Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69673 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Hardware

Zobrazuji 26. - 50. odkaz z celkových 209 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.completecz.cz
Společnost COMPLETE CZ nabízí řešení non-IT infrastruktury datových center: projekci a optimalizaci, přesnou klimatizaci, napájení, monitoring a fyzické zabezpečení ICT. Dodává systémy techniky prostředí (TZB): chlazení, vytápění a větrání prostor.
Náhled stránky www.toner-cartridge-levne.cz
Nabízíme značkové i neznačkové tonery, cartridge a kazety inkjet do většiny typů tiskáren, nabízíme náplně značek HP, Canon, Oki atd., poskytujeme záruční a pozáruční servis, vykupujeme tonery a cartridge, diagnostikujeme kvalitu toneru.
Náhled stránky repasovanynotebook.cz
Levný repasovaný notebook na prodej, notebooky levně, notebooky HP, značkové notebooky, notebook na splátky, notebook servis, notebook repas, levné repasované notebooky skladem
Náhled stránky obnova-dat.poradci.eu
Záchrana a obnova dat Pardubice 0 / 150
Adresa neznámá
Zachraňujeme a obnovujeme data z HDD počítačů i notebooků, paměťových karet a USB flash disků. Pokud se Vám ztratila data z PC, notebooku, paměťové karty fotoaparátu či flash disku - jsme tu pro Vás. Provádíme také odvirování počítačů. Rychle a spolehlivě.
Náhled stránky www.cena-vykon.cz
Stránky pojednávající (především, ale nejen) o porovnávání počítačů a počítačových komponent v poměru cena/výkon. Veškeré údaje a analýzy jsou průběžně aktualizovány, a právě proto by zde čtenář měl nalézt vždy aktuální informace.
Náhled stránky vykup-pc.cz
Vykupujeme staré počítače, mohou být i nefunkční, hardware - většinu komponent z pc - kompletní seznam naleznete u nás na stránkách v ceníku. Dále vykupujeme konektroy urs, tranzistory, tantalové kondenzátory apod.
Náhled stránky www.comfor.cz
Comfor nabízí notebooky, monitory, tiskárny, počítače, klávesnice, myši flashky, herní konzole, hry, software, mobilní telefony a další IT techniku. Dále nabízíme služby pro váš počítač, nebo notebook.
Náhled stránky pc-notebook.cz
Vyhrajte ten nejlepší notebook nebo počítačovou sestavu na trhu. Naším krédem je výkon, styl a spolehlivost. Pokud nepotřebujete nové PC, máme spoustu skvělých doplňků. Od výhry vás dělí pouze 1 SMS.
Náhled stránky www.patakengineering.eu
PatakEngineering 0 / 150
Adresa neznámá
Naše firma nabízí služby v oblasti vývoje elektroniky, softwaru, poskytuje poradenství a realizaci měřicích, řídících, komunikačních systémů, jejich testování a zpracování dat.
www.patakengineering.eu - Detail firmy www.patakengineering.eu »
Náhled stránky www.datacentra.cz
Chcete optimalizovat, zvýšit produktivitu, navrhnout, omezit neefektivní procesy Vašich datacenter? Více se dozvíte na www.datacentra.cz .
Náhled stránky www.datacentra.cz/cz/dc-optimalizace-datoveho-centra
Každý provozovatel datového centra dříve či později narazí na velmi náročný úkol: jak provozovat stále větší objem instalované IT techniky co nejekonomičtěji a zároveň dostatečně bezpečně. K tomu pomůže správná optimalizace datového centra.
www.datacentra.cz/cz/dc-optimalizace-datoveho-centra - Detail stránky www.datacentra.cz/cz/dc-optimalizace-datoveho-centra »
Náhled stránky www.baterkydonotebooku.cz
Bay-eagleeyes - baterky do notebooku 0 / 150
Adresa neznámá
Náš e-shop nabízí široký výběr náhradních baterií do notebooků všech možných značek a druhů. Sortiment zahrnuje baterie pro laptopy pro většinu hlavních značek, včetně Dell, Apple, Compaq /HP, IBM/ Lenovo, Fujitsu, Gateway, Sony a Toshiba, atd.
www.baterkydonotebooku.cz - Detail firmy www.baterkydonotebooku.cz »
Náhled stránky pcsit.cz
Potřebujete zavést, rozšířit nebo předělat PC sítě ve Vaší budově? Nabízíme Vám odbornou realizaci optických, metalických i WiFi sítí včetně dalších služeb, jako je konfigurace serverů, programování apod.
Náhled stránky www.artex-is.cz
Artex - servis výpočetní techniky 0 / 150
Jeremiášova 769, 15500 Praha 5
Společnost Artex nabízí kompletní servis výpočetní techniky a správu počítačové sítě včetně opravy počítačů. Náš servis výpočetní techniky je chytré řešení formou outsourcingu IT pro všechny firmy.
Náhled stránky www.zoomtech.cz
Zoom Tech s.r.o. - to pravé pro IT. 0 / 150
Petrská 1168/29, Praha 1
Provádíme záchranu a obnovu dat, servis počítačů a notebooků. IT podpora pro jednotlivce a firmy, stavby PC sestav na míru, tvorba webových stránek.
Náhled stránky www.financovani-it.cz
Financování IT 0 / 150
Balbínova 616, Stará Boleslav
Financování IT - specialista na na financování IT techniky, softwaru a kancelářské techniky. Umíme profinancovat i komodity jako jsou audiovizuální technika, lékařské přístroje, kosmetické přístroje, gastro vybavení a geodetické přístroje.
Náhled stránky vykuppc.webgarden.cz
Vykupujeme celé nefunkční staré počítače, procesory, paměti, základní karty, ostatní karty, harddisky, zdroje, mobily
Náhled stránky lcdmonitor.sk
Ponuka LCD monitorov na slovenskom trhu je veľmi pestrá. Sú vyrábané v rôznych veľkostiach a ich cena sa pohybuje od 100 €. Tento v mnohom prekonáva staršie CRT monitory. Tie prekonáva najmä v kvalite zobrazenia,
Náhled stránky www.senaz.cz
Servis a opravy tiskáren CANON, MINOLTA, HP, IBM, EPSON, XEROX a LEXMARK v Praze. Expresní opravy tiskáren Praha.
Náhled stránky www.bednapc.cz
Servis PC Brno 0 / 150
Kachlíkova 9, 635 00, Brno
Servis pc a notebooků v Brně. Čištění pc, instalace a přeinstalace OS, odvirování,čištění pc, sestavení pc, zálohování dat a mnoho dalšího.
Náhled stránky www.lan-shop.cz
Počítače od A-Z pro celou ČR 0 / 150
Adresa neznámá
Více než 40000 druhů zboží z oboru počítačů, notebooků, počítačových sítí, mobilních telefonů, tonerů, inkoustů a příslušenství s výběrem podle tisíců parametrů za nejlepší ceny.
Náhled stránky www.comp-as.cz
Počítačový servis pro domácnosti v okolí Žatce a Podbořan. Poskytujeme komplexní služby v oblasti IT. Malé opravy nebo instalace počítačů a notebooků zajišťujeme na místě. Provozujeme e-shop za bezkonkurenční ceny.
Náhled stránky www.sonyvaio.lxn.cz
Hledáte notebook s dobrým výkonem a zajímavým designem? Oba tyto požadavky splňují laptopy Sony Vaio. Na našich internetových stránkých vám poradíme, jak vybrat správný notebook Sony Vaio.
Náhled stránky czech.ni.com
Společnost National Instruments mění způsob, jakým inženýři a vědci navrhují, vytvářejí prototypy a uvádějí do provozu systémy pro měření, test a automatizaci. NI umožňuje zákazníkům využívat komerční software, jako je NI LabVIEW, a modulární výkonný hardware.
Náhled stránky www-935.ibm.com/services/cz/cs/it-services/savings-and-growth-mitigate.html
IBM nabízí široké spektrum služeb k ochraně vašeho podniku před riziky a k opětovnému a urychlenému uvedení vašeho podniku do plného provozu v případě selhání systému i rozsáhlé katastrofy.
www-935.ibm.com/services/cz/cs/it-services/savings-and-growth-mitigate.html - Detail stránky www-935.ibm.com/services/cz/cs/it-services/savings-and-growth-mitigate.html »
|< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další stránka (3) Poslední stránka (9)
Náš katalog obsahuje celkem 69673 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44172 Firem: 25499
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist