Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Druhy nemocí
Malá složkaZáněty (15)
Malá složkaRakovina (< 5)
Malá složkaPsychické nemoci (16)
Malá složkaPohlavní nemoci (9)
Malá složkaKožní nemoci (38)
Malá složkaHIV (< 5)
Malá složkaChřipka (6)
Malá složkaAstma (< 5)
Malá složkaAlergie (12)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 166 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky pohledzeny.cz
Klimakterium může být zrádné především svými otravnými příznaky, kterých se můžete zbavit díky našim radám. Všechny redaktorky prošly obdobím menopauzy, proto jsme i vyzkoušeli nespočet metod a produktů, díky kterých jsme toto období lépe snášely.
Náhled stránky www.hemangiom.cz
Infantilní hemangiom je onemocnění, postihující přibližně 3 až 10 % kojenců. Projevuje se nezhoubným cévním nádorem, který ve většině případů samovolně za 3 až 7 let zmizí. Některé typy infantilních hemangiomů však mohou ohrožovat život vašeho dítěte.
Náhled stránky www.hemeroidy-leceni.cz
Toto onemocnění trápilo lidstvo od nepaměti a první zmínky o něm lze nalézt už na papyrech ze starověkého Egypta nebo třeba v Bibli. Už Hippokrates v pátem století před n.l. popisoval jeden z moderních způsobů léčení hemeroidů podvázáním gumičkou.
Náhled stránky www.cus.cz
Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnostiky a léčebných výsledků. Účelem webových stránek České urologické společnosti je poskytovat objektivní a pravdivé informace odborné i laické veřejnosti o všech aspektech urologických onemocnění a o aktuálním dění v urologické společnosti.
Náhled stránky www.musimcasto.cz
Projevy hyperaktivního močového měchýře se objevují pozvolna. A snad proto zpočátku nic nenasvědčuje, že bychom se s častým močením měli svěřit do rukou odborníka. Neléčený hyperaktivní měchýř však může způsobit i problémy s inkontinencí.
Náhled stránky nestovice.info
Postrachem rodičů malých dětí jsou plané neštovice. Je to dětská choroba, kterou většina dětí zvládne bez následků, nebezpečné je, když onemocní dospělý. Proti této nemoci je možné nechat dítě naočkovat.
Náhled stránky www.nemoc-dna.info
Dna je nemoc metabolického systému. Charakteristickým příznakem je vysoká hladina kyseliny močové v krvi, akutně se projevuje zánětem kloubů. Na vině bývají genetické dispozice a nevhodná strava.
Náhled stránky www.zvetseni-udu.info
Jste sice se svým penisem spokojen, ale již několikrát sjet přemýšlel jak zvětšení svého údu, ale bojíte se pilulek či chirurgických zákroků. Nabízíme řešení jak zvětšit penis bez těchto zákroků.
Náhled stránky www.malina-safety.cz
Malina-Safety je výrobce filtračních ventilačních jednotek, respirátorů pro ochranu dýchání v průmyslových provozech a ochranných prostředků pro svařování.
Náhled stránky www.medtronic-diabetes.cz
Medtronic Diabetes nabízí kvalitní inzulínové pumpy pro automatické, pravidelné inzulínové dávky během dne. Naše inzulínové pumpy mohou automaticky reagovat na Vaší hladinu cukru v krvi, poskytujíce proaktivní, effektivní léčbu cukrovky pro zaneprázdněné lidi všech věkových kategorií. Všechny Medtronic produkty poskytují výjimečné pohodlí a snadné užívání.
Náhled stránky www.lecbachorob.cz
Web se zabývá jednotlivými nemoci. Najdete vždy jednotlivé příznaky a projevy nemocí. Dozvíte se také jak by měla vypadat správná léčba jednotlivých nemocí. Vždy můžete také přidat vaše zkušenosti a názory.
Náhled stránky menstruace.ordinace.biz
Menstruace je přirozenou součástí zdravé ženy od puberty do ukončení jejího reprodukčního věku menopauzou. Funkcí menstruačního cyklu je vyprodukovat 1 vajíčko a předpřipravit sliznici dělohy pro případné těhotenství.
Náhled stránky zuby.ordinace.biz
Chrup je tvořen u dospělého člověka 32 zuby, rozdělenými na stoličky, třenové zuby, špičáky a řezáky. Zub je pokryt velice tvrdou mechanicky odolnou vrstvou, sklovinou. Jejím jediným nepřítelem jsou bakterie shlukující se do tzv. plaku.
Náhled stránky streva.ordinace.biz
Tenké a tlusté střevo je nejdelší součástí zažívacího traktu, v němž dochází ke vstřebávání živin, vitamínů a minerálů. Bohužel ani jemu se nevyhýbá celá řada onemocnění infekčního, autoimunitního i nádorového charakteru
Náhled stránky pater.ordinace.biz
Základem kostry každého obratlovce je páteř. Ta je tvořena jednotlivými obratli vyplněnými měkkými gelovými ploténkami, jenž společně tvoří dvojitý esovitý tvar. Páteří prochází mícha, jejíž uskřípnutí se projevuje častými bolestmi zad.
Náhled stránky ocnivady.ordinace.biz
Příčinou onemocnění oka může být vrozená vada, úraz či přirozená degenerace jeho stárnutí. Nejčastěji se poté setkáváme s astigmatismem, myopií, hypermetropií, šedým a zeleným zákalem a poslední dobou se rozšiřuje i diabetická retinopatie.
Náhled stránky bolestizad.ordinace.biz
Bolesti zad 0 / 150
Bolesti zad jsou v současné době velice rozšířeným neduhem, na němž se podílí špatné pracovní návyky, držení těla, ale také některá degenerativní onemocnění. Pro jejich předcházení je nejpodstatnější jejich pravidelné posilování.
Náhled stránky zelenyzakal.ordinace.biz
Glaukomje typické poškození zraku způsobeného odumíráním očního nervu. Příčinou je zpravidla vysoký nitrooční tlak vznikající v závislosti na zvýšené tvorbě komorové tekutiny a jejím zhoršeném odtoku.
Náhled stránky sedyzakal.ordinace.biz
Vlivem stárnutí čočky dochází postupem času k jejímu zakalování, což se projevuje zejména zamlženým viděním. V současnosti se katarakta léčí operativním zákrokem, kdy je původní čočka rozdrcena a nahrazena novou.
Náhled stránky bolesthlavy.ordinace.biz
Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.
Náhled stránky mandle.ordinace.biz
Mandle jsou součástí našeho lymfatického systému, přičemž je rozlišujeme na nosní a krční. Defakto jsou první linii obrany imunitního systému, jejichž cílem je zachytávat veškeré antigeny pronikající do těla.
Náhled stránky www.bmikalkulacka.eu
Bmi kalkulačka která vám vypočítá váš zdravotní stav. Při sportu se vám taktéž může tato kalkulačka (BodyMassIndex) hodit. Už nemusíte bolestivě držet diety, nyní si stačí přečíst rady na našem portále o zdravém životním stylu.
Náhled stránky slinivka.ordinace.biz
Tato šedě růžová žláza se značnou mírou podílí na trávení tvorbou štěpící cukry, tuky a bílkoviny. Navíc však produkuje i důležité hormony insulin a glukagon, regulující hladinu cukrů v krevním řečišti.
Náhled stránky zlucnik.ordinace.biz
Žlučník je hruškovitý orgán na spodině jater určený k uskladnění a koncentraci žluče. Ta je během konzumace potravy vylučována do žlučovodu a následně dvanácterníku, kde se podílí na trávení.
Náhled stránky www.zplnychplic.cz
V důsledku nezdravého životního stylu a znečištění životního prostředí se v ohrožení ocitá značná část populace. Světová zdravotnická organizace odhaduje, že se některý typ onemocnění plic, které postihují strukturu a funkce tohoto párového orgánu, do roku 2020 stane třetí nejčastější příčinou úmrtí ve světě.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další stránka (2) Poslední stránka (7)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist