Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Zábava a volný čas » Chovatelství a zvířata Otevírací doba
Velká složka Chovatelství a zvířata
Malá složkaVeterinární ošetřovny (16)
Malá složkaTeraristika (12)
Malá složkaSalóny (29)
Malá složkaPsi (190)
Malá složkaKynologie (5)
Malá složkaKočky (43)
Malá složkaChovatelství ptáků (22)
Malá složkaChovatelství hlodavců (11)
Malá složkaChovatelské stanice (88)
Malá složkaChovatelské spolky (10)
Malá složkaChovatelské potřeby, krmivo (199)
Malá složkaAkvaristika (31)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 211 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky kastrace-kocky.cz
Informace pro začínající chovatele na jednom místě. Kastrace kočky či kocoura je dnes již zcela běžným a obecně prospěšným zákrokem. Má obrovský význam už jen z hlediska prevence zdravotních komplikací. V některých případech je ale i zcela nevhodná.
Náhled stránky www.vcelarstvihavlickovi.cz
Prodej včelařských potřeb pro začínající i zkušené včelaře. Výroba nástavkových úlů a včelařských pomůcek. Pomoc při dotacích. Individuální a profesionální přístup ke každému zákazníkovi samozřejmostí.
www.vcelarstvihavlickovi.cz - Detail firmy www.vcelarstvihavlickovi.cz »
Náhled stránky nf106.uniza.sk/~vmalikova/index.html
Psí salón Kreabirdjobox je založený už od roku 2006. Od toho roku poskytujeme kompletnú starostlivosť o všetkých psích štvornohých miláčikov, k našim službám patrí poskytovanie základnej starostlivosti ako napr. strihanie, česanie, umývanie, na požiadanie zákazníka aj nadštandardné služby vo forme fotení, alebo dopravy priamo do salóna a zabezpečenie prepravy späť na určené miesto, taktiež predaj doplnkov, kvalitných krmív značky KREABIRDJOBOX. V roku 2010 sme začali organizovať aj rôzne kurzy a školenia pre majiteľov výstavných psov s cieľom naučiť ich ako majú realizovať vhodnú starostlivosť o zovňajšok zvieratka a vhodnú výživu
nf106.uniza.sk/~vmalikova/index.html - Detail stránky nf106.uniza.sk/~vmalikova/index.html »
Náhled stránky www.kone-vyjizdky-ustajeni.cz
Provozujeme koňskou Farmu Bojov nedaleko od Prahy. Nabízíme možnost ustájení koní se zajištěním potřebné péče. Součástí našich služeb jsou i vyjížďky na koních či jezdecké kurzy.
www.kone-vyjizdky-ustajeni.cz - Detail firmy www.kone-vyjizdky-ustajeni.cz »
Náhled stránky klokanzlutonohy.weebly.com
Klokan žlutonohý je velice zajímavý vačnatec obývající skalnaté území na australském kontinentu.Jedná se o živočicha aktivního převážně v noci. Po skaliscích se pohybuje velmi obratně i za tmy. Jeho skoky mohou měřit až 4 metry.
Náhled stránky klokanmatschieuv.weebly.com
Klokan matschieův (Dendrolagus matschiei) patří mezi stromové klokany. Běžně se vyskytuje v oblasti Papua na ostrově Nová Guinea a na nedalekém ostrově Umboi, kde byl však pravděpodobně zavlečen lidmi.
Náhled stránky mangabejrudohlavy.weebly.com
Mangabej rudohlavý (Cercocebus torquatus) je středně velký primát, řádící se do čeledi kočkodanovití. Obývá tropické deštné lesy a bažiny západní Afriky. 
Náhled stránky kajmanyakare.weebly.com
Kajman yakaré, též označován jako žakaré je druh kajmana z čeledi aligátorovití. Kde žije, čím se živí a jak vlastně vypadá? To vše a mnohem více se dozvíte zde na webu.
Náhled stránky www.rodinnaovcifarma.cz
Rodinná ovčí farma 0 / 150
Adresa neznámá
Rodinná ovčí farma v srdci Českého ráje vám nabízí prodej čerstvého kvalitního jehněčího, skopového a kůzlečího masa, ale i prodej živých zvířat z našeho chovu. Vyrábíme domácí ovčí sýry i produkty z rakytníku, džemy a čaje. Prodej ze dvora.
www.rodinnaovcifarma.cz - Detail firmy www.rodinnaovcifarma.cz »
Náhled stránky galidieprouzkovana.weebly.com
Galidie proužkovaná se řadí do čeledi Madagaskarské šelmy. Obývá vlhké, lesnaté oblasti Madagaskaru. Jak vypadá, čím se živí a další podrobnosti z jejího života naleznete zde na webu.
galidieprouzkovana.weebly.com - Detail stránky galidieprouzkovana.weebly.com »
Náhled stránky murenanosata.weebly.com
Mnoho zajímavých informací o rybách čeledi murénovití, konkrétně se zde můžete dočíst o druhu Muréna nosatá.
Náhled stránky vlhamodroocasa.weebly.com
Vlha modroocasá (Merops philippinus) je bohatě zbarvený štíhlý pták čeledi vlhovití (meropidae). Pokud vás zajímá tento ptačí druh, navštivte tento web, kde o něm najdete řadu zajímavých informací.
Náhled stránky bukacstredoamericky.weebly.com
Bukač středoamerický se vyskytuje od Mexika po severozápadní Kolumbii. Dorůstá délky 71 - 81 centimetrů a váhově se pohybuje v rozmezí od  1000 do 1345 gramů. Má zeleno-žluté až oranžové holé hrdlo. Jeho hlavu zdobí černá chocholka.
bukacstredoamericky.weebly.com - Detail stránky bukacstredoamericky.weebly.com »
Náhled stránky nosalbelohuby.weebly.com
Spoustu zajímavých informací o Nosálu bělohubém, menší šelmě z čeledi medvídkovití. Kde žije, čím se živí a jak vlastně vypadá? To vše a mnohem více se dozvíte zde na webu.
Náhled stránky tulenkrabozravy.weebly.com
Dospělí jedinci Tuleně krabožravého dosahují délky v rozmezí 200 – 240 centimetrů a váží 200 – 300 kilogramů. Na bocích těchto tuleňů můžeme mnohdy spatřit dlouhé jizvy, pravděpodobně způsobené jejich hlavním nepřítelem – Tuleněm leopardím.
Náhled stránky kockodanbrazzuv.weebly.com
Kočkodan brazzův (Cercopithecus neglectus) je primát z čeledi kočkodanovití, obývající území střední Afriky. K predátorům, před kterými se musí mít na pozoru patří například velký africký orel, leopardi, ostatní primáti, hadi, ale také člověk.
Náhled stránky sajgatatarska.weebly.com
Dominantním a velmi charakteristickým rysem antilopy Sajgy tatarské je její netradiční čenich, který slouží k filtraci prašného vzduchu, či také k oteplování mrazivého vzduchu v zimních měsících.
Náhled stránky lenochodhnedokrky.weebly.com
Bradypus variegatus, českým názvem Lenochod hnědokrký žije v pralesích jižní a střední Ameriky. Jeho srst je prosycena řasami, houbami a usídlují se v ní můry. Proč tomu tak je? Odpověď na tuto otázku, jakož i spousty dalších informací o lenochodech si můžete přečíst zde na stránkách.
Náhled stránky arassarizlatolici.weebly.com
Víte, jak vypadá Arassari zlatolící (Selenidera culik), velice zajímavý pták z čeledi tukanovitých? Chcete-li se na něj podívat a zjistit o něm řadu zajímavých informací, zavítejte na tento web.
Náhled stránky kulikzrzoocasy.weebly.com
Kulíci se snaží většinou odvést pozornost predátorů od hnízda. Když vetřelec přijde příliš blízko, dospělý jedinec opustí hnízdo a zahraje scénku se zraněným ptákem, odkulhá opodál, pryč, s & quot; pochroumaným křídlem& quot; . Když odvede predátora daleko od hnízda, nastartuje a uletí potencionálnímu nebezpečí. Více zajímavostí ze života Kulíka zrzoocasého (rezavoocasého) zde na webu.
Náhled stránky lemcikbelouchy.weebly.com
Zajímáte se o zvířata? Baví vás příroda? Podívejte se na tento web, kde najdete řadu informací o jednom velice zajímavém pěvci Lemčíku bělouchém, obecným názvem Ailuroedus bucoides.Podíváte-li se na něj shora, jeho barva vám zajisté připomene jeden velice vzácný kámen.
Náhled stránky korenoustkahrbolata.weebly.com
Kořenoústka hrbolatá je zástupcem nejkrásnějších medúz Středozemního, Jaderského či Egejského moře. Pokochat se její krásou můžeme například na dovolené v Řecku či Chorvatsku. Více o tomto druhu medúzy zde na webu.
korenoustkahrbolata.weebly.com - Detail stránky korenoustkahrbolata.weebly.com »
Náhled stránky impalacernocela.weebly.com
Impala černočelá je krásná, středně velká africká antilopa, která dokáže předvést neuvěřitelné skoky. Jaké? Podívejte se na tento web.
Náhled stránky hoacinchocholaty.weebly.com
Hoacin chocholatý, taktéž přezdívaný smradlavý pták. Už jste o něm někdy slyšeli? Že ne? To je chyba. Je to opravdu velice zajímavé zvíře, které si zaslouží vaši pozornost. Navštivte tento web a přečtěte si řadu zajímavostí o tomto specifickém ptačím druhu.
Náhled stránky kakaduarovy.weebly.com
Víte o tom, že Kakadu arový má tak silný zobák, že mu pomáhá rozlousknout i ořechy, které jsou jiným druhům papoušků nepřístupné? To a mnohem více zajímavých informací o tomto druhu papouška zde na webu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další stránka (2) Poslední stránka (9)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist