Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69117 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Ekologické služby

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 78 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.likvidovaniodpadu.cz
Provádíme ekologické likvidace odpadů a tlakové čištění kanalizací po celé ČR.
www.likvidovaniodpadu.cz - Detail firmy www.likvidovaniodpadu.cz »
Náhled stránky www.vykup-tuklaty.cz
Kovošrot Praha, sběrna Praha, výkup kovů – Surpap trans Tuklaty se zabývá výkupem železných a neželezných, barevných kovů a papíru. Vykupujeme zejména kabely, železo, plech, litinu, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, katalyzátory, chladiče, olovo, zinek, cín a další kovy. Zpětný odběr autobaterií, elektromotorů a spotřebičů. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás. Materiál sami třídíme, nebo expedujeme přímo do českých i evropských hutí.
Náhled stránky www.kanalizacecisteni.cz
Nabízíme profesionální opravy čištění kanalizace. Zajistíme likvidace odpadů a odpadních vod. Provádíme vývoz jímek a septiků. Nabízíme také služby nákladní autodopravy.
www.kanalizacecisteni.cz - Detail firmy www.kanalizacecisteni.cz »
Náhled stránky www.kovosrot-turnov.cz
Výkup kovů Turnov 0 / 150
Nad Perchtou 2169, 51101 Turnov
Kovošrot Turnov - sběrna druhotných surovin nabízí nejlepší ceny za výkup v Turnově a okolí. Vykupuje železo, ocel a litinu, barevné kovy, slitiny a papír a lepenku. Sběrna Turnov je zapojena do zpětného odběru elektroodpadu a nabízí také výkup a ekologickou likvidaci vozidel.
Náhled stránky stavebniekologie.cz
Mgr. Petr Rejzek 0 / 150
P.O. Box 70, Přerov 2, 750 02
Komplexní služby v oboru stavební ekologie, projektového řízení a environmentálního vzdělávání. Specializace na vodní a dopravní stavby.
Náhled stránky www.sbernapapiru.cz
Zajišťujeme kontejnery k výkupu barevných kovů, železa, nefunkčních autobaterií nebo spotřebního zboží. Odpad odvážíme vlastní technikou. Provozujeme také sběrnu papíru.
Náhled stránky www.envirozone.cz
Kompletní služby v oblasti podnikové ekologie na jednom místě.
Náhled stránky www.vykupautobaterie.cz
Naše společnost AKOPA provozuje v Praze 8 Libni výkup autobaterií. Vykupujeme olověné a nikl-kadmiové akumulátory. Přijímáme také naprostou většinu typů kovového šrotu.
www.vykupautobaterie.cz - Detail firmy www.vykupautobaterie.cz »
Náhled stránky www.sute-odpady-praha.cz
Zajišťujeme kontejnerovou dopravu. Nabízíme odvoz odpadu a stavební suti po celé Praze a okolí. Disponujeme kontejnery o objemu 3-11 m3. Pracujeme nonstop, o víkendech i svátcích.
www.sute-odpady-praha.cz - Detail firmy www.sute-odpady-praha.cz »
Náhled stránky www.odpadyauklidkladno.cz
Naší specializací je svoz odpadu a jeho ekologická likvidace v regionu Kladenska. Udržujeme čistotu komunikací v letních i zimních měsících. Zajišťujeme také facility management a údržbu zeleně.
www.odpadyauklidkladno.cz - Detail firmy www.odpadyauklidkladno.cz »
Náhled stránky www.g-servis.cz
Každá voda je jedinečná, protože je jiná. Odborníci ve firmě G-servis Praha ke každé vodě přistupují individuálně. Nechte si také poradit a zjisti informaci o Vaší vodě, kterou používáte k životu.
Náhled stránky www.vykupkovuchomutov.cz
Kovošrot vykupujeme od občanů i firem. Domlouváme individuální podmínky výkupu.
www.vykupkovuchomutov.cz - Detail firmy www.vykupkovuchomutov.cz »
Náhled stránky www.geotube.cz
PLOSAB - odvodňovací vaky Geotube 0 / 150
Adresa neznámá
Jsme výhradním zástupcem společnosti TenCate pro produkt odvodňovací vaky Geotube® na území České a Slovenské republiky. Odvodňovací vaky lze využít pro čištění vodních ploch, zpracování odpadních sedimentů, snižování nákladů na převoz nebo překlenutí sezónních výkyvů u čistíren odpadních vod.
Náhled stránky www.kovy-vykup.cz
Vykupujeme sběrné suroviny, především železný i neželezný kovový šrot včetně barevných kovů a starý papír. Dále se zabýváme odkupem bílé techniky a dalších kovových zařízení, strojů a konstrukcí.
Náhled stránky www.recyklace-odpady.cz
Zajišťujeme prodej písku a zeminy. Provádíme likvidace stavebních odpadů.
www.recyklace-odpady.cz - Detail firmy www.recyklace-odpady.cz »
Náhled stránky www.denox-denitrifikace.cz
Věnujeme se denitrifikaci DeNOx. Vytváříme opatření pro snížení obsahu oxidu dusíku ve spalinách na předepsané emisní limity. Dále zajišťujeme také dodávky kotlů či výměníků tepla.
www.denox-denitrifikace.cz - Detail firmy www.denox-denitrifikace.cz »
Náhled stránky www.saker.sk
SAKER, s.r.o 0 / 150
Spoločnosť zameraná na výkup farebných kovov a recykláciu kovových odpadov.
Náhled stránky www.odpadove-kontejnery.cz
Elkoplast CZ, s. r. o - odpadové kontejnery 0 / 150
ELKOPLAST CZ, s.r.o. Štefánikova 2664, CZ-760 01 Zlín Zlínský kraj
Elkoplast CZ, s. r. o. se zabývá výrobou kontejnerů. Sortiment: velkoobjemové kontejnery (abroly) s hákovým natahováním, polopodzemní kontejnery, designové kontejnery se spodním výsypem na tříděný odpad, vanové kontejnery (muldy), ocelové kontejnery 1100 l s kulatým víkem, nádoby na posypový materiál 110-1100 l. Prodej plastových odpadkových košů, popelnic, bionádob.
www.odpadove-kontejnery.cz - Detail firmy www.odpadove-kontejnery.cz »
Náhled stránky www.epno.cz
Společnost INISOFT s.r.o. již nyní, jako první a jediná na trhu přináší moderní elektronickou podobu evidence přepravy nebezpečných odpadů v programu EVI 8.
Náhled stránky www.zahrady-plzen.cz
Poskytujeme služby zahradních architektů, provádíme návrhy a realizace zahrad, údržbu zeleně, výstavbu zahradních jezírek, instalaci a servis automatických zavlažovacích systémů.
Náhled stránky www.polimed.cz
Polimed - recyklace plastu 0 / 150
66453 Újezd u Brna, Štefánikova 281,
Společnost Polimed s.r.o. se zabývá výkupem, recyklací a prodejem plastů. Plasty upravujeme formou lisování, drcení, aglomerace, regranulace. Najdete u nás fólie, proložky, regranuláty, drtě, pásky, plastkartony, koláče, blistry, proplachy, automobilové nárazníky, květináče, popelnice, lahve a mnohé další, a to z materiálů PET, LDPE, HDPE, PP, PS, PVC, ABS, PMMA.
Náhled stránky brantnerslovakia.sk
Kontajnery na odpad Bratislava 0 / 150
BRANTNER Slovakia s.r.o. Vietnamská 22 821 04 Bratislava
Zabezpečujeme zber, prepravu a nakladanie s odpadmi pre občanov, podnikateľov či samosprávu. Zhodnocovanie a zneškodňovanie komunálneho odpadu a odpadu z priemyslu. Triedime a zhodnocujeme druhotné suroviny, čistíme a opravujeme cesty a verejné komunikácie, postaráme sa o verejnú zeleň či modernizáciu a prevádzku verejného pouličného osvetlenia.
Náhled stránky www.vakuovesolarnikolektory.cz
Naše internetová stránka je věnována všem, kteří se chtějí něco dozvědět o vakuových solárních kolektorech. Naleznete zde všechny potřebné údaje, které vám pomohou při vašem rozhodování.
www.vakuovesolarnikolektory.cz - Detail stránky www.vakuovesolarnikolektory.cz »
Náhled stránky cleanit.sk
cleanit.sk 0 / 150
Špecializujeme sa na pravidelné upratovanie domácností a firiem v špičkovej kvalite v Bratislave a okolí. Samozrejmosťou je spoľahlivosť, dochvíľnosť a hospodárnosť a našich gazdiniek.
Náhled stránky www.fotovoltaicke-clanky.cz
Česká republika se může pochlubit velice dobrými podmínkami pro fotovoltaiku. Nejlepší zázemí má zejména Morava, kam ročně dopadne nejvíce slunečních paprsků. Významnou společností na trhu ekologické energetiky je NWT, která má zkušenosti s instalací fotovoltaických elektráren téměř po celém území ČR.
1 | 2 | 3 | 4 | Další stránka (2) Poslední stránka (4)
Náš katalog obsahuje celkem 69117 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43848 Firem: 25267
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist