Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69328 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Vzdělání a školství Otevírací doba
Velká složka Vzdělání a školství
Malá složkaŠkoly (186)
Malá složkaŠkolské úřady (< 5)
Malá složkaVybavení škol (< 5)
Malá složkaUčebnice a učební pomůcky (47)
Malá složkaStudijní materiály (45)
Malá složkaStudentské agentury (< 5)
Malá složkaSportovní školy a kurzy (38)
Malá složkaServery o vzdělávání a pro učitele (9)
Malá složkaRejstříky škol (< 5)
Malá složkaPedagogika (< 5)
Malá složkaOn-line slovníky (30)
Malá složkaOdborné kurzy (207)
Malá složkaNeoficiální stránky škol (6)
Malá složkaKorespondenční kurzy (< 5)
Malá složkaKnihovny (< 5)
Malá složkaJazykové školy a kurzy (297)
Malá složkaIQ testy a psychotesty (7)
Malá složkaInternetové kurzy a vzdělávání (41)
Malá složkaDoučování (50)
Malá složkaDomy dětí a mládeže (< 5)
Malá složkaDiplomky a seminárky (16)
Malá složkaAutoškoly (103)

Zobrazuji 101. - 125. odkaz z celkových 156 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.jazykovaskolka.cz
Jazyková školka je instituce, která se zaměřuje na výchovu a vzdělávání dětí v určitém jazykovém prostředí.
Náhled stránky europa-club.cz
Celý svět na jednom místě - EuropaClub.cz. Zěměpisné informace, články a referáty o naší zemi, státech a jiných zeměpisných útvarech. Evropa, Amerika, Afrika, Ásie...
Náhled stránky www.eduwork.cz
Eduwork - vzdělávání pro život 0 / 150
Bedřicha Václavka 981/9 Ostrava - Bělský les 700 30
Kurzy, školení a semináře pro širokou veřejnost, školy a firmy. ICT vzdělávání v oblasti práce na dálku, pro interaktivní tabule, interaktivní vzdělávání a online školení. Poradenství a kurzy pro osobnostní rozvoj se zaměřením na talent a silné stránky. Příprava projektů a čerpání dotací z rozpočtu EU.
Náhled stránky www.jazykovezkousky.cz
Ucelený přehled jazykových zkoušek a mezinárodních certifikátů angličtina (FCE, CAE, BEC, ÖSD, ZD, PWD DELF, TOEFL,...), němčina, francouzština... Detailní informace, přípravné kurzy, odkazy na studijní materiály, garanty zkoušek...
Náhled stránky www.jazykovky.cz
Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3000 jazykových kurzů a 800 jazykových škol. Kurzy Angličtiny, Němčiny... Jazykové školy Praha, Brno ...
Náhled stránky www.vzdelanimprotikrizi.cz
kontaktní kurzy finanční gramotnosti v ulicích českých a moravských měst.
www.vzdelanimprotikrizi.cz - Detail firmy www.vzdelanimprotikrizi.cz »
Náhled stránky skoly-virtualne.cz
Portál slouží k prezentací širokého okruhu škol. Hlavní důraz klademe na vizuální prezentaci školy, která je zde řešena virtuální prohlídkou. Také zde najdete další doplňující údaje o školách.
Náhled stránky www.ayte.cz
Jazyková škola Ayt&#232; je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.
Náhled stránky www.neflakamse.cz
Nabídka příležitostí pro aktivní lidi. Obsahuje odkazy na nabídky kurzů, nástavbového studia, studia v zahraničí, brigád i zaměstnání. Dává návody pro psaní životopisu, pro volbu kurzu, pro volbu povolání, pro zahájení podnikání.
Náhled stránky www.softeducation.cz
Soft Education 0 / 150
Adresa neznámá
Zabýváme se rozvojem osobnostního potenciálu prostřednictvím interaktivních tréninků. Podporujeme své klienty v oblasti asertivního přístupu, týmové spolupráce, komunikačních, prezentačních, obchodních i manažerských dovedností.
Náhled stránky www.zakon.vpraxi.cz
Server Zákon v praxi je přehledný soubor zákonů České republiky, který obsahuje zákony v úplném znění. Server pomůže získat přehled v oblastech se kterými se setkáváme v našem běžném životě a samozřejmě mnoho navíc.
Náhled stránky www.zspozorice.cz
Vítáme Vás na webových stránkách Základní školy Pozořice - Zvídavé školy. Na našich stránkách naleznete plno užitečných informací, jak pro samotné žáky naší školy, tak i pro jejich rodiče.
Náhled stránky www.oapraha.cz
Staňte se studentem Obchodní akademie Praha, či Obchodního institutu. Velmi využívaná je možnost studia několika předmětů v anglickém jazyce dovršené mezinárodní anglickou maturitou.
Náhled stránky skolenivbrne.cz
Školicí středisko Motiv P nabízí kongresové prostory a služby na profesionální úrovni. Středisko se nachází v klidné části v blízkosti centra Brna, ve druhém podlaží sídla společnosti. Má výbornou dopravní dostupnost.
Náhled stránky e-dc.cz
e-DC.cz 0 / 150
Metoda identifikace potenciálu a rozvojových potřeb zaměstnanců. Pojmenovává silné a slabé stránky jednotlivce a zároveň definuje i prostředí, které jeho výkon dokáže zvýšit či naopak brzdit.
Náhled stránky www.personalistika.sk
Články na tému personalistika. Nájdite si najnovšie informáce z oblasti kurzov, konferencií a štúdií. Vždy aktuálne informácie z oblasti vzdelávania a personalistiky od najvýznamnejších vzdelávacích inštitúcií.
Náhled stránky e-ac.cz
Efektivní metoda výběru nových zaměstnanců. Probíhá v tzv. živém prostředí. Kandidáti řeší modelové problémy individuálně i ve skupině s ostatními kandidáty.
Náhled stránky www.spsmvbr.cz
Webová informativní stránka o existenci Střední policejní školy Ministerstva vnitra v Brně. Tato škola poskytuje nejen základní ale i speciální policejní vzdělání.
Náhled stránky www.skolenia.sk
Kurzy 0 / 150
Kurzy, školenia a semináre od rôznych vzdelávacích spoločností s možnosťou vyhľadávania. Nájdite si jazykovú školu, počítačový kurz, manažérske vzdelávanie alebo rekvalifikačný kurz.
Náhled stránky www.studia.sk
Štúdium 0 / 150
Vzdelávací portál s možnosťou prehľadného vyhľadávania denných a externých štúdií na stredných školách, fakultách a univerzitách. Možnosti vyhľadávania podľa miesta štúdia, typu študijného programu, stupňa štúdia, formy štúdia atď...
Náhled stránky www.nepravidelnaslovesa.cz
Ověřte zvé znalosti tvarů anglických nepravidelných sloves díky našemu programu zdarma. Kromě zkoušení najdete rychlý přehled s možností exportu do PDF.
Náhled stránky www.anglictina-pres-facebook.cz
Angličtina přes facebook má za cíl poskytovat pravidelný kvalitní mix anglických materiálů, vysvětlujících videoukázek, názorných poslechů, aktuálních novinek ze světa výuky angličtiny. Sdružujeme lidi se zájmem o anglický jazyk.
www.anglictina-pres-facebook.cz - Detail stránky www.anglictina-pres-facebook.cz »
Náhled stránky www.bozena-nemcova.cz
Informační stránka o české spisovatelce Boženy Němcové, životopis, literární začátky a odkazy na její literární tvorbu.
Náhled stránky www.jaknavysokou.cz
Webové stránky jsou spoluvytvářeny studenty vysokých škol a fungují jako průvodce na cestě k přijetí na vysoké školy. Naleznete zde rady a články, poradnu či adresář vysokých škol
Náhled stránky www.jesle-jeslicky.cz
V případě, že jste se rozhodli své dítě svěřit do jesliček, možná vás pronásleduje nějaký citelně špatný pocit. Na našich webových stránkách ho společně můžeme rozptýlit.
|< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další stránka (6) Poslední stránka (7)
Náš katalog obsahuje celkem 69328 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43955 Firem: 25371
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist