Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Služby a řemesla » Advokátní a právnické služby Otevírací doba
Velká složka Advokátní a právnické služby
Malá složkaZnalecké posudky, odhady, oceňování (20)
Malá složkaVyřízení dokumentace pro stavbu (7)
Malá složkaUrovnání a inkasování dluhu a pohledávek (17)
Malá složkaSoudní exekutoři (45)
Malá složkaRozhodci řízení (< 5)
Malá složkaPatenty, vzory a ochranné známky (< 5)
Malá složkaNotáři (6)
Malá složkaKrizové řízení a poradenství (10)
Malá složkaAdvokátní kanceláře, právní poradenství (76)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 80 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky dostupnyadvokat.cz
On-line právník | Dostupný advokát.cz 0 / 150
V Jámě 1371/8, 110 00 Praha 1-Nové Město
Pomůžeme vám s jakoukoli právní otázkou. On-line. Ať jste kdekoliv. Vyřešíme právní problém, který vás trápí.
Náhled stránky zakony.kurzy.cz
Zákony - sbírka zákonů 0 / 150
Adresa neznámá
Úplné znění nejdůležitějších zákonů a zákoníků. Zákoník práce, nový občanský zákoník, obchodní zákoník, stavební zákon, živnostenský, trestní zákoník, zákon o DPH, zákon o dani z příjmu ze sbírky zákonů. Unikátní porovnání jednotlivých verzí zákonů, vyhledávání a zvýraznění změn novel.
Náhled stránky www.otazkanapravnika.eu
Advokátní kanceláře online - právní poradna online, konzultace s advokáty, poptávka právních služeb. Najdi si advokáta v katalogu advokátů. Snadná cesta k právníkům.
Náhled stránky www.wak.sk
WITT& amp; amp; KLEIM ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA S.R.O 0 / 150
Horná 65A 974 01 Banská Bystrica Slovenská republika
Zameriavame sa na oblasť obchodného a občianskeho práva. Špecificky advokátska kancelária poskytuje služby start-upom, zabezpečuje právne služby v rámci korporátneho a zmluvného práva, správe pohľadávok, due diligence, fúziám a akvizíciám, nehnuteľnostiam, developmentu a reštrukturalizáciám spoločností.
Náhled stránky www.tvujobhajce.cz
Advokátní kancelář nabízí komplexní právní služby za rozumné ceny. Právní služby poskytujeme na území celé České republiky, po dohodě také v sídlech našich klientů. Součástí právních služeb jsou mimo jiné i advokátní úschovy a ověřování podpisů.
Náhled stránky rozhodcirizeni.eu
Rozhodčí řízení představuje rozhodování majetkových sporů nezávislým rozhodcem namísto soudu a je pro věřitele nejjednodušším, nejlevnějším a nejrychlejším způsobem, jakým dosáhnout exekučního titulu. Pro to, aby byly spory z Vašich smluv rozhodovány rozhodcem, stačí udělat jediné, a to zahrnout do smluv tzv. rozhodčí doložku.
Náhled stránky www.vasasro.sk/sluzby/zakladanie-spolocnosti/zalozenie-s-r-o
Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Naša spoločnosť má sídlo priamo v Advokátskej kancelárii, čím Vám vieme zabezpečiť vysoko odborné služby, ktoré sa týkajú založením, predajom, zmenou, zlúčením, zrušením spoločnosti s ručeným obmedzením. Dokážeme založiť spoločnosť s ručeným obmedzením bez splatenia imania.
www.vasasro.sk/sluzby/zakladanie-spolocnosti/zalozenie-s-r-o - Detail firmy www.vasasro.sk/sluzby/zakladanie-spolocnosti/zalozenie-s-r-o »
Náhled stránky www.pravoeshopu.cz
Úplné a vždy aktuální právní zázemí pro e-shopy za jednu cenu v jedné webové aplikaci. Ochráníme před pokutami, poskytneme kvalitní obchodní podmínky na míru e-shopu, podmínky užití e-shopu, naše databáze - manuál e-shopaře vám pomůže se řešením právních problémů. Informujeme vás o právních změnách a aktualitách, všechny součásti aktualizujeme.
Náhled stránky www.pravnik-online.com
Hledáte právní pomoc, radu? Jsme tady pro Vás! Nabízíme online právní poradenství. Pomůžeme Vám řešit Vaši situaci. Stačí zadat dotaz v naší poradně. Dále poskytujeme vzory smluv, dokumentů a plné moci.
Náhled stránky www.advokatijelinek.cz/advokatni-kancelar.html
Advokáti Jelínek 0 / 150
Adresa neznámá
Advokátní kancelář Jelínek s.r.o. je největší v Pardubickém kraji. Jako všestranná advokátní kancelář poskytujeme právní služby a poradenství.
www.advokatijelinek.cz/advokatni-kancelar.html - Detail firmy www.advokatijelinek.cz/advokatni-kancelar.html »
Náhled stránky www.ak-pardubice.cz
Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblasti občansko právní, obchodní, rodinné, pracovní a ve věcech nemovitého majetku.
Náhled stránky www.advokacie-plzen.cz
Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblasti občansko právní, obchodní, rodinné, pracovní a ve věcech nemovitého majetku.
Náhled stránky www.ak-olomouc.cz
Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblasti občansko právní, obchodní, rodinné, pracovní a ve věcech nemovitého majetku.
Náhled stránky www.poradnaodskodneni.cz/page/255poradna-odskodneni-zdarma---odskodneni-dopravni-nehody-nahrada-za-skodu-na-zdravi-po-dopravni-nehode
Poradna Odškodnění Zdarma 0 / 150
Adresa neznámá
Právní pomoc a poradenství při odškodnění újmy na zdraví po dopravní nehodě nebo pracovním úrazu. Náhrada za škodu na zdraví dle NOZ.
www.poradnaodskodneni.cz/page/255poradna-odskodneni-zdarma---odskodneni-dopravni-nehody-nahrada-za-skodu-na-zdravi-po-dopravni-nehode - Detail firmy www.poradnaodskodneni.cz/page/255poradna-odskodneni-zdarma---odskodneni-dopravni-nehody-nahrada-za-skodu-na-zdravi-po-dopravni-nehode »
Náhled stránky www.davidzahumensky.cz
Advokát pro ústavní stížnost 0 / 150
Burešova 6, 602 00 Brno
Jsme právníci, pro které je právo nástrojem k hledání spravedlnosti. Začínali jsme v Lize lidských práv, kterou nadále podporujeme. Vážíme si lidské svobody a snažíme se, aby byla respektována, proto bojujeme za respektování informovaného souhlasu ve zdravotnictví. Umíme své lidskoprávní zkušenosti zúročit při zpracování stížností k Ústavnímu soudu či Evropskému soudu pro lidská práva. Rádi spolupracujeme s podnikateli, kteří se nebojí jít proti proudu a realizovat svou vizi a pro které hodnoty nejsou jen frází.
Náhled stránky www.immigrationbiz.cz
Nabízíme profesionální právní a byznys imigrační služby do USA. Komplet zajistíme vše co potřebujete k úspěšnému získání Vašich víz v USA. Náš tým sestává z kvalifikovaných amerických advokátů.
Náhled stránky www.notar-praha9.cz
JUDr. Ivan Ertelt, notář Praha 9 0 / 150
Na Rozcestí 6, 19000 Praha 9 - Libeň
Notář se sídlem v Praze poskytující veškeré notářské služby. Jsme též kontaktním místem systému Czech Point. Notářské služby poskytujeme také v anglickém a ruském jazyce. Nabízíme zejména: převody nemovitostí, notářské úschovy, notářský zápis jako podklad pro exekuci, závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví, majetkové smlouvy manželů a snoubenců, zástavní smlouvy a Rejstřík zástav, ověřová
Náhled stránky bezpecnesmlouvy.cz
Právní poradenství online. Kontrola smluv a sepisování nových smluv rychle a online. Nechte si zkotnrolovat nájemní, pracovní nebo kupní smlouvu před podpisem. Získejte právní jistotu, že je smlouva v pořádku.
Náhled stránky www.advokattrebic.cz
Advokátní kancelář - JUDr. Božena Kopecká Vám nabízí pomoc právníka ve městě Třebíč, Brno, Jihlava, řešíme exekuce, insolvence, obhajoby, rozvody, občanské právo atd.
Náhled stránky www.advokatnikancelar-brno.com
Advokát Brno - Mgr. Hana Šnyrchová 0 / 150
Veveří 365/46, Brno, 60200
Advokátní kancelář Mgr. Hany Šnyrchové poskytuje právní služby v oblasti občanského, trestního, pracovního, rodinného a obchodního práva.
www.advokatnikancelar-brno.com - Detail firmy www.advokatnikancelar-brno.com »
Náhled stránky www.advokat-tabach.cz
Advokát Tabach poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech práva, jako jsou exekuce, vymáháná pohledávek, rozvody, insolvence, zastupování u soudu. Tyto služby poskytuje kdykoliv a kdekoliv dle požadavku klientů v Krnově a Praze.
Náhled stránky www.epokuty.cz
ePokuty.CZ - ochrana proti pokutám 0 / 150
Adresa neznámá
Zabýváme se poradenstvím v oblasti dopravních přestupků, chráníme proti nepřiměřeným pokutám a zastupujeme klienty ve správním řízení a soudním řízení správním.
Náhled stránky zakony.centrum.cz
Vybrané zákony v platném znění na nových stránkách Zákony Centrum.cz řeší nejčastější problémy – sousedské vztahy, reklamace, záruční doba, odstoupení od smlouvy, výpověď, dovolená, neplacené volno.
Náhled stránky www.novaspolecnost.cz/ready-made-spolecnosti
Ready made firmy na klíč od advokátní kanceláře 7 / 150
Praha 1, Mezibranská 1579/4 , PSČ 110 00
Prodej společností s.r.o. a a.s. na klíč, ready-made společností a virtuálních kanceláří. Ready made společnost se 100% splaceným základním kapitálem, garantujeme bezdlužnost, sídlo pro firmu v Praze (virtuální kanceláře) či založení společnosti na míru.
www.novaspolecnost.cz/ready-made-spolecnosti - Detail firmy www.novaspolecnost.cz/ready-made-spolecnosti »
Náhled stránky www.aktesin.cz
Advokátní kancelář Lotterová and Kaczynska Český Těšín. Právo občanské, obchodní, pracovní, medicínské, trestní, rodinné a další. Smlouvy, převody majetku, vymáhání pohledávek a další.
1 | 2 | 3 | 4 | Další stránka (2) Poslední stránka (4)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist