Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69658 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Hardware

Zobrazuji 101. - 125. odkaz z celkových 209 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.giganotebooky.cz
Nejvíce notebooků na jednom místě, to jsou giganotebooky.cz. Notebooky značek Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Toshiba.
Náhled stránky www.pcstransky.cz
Prodej a servis výpočetní a komunikační techniky. Montáž a správa LAN sítí. Připojení k Internetu. Montáž digitální televize DVB-T.
Náhled stránky www.speedcomp.cz
Speedcomp.cz - Servis PC 4 / 150
Adresa neznámá
Poskytujeme kvalitní a rychlé servisní služby v oblasti výpočetní techniky. Mezi tyto služby patří: servis počítačů, servis notebooků, správa počítačových sítí, záchrana a obnova dat, antivirové zabezpečení a další. Služby nabízíme přímo u zákazníka, a to 7 dní v týdnu.
Náhled stránky www.asus-notebook.cz
Informační portál notebook ASUS umožňuje uživatelům získávat a sdílet informace o jednotlivých modelech notebooků asus.
Náhled stránky www.vykupprocesoru.cz
Máte doma starý pocitač a chcete ho vyhodit? Tak na to rychle zapomeňte my ho od vás odkoupíme. Vykupujeme procesory, celé PC, základní desky, ram paměti a Harddisky.
Náhled stránky www.chladicipodlozky.info
Nejen v letních měsících je potřeba pomoci vašemu notebooku s chlazením. Většina zabudovaných větráků nezvládá chladit na ideální teplotu. Chlazením notebooku pomocí chladících podložek docílíte delší životnosti notebooku.
Náhled stránky www.oexternichdiscich.info
Externí pevné USB disky jsou ideální volbou pro ty, kteří potřebují více diskového prostoru nebo potřebují často přenášet data mezi několika počítači. Na výběr je z disků s kapacitou od 64GB až po externí disky s kapacitou 1TB, 2TB nebo více.
Náhled stránky www.postavpc.cz
postavpc nabízí správu sítí, prodej výpočetní techniky i kompletaci PC sestav, notebooky herní PC v Kolíně.
Náhled stránky www.lbcomp.cz
Nabízíme služby v oblasti výpočetní techniky. Konzultace a poradenství, tvorba internetových stránek, prodej a montáž PC, reinstalace, odstranění virů, obnova dat, počítačové kurzy a další.
Náhled stránky rassro.cz
R.A.S. spol. s r.o. 0 / 150
Türkova 828 149 00 Praha 4
Internetový obchod se sortimentem z oblasti bezpečnostních produktů - čtečky čipových karet, čipové karty, zabezpečovací a šifrovací software, produkty PKI, vstupní a docházkové systémy, bezkontaktní systémy a dalsí čipovou technologii.
Náhled stránky www.printpartners.cz
Print Partners s.r.o. 0 / 150
Lihovarská 1060/12, Praha 9, 19000
Tiskové řešení - analýza a návrh tiskového řešení, zabezpečený tisk, outsourcing tisku, pronájem tiskáren. Pomáháme firmám snížit náklady na interní tisk a udržet je na trvale nízké úrovni pomocí optimalizace tiskového parku a MPS - Managed Print Services.
Náhled stránky www.pc-pomoc.cz
PC pomoc 0 / 150
Internetové stránky pc pomoci řeší problémy s počítači, záchranu dat, problémy se softwarem nebo hardwarem a instalace komplikovaného softwaru.
Náhled stránky www.zachrana-obnova-dat.cz
Poškodil se vám někdy pevný disk počítače tak, že jste nemohli získat svá důležitá data zpátky? Informace o tom jak data z pevného disku získat zpátky.
Náhled stránky www.aple-ipad.cz
Apple iPad 62 / 150
Adresa neznámá
Aple-iPad.cz je web, věnovaný dopodrobna Apple iPad. Najdete u nás videa, recenze, příslušenství, funkce a parametry, aplikace, návody. Pochlubte se nám s Vašimi znalostmi i fotografiemi, zeptejte se nás anebo jen diskutujte s dalšími návštěvníky.
Náhled stránky www.palmpre.e-blog.cz
Palm Pre je první přístroj s operačním systémem WebOS který Palm vytvořil a může se pochlubit kapacitním dotykovým displejem HVGA, výsuvnou QWERTY klávesnicí, výkonným procesorem s podporou akcelerace grafiky taktovaným na 600 MHz. Společnost Palm se tímto produktem zařadila opět do špičky mezi přední výrobce jako Apple, HTC a svým novým revolučním OS se pokouší získat si zákazníky.
Náhled stránky www.servis-hp.cz
Servis HP 0 / 150
Autorizované servisní středisko Hewlett-Packard. Záruční a pozáruční servis produktů HP. Počítače, notebooky, servery, tiskárny Laserjet, plotry Designjet. Správa, profylaxe a další servisní služby. Pobočky Xanadu po celé ČR.
Náhled stránky www.servis-tiskaren.eu
Servis tiskáren všech typů a značek. Kvalitní a rychlý servis tiskáren Epson, HP, OKI, Brother, Lexmark, Xerox, Konica Minolta a dalších. Opravy tiskáren snadno, rychle, kvalitně.
Náhled stránky www.pcnonstop.cz
Provádíme servis a opravy počítačů v Praze, instalace programů, odvirování, zálohu a obnovu dat. Diagnostika závady zdarma, opravy do dvou dnů.
Náhled stránky www.itiskarny.cz
Přečtěte si návody, jak vyměnit barvu v tiskárně, jak zvolit ten pravý typ a kolik to bude stát. Potřebujete novou tiskárnu? Získejte neocenitelné rady ve světě výpočetní techniky.
Náhled stránky usbdisk.info
USB Disk 0 / 150
Informace o USB portu, USB protokolu, přenosové rychlosti, specifikacích. Dále informace o flash diskách, principech funkce, rychlosti a kapacitách. Dále web obsahuje informace o externích discích připojitelných přes USB, opět popis funkce a vlastností.
Náhled stránky www.notebooky-na-splatky.cz-ip.cz
Získejte informace o možnostech pořízení notebooku na splátky. Možnost pořízení notebooku na splátky nabízí dostatek prodejců. V dnešní době si notebooky na splátky pořizuje spousta lidí.
www.notebooky-na-splatky.cz-ip.cz - Detail stránky www.notebooky-na-splatky.cz-ip.cz »
Náhled stránky www.servis-notebooky.cz/opravy-notebooku/acer
Acer servis na všechny typy notebooků Acer. Opravy základních desek notebooků Acer na komponentové úrovni. Neopravíme - neplatíte. Odvoz zakázek z celé ČR.
www.servis-notebooky.cz/opravy-notebooku/acer - Detail stránky www.servis-notebooky.cz/opravy-notebooku/acer »
Náhled stránky www.pocitacovapohotovost.cz
Správa sítí, obnova dat, servis počítačů Praha, servis a oprava PC i Macintosh, půjčovna PC techniky a počítačů, servis tiskáren a opravy monitorů. Počítačová pohotovost Praha.
Náhled stránky www.palmshop.cz
PalmShop 0 / 150
Energetiků 942 Orlová 73514
Specializovaný obchod s PDA a příslušenstvím
Náhled stránky www.pc-next.cz
Pc-next.cz|Obchod|Velkoobchod 12 / 150
Adresa neznámá
Naše firma díky přímému dovozu zboží ze zahraničí drží prvenství v oblasti repasované výpočetní techniky na trhu v ČR. Nabízíme použitou výpočetní techniku za velice výhodné ceny.
|< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další stránka (6) Poslední stránka (9)
Náš katalog obsahuje celkem 69658 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44160 Firem: 25496
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist