Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69673 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Divadlo
Malá složkaMuzikály (< 5)
Malá složkaDivadla (12)
Malá složkaAmatérské soubory (< 5)

Zobrazuji 1. - 15. odkaz z celkových 15 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.cirkusjinak.cz
Cirkus trochu jinak 0 / 150
Adresa neznámá
Přistupte blíže a nechte na sebe dýchnout atmosféru kejklířů, žonglérů, tanečnic, živých soch a cirkusantů. Předvedeme Vám ohnivé vystoupení, fire show, UV show, žonglování. Atrakce pro děti historický kolotoč. Škola žonglování.
Náhled stránky goout.cz/divadla/praha
Inspirace kam vyrazit v Praze do divadla. Přehled divadel v Praze i s podrobnými informacemi o kontaktech a dopravě. U každého divadla je k nalezení i jeho aktuální program.
Náhled stránky www.barevnaoslava.cz
Divadlo pro děti Brno. Veselé pohádky s písničkami. Maňáskové divadlo v kombinaci s živým hercem. Vystupujeme v mateřských školkách, školách, dětských kavarnách, firemních akcích… Pasování dětí na školáky.
Náhled stránky www.blacklight-theatre.com
Vítejte na internetových stránkách věnovaných fenoménu černého divadla u nás i ve světě.
Náhled stránky www.evaelxa.com
Eva Elxa 0 / 150
Eva Elxa - herečka, režisérka, divadelní autorka, lektorka divadelních, ženských a prožitkových seminářů. Vedoucí divadelního souboru PAP /Pražská alternativní platforma/.
Náhled stránky www.fajro.cz
Umělecká skupina FAJRO (do roku 2014 působící pod názvem AD INFINITUM) specializující se na produkci s ohněm (fireshow) a světlem (lightshow) vznikla v roce 2006 v Polné.
Náhled stránky www.frida.cz
Frída 0 / 150
Adresa neznámá
Divadelní spolek Frída vznikl na sklonku roku 1999 za iniciativy Bolka Polívky. Zakladatelem divadelního spolku Frída je herec Martin Trnavský. Zaměření činoherní divadelní společnosti vychází z autorské tvorby režisérů Dodo Gombára, Jakuba Nvoty a herců Martina Trnavského a Radima Nováka.
Náhled stránky www.hurvajz.chytrak.cz
Server se popisuje Spejbla, Hurvínka a jejich stvořitele Josefa Skupu.
Náhled stránky www.infinitos.cz/cze
Infinitos fire&uv show 14 / 150
Adresa neznámá
Profesionální skupina zabývající se fire a uv show ( show na principu černého divadla ). S důrazem na propracované choreografie a uchvacující ohnivé i neohnivé prvky.
Náhled stránky babkovedivadlo.com
Loutkové a marionetové divadlo pro děti BUM BÁC 0 / 150
Zadunajská Cesta 5 85101 Bratislava, SK
Umělecká agentura Elma Vám přináší loutkové divadlo pro děti BUM BÁC s repertoárem složeným výlučně z tradičních námětů. Využijte naše 20leté zkušenosti s bavením dětí.
Náhled stránky mementomori.cz
Memento mori 0 / 150
Jsme šermířská a divadelní společnost, věnujeme se historickému a scénickému šermu. Účinkujeme v Čechách a na Moravě, ale také v Německu, Maďarsku, na Slovensku a v Rakousku.
Náhled stránky www.narodnidivadla.cz
Zajímá Vás historie národních divadel v ČR? Rádi byste věděli co se v divadlech právě hraje? Program a základní informace ze všech scén ND v ČR
Náhled stránky www.opernisbornd.cz
Stránky sboru opery Národního divadla v Praze. Plány zkoušek a představení, informace, sborové akce, zájezdy, recenze a kritiky.
Náhled stránky www.program.sk/divadla
Program.sk - Vítajte na stránkach programu divadiel, ktoré obsahujú program divadelných predstavení na Slovensku.
Náhled stránky www.uvshow.cz
Představujeme zcela novou show kombinující tanec černé divadlo žonglování. Při vystoupení se využívá UV technologie černého světla a programovatelných RGB rekvizit. Taneční uvshow and lightshow je vize do které se vnoří divák a nechá se unést do světa fantazíí obrazců barev a neuvěřitelných triků. Barvy celé scény jsou navrženy vizážisty a sladěny s hudbou pro nejkvalitnější výsledek a nejsilnější zážitek diváka.
Náš katalog obsahuje celkem 69673 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44172 Firem: 25499
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist