cz
Centrum služeb pro podnikání s.r.o. je vzdělávací agentura sídlící v Masarykově ulici v centru Brna. Poskytuje vzdělávací kurzy zejména v oblasti účetnictví a daní.
Náhled stránky www.zakon.vpraxi.cz
Server Zákon v praxi je přehledný soubor zákonů České republiky, který obsahuje zákony v úplném znění. Server pomůže získat přehled v oblastech se kterými se setkáváme v našem běžném životě a samozřejmě mnoho navíc.
Náhled stránky www.vyuka-na-dalku.cz
Odjíždíte do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat tamní školu? Předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka, zeměpisu či dějepisu.
Náhled stránky skolenivbrne.cz
Školicí středisko Motiv P nabízí kongresové prostory a služby na profesionální úrovni. Středisko se nachází v klidné části v blízkosti centra Brna, ve druhém podlaží sídla společnosti. Má výbornou dopravní dostupnost.
Náhled stránky www.spsmvbr.cz
Webová informativní stránka o existenci Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Brně. Tato škola poskytuje nejen základní ale i speciální policejní vzdělání.
Náhled stránky www.brno-jazykove-kurzy.cz
Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Známé krédo v sobě skrývá velký kus pravdy. Zvláště dnes je dobré znát alespoň jeden světový jazyk na komunikační úrovni. Hledáte-li opravdu kvalitní jazykové kurzy v Brně, pak Vám nesmí uniknout jazyková agentura HOPE.
Náhled stránky www.mbschool.cz
MBA studium v Brně 24 / 150
Adresa neznámá
MBA studium ve spolupráci s anglickou univerzitou Liverpool John Moores University, českými univerzitami a hosp. komorami. Kvalitní MBA studium, které kombinuje akademické vzdělání s nejlepšími zkušenostmi z praxe. Studium v češtině trvá 3 semestry.
Náhled stránky www.kurzy.edumenu.cz
Kurzy 22 / 150
Vyhledávací portál o vzdělávání, sekce – kurzy. Celý web obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.
Náhled stránky www.akademietabor.cz
Studium léčebné pedagogiky, sociálně umělecké terapie a sociálního umění. Výuka arteterapie, muzikoterapie, dramaterapie, eurythmie, filosofie, psychologie, logoterapie. Kreativní myšlení, práce s konflikty, etická ekonomika a walfdorfská pedagogika.
Náhled stránky www.oteplovani.cz
Srozumitelný úvod do problematiky globálního oteplování a probíhající změny klimatu. Vybrané zdroje a odkazy v češtině.
Náhled stránky www.bozena-nemcova.cz
Informační stránka o české spisovatelce Boženy Němcové, životopis, literární začátky a odkazy na její literární tvorbu.
Náhled stránky www.preklady-tlumoceni-brno.cz
Potřebujete přeložit článek, knihu, publikaci, korespondenci a tak dále? Chtěli byste pomoci s překlady a nevíte na jakou překladatelskou agenturu se obrátit? Poradíme Vám, jak najít seriózní firmu, která se o Vás dokáže postarat ku Vaší spokojenosti.
www.preklady-tlumoceni-brno.cz - Detail stránky www.preklady-tlumoceni-brno.cz »
Náhled stránky businessbrunch.cz
Business Brunch 10 / 150
Adresa neznámá
Stránky o konferenci Business Brunch, pořádá agentura Motiv P s.r.o.
Náhled stránky www.vzorce.info
Vzorce 8 / 150
Vzorce jsou matematické výrazy, které určují postup na výpočet nebo popis nějakého už známého typu problému. Vzorce se využívají především v matematice a fyzice, jsou však běžné i v chemii (chemické vzorce) a není neobvyklé, že i jazykověda může obsahovat vzorce (např. vzorec verše). Nejznámějším vzorcem na světě je e=mc^2.
Náhled stránky www.matematika.e-blog.cz
www.matematika.e-blog.cz - tento web vam nabidne zakladni prehled matematickych disciplin, jejich popis, orientaci v disciplínách. Pokud se opravdu zajimate o matematiku nemeli by jste si navstevu nasich stranek nemeli nechat ujit. nase stranky se vam pokusi nabidnout vse co potrebujete o oboru matematika znat.
Náhled stránky www.ayte.cz
Jazyková škola Ayt&#232; je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.
Náhled stránky www.jazykova-skola-parole.cz
Jazyková škola Agentura Parole se specializuje na firemní i veřejné jazykové kurzy.
Náhled stránky www.mozek.info
Mozek 0 / 150
Mozek je orgán, který řídí nervovou soustavu a většinu tělesných funkcí. Skládá se z mnoha částí, které mají různé účely. Základní rozdělení je na levou a pravou hemisféru.
Náhled stránky www.pocitani.info
Počítání 0 / 150
Počítání je aktivita, která je úzce spojena s matematikou. Standardní počítání (např. ovcí, které možná znáte z probědlých nocí) je jednoduché přičítání čísla jedna k předchozímu celku, počínaje rovněž číslem jedna. Přičítat lze i větší celky, standardně se počítá alespoň po dvou, popř. po pěti, deseti a více. Základem je, aby sčítání jednotlivých přičítaných čísel bylo jednoduché. Je horší počítat 7,14,21,28,35 (tedy po sedmi) než po 10,20,30,40 (tedy po deseti), přestože jde o větší přírustek. Počítání (složitější či jednodušší) je třeba v téměř všech profesích (zemědělství, informatika, stavitelství apod) ... Vždy je třeba něco spočítat, něco vydělit apod. Proto nezanedbávejte matematiku, nikdy nevíte, kdy se bude hodit.
Náhled stránky www.nebezpecnechybyzamestnancu.cz
Na co si dávat pozor, než potvrdíte, dohodnete nebo podepíšete. Praktické tipy a rady. Videoprůvodce. Stačí se jen dívat...
www.nebezpecnechybyzamestnancu.cz - Detail stránky www.nebezpecnechybyzamestnancu.cz »
Náhled stránky www.lingua-sandy.cz
Jazyková škola - jazykové kurzy, překlady, tlumočení. Angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a další jazyky. Individuální, veřejné i firemní jazykové kurzy, výuka jazyků v zahraničí, jazykové kurzy pro děti, čeština pro cizince.
Náhled stránky www.beletrie.com
Beletrie 0 / 150
Historie beletrie. Egyptská beletrie.Beletrie ze starověkého orientu. Středověká beletrie. Detektivky jako jeden z hlavních žánrů beletrie.
Náhled stránky www.iucebnice.info
Co znamenají učebnice dnes. Učebnice v historických souvislostech. Jakou mají učebnice historii? Jakou mají učebnice podobu dnes? Možnosti využití učebnice v životě.
Náhled stránky www.afs.cz/cze_cz/focus_on/high_school
Nabídka činnosti neziskové mezinárodní organizace poskytující mezikulturní vzdělávací příležitosti a středoškolské studium v zahraničí.
www.afs.cz/cze_cz/focus_on/high_school - Detail stránky www.afs.cz/cze_cz/focus_on/high_school »
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další stránka (2) Poslední stránka (7)
Náš katalog obsahuje celkem 69328 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43955 Firem: 25371
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist