Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69673 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Divadlo
Malá složkaMuzikály (< 5)
Malá složkaDivadla (12)
Malá složkaAmatérské soubory (< 5)

Zobrazuji 1. - 15. odkaz z celkových 15 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.uvshow.cz
Představujeme zcela novou show kombinující tanec černé divadlo žonglování. Při vystoupení se využívá UV technologie černého světla a programovatelných RGB rekvizit. Taneční uvshow and lightshow je vize do které se vnoří divák a nechá se unést do světa fantazíí obrazců barev a neuvěřitelných triků. Barvy celé scény jsou navrženy vizážisty a sladěny s hudbou pro nejkvalitnější výsledek a nejsilnější zážitek diváka.
Náhled stránky www.infinitos.cz/cze
Infinitos fire&uv show 14 / 150
Adresa neznámá
Profesionální skupina zabývající se fire a uv show ( show na principu černého divadla ). S důrazem na propracované choreografie a uchvacující ohnivé i neohnivé prvky.
Náhled stránky www.hurvajz.chytrak.cz
Server se popisuje Spejbla, Hurvínka a jejich stvořitele Josefa Skupu.
Náhled stránky www.frida.cz
Frída 0 / 150
Adresa neznámá
Divadelní spolek Frída vznikl na sklonku roku 1999 za iniciativy Bolka Polívky. Zakladatelem divadelního spolku Frída je herec Martin Trnavský. Zaměření činoherní divadelní společnosti vychází z autorské tvorby režisérů Dodo Gombára, Jakuba Nvoty a herců Martina Trnavského a Radima Nováka.
Náhled stránky www.program.sk/divadla
Program.sk - Vítajte na stránkach programu divadiel, ktoré obsahujú program divadelných predstavení na Slovensku.
Náhled stránky www.cirkusjinak.cz
Cirkus trochu jinak 0 / 150
Adresa neznámá
Přistupte blíže a nechte na sebe dýchnout atmosféru kejklířů, žonglérů, tanečnic, živých soch a cirkusantů. Předvedeme Vám ohnivé vystoupení, fire show, UV show, žonglování. Atrakce pro děti historický kolotoč. Škola žonglování.
Náhled stránky www.blacklight-theatre.com
Vítejte na internetových stránkách věnovaných fenoménu černého divadla u nás i ve světě.
Náhled stránky mementomori.cz
Memento mori 0 / 150
Jsme šermířská a divadelní společnost, věnujeme se historickému a scénickému šermu. Účinkujeme v Čechách a na Moravě, ale také v Německu, Maďarsku, na Slovensku a v Rakousku.
Náhled stránky www.opernisbornd.cz
Stránky sboru opery Národního divadla v Praze. Plány zkoušek a představení, informace, sborové akce, zájezdy, recenze a kritiky.
Náhled stránky goout.cz/divadla/praha
Inspirace kam vyrazit v Praze do divadla. Přehled divadel v Praze i s podrobnými informacemi o kontaktech a dopravě. U každého divadla je k nalezení i jeho aktuální program.
Náhled stránky www.evaelxa.com
Eva Elxa 0 / 150
Eva Elxa - herečka, režisérka, divadelní autorka, lektorka divadelních, ženských a prožitkových seminářů. Vedoucí divadelního souboru PAP /Pražská alternativní platforma/.
Náhled stránky babkovedivadlo.com
Loutkové a marionetové divadlo pro děti BUM BÁC 0 / 150
Zadunajská Cesta 5 85101 Bratislava, SK
Umělecká agentura Elma Vám přináší loutkové divadlo pro děti BUM BÁC s repertoárem složeným výlučně z tradičních námětů. Využijte naše 20leté zkušenosti s bavením dětí.
Náhled stránky www.barevnaoslava.cz
Divadlo pro děti Brno. Veselé pohádky s písničkami. Maňáskové divadlo v kombinaci s živým hercem. Vystupujeme v mateřských školkách, školách, dětských kavarnách, firemních akcích… Pasování dětí na školáky.
Náhled stránky www.narodnidivadla.cz
Zajímá Vás historie národních divadel v ČR? Rádi byste věděli co se v divadlech právě hraje? Program a základní informace ze všech scén ND v ČR
Náhled stránky www.fajro.cz
Umělecká skupina FAJRO (do roku 2014 působící pod názvem AD INFINITUM) specializující se na produkci s ohněm (fireshow) a světlem (lightshow) vznikla v roce 2006 v Polné.
Náš katalog obsahuje celkem 69673 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44172 Firem: 25499
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist