Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Auditorské firmy

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 29 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.gruzinskefirmy.cz
Nabízíme rychlé a pohodlné založení nové společnosti v Gruzii se sídlem na vybraných adresách v hlavním městě Tbilisi. Vedle založení nové gruzínské společnosti typu s.r.o. nabízíme k prodeji již založené firmy ready made.
Náhled stránky podnikovaanalyza.sk/je-fajn-poznat-zdravie-svojej-firmy
S finančnou analýzou zistíte veľa 0 / 150
A. Sládkoviča 673, 01861 Beluša
Iba finančne stabilný podnik dokáže konkurovať ostatným. Zistite ako ste na tom v porovnaní s konkurenciou, vďaka finančnej analýzy. Podnik obohatíte o cenné informácie ako sú slabé stránky, ktoré je pomocou zmien dokážeme premeniť na príležitosti. Pomocou finančnej analýzy sa dá zisiť omnoho viac ako je možné na pár riadkov popísať.
podnikovaanalyza.sk/je-fajn-poznat-zdravie-svojej-firmy - Detail firmy podnikovaanalyza.sk/je-fajn-poznat-zdravie-svojej-firmy »
Náhled stránky www.eurovat.info
Zabezpečíme vrácení DPH, vrácení spotřebních daní. Vyřídíme vrácení spotřební daně, daně z přepravy osob a srážkové daně. Zoptimalizujeme a usnadníme správu vašich zahraničních daní.
Náhled stránky www.audit-danebrno.cz
Naše společnost nabízí služby v oblasti účetnictví, včetně interního auditu.
Náhled stránky cacs.eu/cz
Vedení účetnictví a vedení daňového poradenství v Praze na profesionální úrovni od nejlepších specialistů CACS.eu
Náhled stránky internationalsocialsecurity.eu
Poradce pro sociální zabezpečení 0 / 150
Nile House Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8 - Karlín
Nabízíme zaměstnavatelům podporu na místní, regionální nebo globální úrovni při revizi toho, jaký formulář zaměstnanec využívající mezinárodní mobilitu má, dále revizi rozsahu, v jakém by měly být vybírány odvody do systému sociálního zabezpečení s ohledem na různé součásti odměňování v různých jurisdikcích, včetně analýzy současného stavu a vývoje strategií zajišťujících dodržování zákonných předpisů.
internationalsocialsecurity.eu - Detail firmy internationalsocialsecurity.eu »
Náhled stránky www.audit-ucetnictvi.cz
Provádíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd i znalecké posudky. Vyřídíme za vás audit vašeho účetnictví. Jsme pravý auditor pro vás.
Náhled stránky www.audit-ucetnictvi.cz
Nabízíme audit účetní závěrky i zpracování účetních výkazů. Provádíme daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd i znalecké posudky. Organizujeme semináře k účetním či daňovým problémům. Jsme ten správný auditor pro vás.
Náhled stránky www.novefirmy.eu
Založíme Vám novú spoločnosť podľa Vašich predstáv a potrieb. Všetko zariadime za Vás, jediná Vaša starosť bude podpísať dokumenty pred notárom. Založenie spoločnosti za bezkonkurenčné ceny na celom území Slovenska www.novefirmy.eu
Náhled stránky www.adeconsult.cz
Účetnictví daně audit 0 / 150
Hradební 158, Příbram
Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Zpracování daňových přiznání.
Náhled stránky www.ucetnictvi-dane-audit.cz
Účetnictví- daně-audit 0 / 150
Hradební 159, Příbram
Společnost byla založena v roce 2008 za účelem poskytovat daňový a účetní servis malým středním podnikatelům. Náš tým má bohaté zkušenosti v oboru od roku 1990. Při poskytování služeb spolupracujeme s advokáty a auditory. Působnost firmy je po celé ČR. Jsme schopni řešit veškeré požadavky klienta operativně po celé České republice. Proč si vybrat právě nás? Ne všichni mají bohaté zkušenosti v oboru Náš tým má zkušenosti v oboru již 23 let Ne všechny společnosti mají odborné zastřešení daňovými poradci.
www.ucetnictvi-dane-audit.cz - Detail firmy www.ucetnictvi-dane-audit.cz »
Náhled stránky www.adufinance.cz
ADU finance 0 / 150
Křimická 118, Praha 10
Poskytujeme účetní služby, daňové, mzdové a finanční poradenství i audity firem a organizací již od roku 1992. Účetní služby a poradenství poskytujeme v Praze a okolí. Finanční audity provádíme po celé ČR. Přenechte nám správu vaší účetní a mzdové agendy a ušetříte.
Náhled stránky www.auditcom.cz
Auditorská a poradenská společnost Auditcom s.r.o. poskytuje služby v oblasti daní, účetnictví, auditu, fúzí, dotačního poradenství a financování firem. Dále vypracovává znalecké posudky v oboru ekonomika.
Náhled stránky www.renenovotny.cz
Finanční management, plánování a poradenství pro malé a střední firmy (finanční kontroly, manažerské účetnictví, finanční analýzy, cashflow). Také obousměrné překlady angličtiny. Vzdělání v USA, certifikace ACCA, 14 let praxe a špičkové reference.
Náhled stránky www.fin-partner.cz
Poskytujeme statutární audit, přezkoumání hospodaření, audit prostředků čerpaných z fondů EU, daňové poradenství, vedení účetnictví a zpracování mezd.
Náhled stránky www.bvinvesttrade.cz
Předejděte chybám, které jsme už udělali my, a zkraťte svou cestu k úspěchu. Zapište se do našich kurzů obchodování nebo využijte individuální mentoring.
Náhled stránky www.smlouva-kupni.cz
Kupní smlouva patří snad k nejvyužívanějším typům smluv vůbec. Jedná se o soukromoprávní smlouvu, při které vzniknou povinnosti jak prodávajícímu, tak kupujícímu.
Náhled stránky www.afc-eu.com
AFC - Advocate & Finance Consulting 0 / 150
Adresa neznámá
Poskytujeme klientům špičkové profesionální služby „vše v jednom“ – komplexní advokátní a finanční služby, daňové poradenství, vedení účetnictví, audit a školení v rozsahu podle potřeb klienta.
Náhled stránky www.mzdybrno.eu
Máte firmu se zaměstnanci a potřebujete zpracovat mzdy? Zpracujeme za vás komplexní mzdovou agendu včetně komunikace s příslušnými úřady. Ušetříme Vám tak náklady spojené se zpracováním mezd. Pořádáme účetní a daňové kurzy.
Náhled stránky www.fiza.cz
FIZA a.s. Audit a poradenství 12 / 150
Adresa neznámá
Zajištění služeb v oblastech audit (stutární, konsolidace), přezkoumání hospodaření, ověření (ověřovací zakázky), personální audit, marketingový audit, účetní poradenství, daňové poradenství a podnikatelské poradenství (organizační, personální).
Náhled stránky www.certifikace-anno.cz
Profesionální řešení Vašich požadavků v oblasti certifikací, kvality, školení z dotačních programů EU, vlastní školení dle požadavků, specializujeme se na požadavky úspor energií, zpracujeme supervize, poradenství certifikace a jiné speciální požadavky v rámci legislativních požadavků v nejvyšší kvalitě pro ČR, ale i v rámci vývozu a dovozu EU.
Náhled stránky www.pm-technology.com
PM-technology 0 / 150
U Červeného mlýnku 950/5 Praha 19600
Služby jsou určeny především podnikatelům, manažerům a majitelům firem, kteří cítí, že potřebují zkušeného a spolehlivého partnera, se kterým by mohly rozšířit své podnikatelské záměry, uskutečnit investiční záměr nebo třeba vybudovat nový podnik.
Náhled stránky www.kodap.cz
Daňové poradenství, účetnictví, mzdy 0 / 150
1. máje 97 Liberec 468 01
Profesionální daňové poradenství, vedení účetnictví, zpracování mezd, účetní audit a auditorské služby.Naši daňoví poradci jsou Vám k dispozici.Zpracujeme Vaše daňové přiznání, pomůžeme při jednání s finančním úřadem. Zajistíme vrácení DPH zaplacené v jiném členském státě EU. Specialisté v oboru mezinárodního daňového poradenství, daně z přidané hodnoty. Zpracujeme odborná stanoviska.
Náhled stránky www.ucetnictvi-audit.com
Česká účetní kancelář - účetnictví ,vedení účetnictví ,daňová evidence, mzdy , daňová optimalizace, a veškeré další služby, které pro Vaše podnikání potřebujete.
Náhled stránky www.ucetnictvi-mzdy-audit.cz
Auditor eu Vedení účetnictví online 0 / 150
Na Příkopě 958/25,Praha 1,11000
Poskytujeme vedení účetnictví přes internet, outsourcing mezd a daňové poradenství přístupné odkukoliv. Účetnictví přes internet pro malé i velké společnosti, pro lokální společnosti i nadnárodní společnosti.
www.ucetnictvi-mzdy-audit.cz - Detail firmy www.ucetnictvi-mzdy-audit.cz »
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist