Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69574 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Služby a řemesla » Úklid, údržba a čistění Otevírací doba
Velká složka Úklid, údržba a čistění

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 238 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.ciste-peri.cz
Provozujeme čistírnu peří a výrobu péřových produktů. Své služby nabízíme po celé České republice – disponujeme síti 560 poboček. Dodáváme prošívané deky, polštáře a další péřový sortiment.
Náhled stránky legalcode.eu
Dennodenne bojujeme so špinou a škvrnami. Sme tu aby sme vyriešili akýkoľvek z Vašich problémov týkajúcich sa čistenia profesionálne, rýchlo a za tie najlepšie ceny. Kontaktujte nás ešte dnes!
Náhled stránky allibi.eu
Allibi NET 0 / 150
Najlepší z najlepších v upratovaní, čistení či tepovaní. Odstraňovanie grafitov, výškové umývanie okien, nano impregnácie a ešte omnoho viac za tie najlepšie ceny.
Náhled stránky coddex.eu
Upratovacia firma, ktorá vás vytiahne z kaše. Ponúkame špičkové služby, ktoré zabezpečia dokonalý vzhľad a čistotu pre každého.
Náhled stránky legaltime.eu
Legal Time 0 / 150
Račianska 109/C 83102 Bratislava
Upratovacia firma, ktorá vás vytiahne z kaše. Ponúkame špičkové služby, ktoré zabezpečia dokonalý vzhľad a čistotu pre každého.
Náhled stránky on-line-web.eu
Umývanie okien môže byť najmä vo väčších výškach nebezpečné. Niekedy lepšie obrátiť sa na profesionálov. Neváhajte nás kontaktovať a my vyriešme každý Váš problém týkajúci sa čistenia, či umývania.
Náhled stránky www.fasady-cisteni.cz
Naše společnost nabízí čištění a mytí fasád i dalších povrchů včetně hliníkových a ocelových konstrukcí. Dále provádíme antikorozní, běžné nebo antigraffiti nátěry, které prodlouží životnost povrchů.
Náhled stránky www.ddd-mk.cz
DDD servis - NONSTOP služby - DDD MK - Ing. Martin Kozák 0 / 150
Táboritská 1083/13, 130 00, Praha 3 Žižkov
Naše firma DDD MK poskytuje DDD servis a služby nonstop (non-stop). Nabízíme deratizaci, dezinsekci a desinfekci. Tel.: 731 664 791, email: ddd.mk@email.cz.
Náhled stránky www.vycistimezavas.cz
My čistíme, vy se radujete 0 / 150
Na Potocích 281, Radnice, 338 28
Webové stránky nabízející interiérové čištění aut, čistění koberců, židlý, sedaček a kuchyňských rohů.
Náhled stránky www.cleaning-lady.estranky.cz
Cleaning Lady 0 / 150
Družební 9, Bruntál, 79201
Nabídka úklidových služeb. Jsme spolehlivá a flexibilní firma se zkušenostmi jak v ČR tak v zahraničí. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí.
www.cleaning-lady.estranky.cz - Detail firmy www.cleaning-lady.estranky.cz »
Náhled stránky www.technickesluzbykutnahora.cz
Naše firma nabízí v Kutné Hoře široké spektrum technických služeb. Provádíme kupříkladu údržbu zeleně či výstavbu a údržbu komunikací. Zajišťujeme také úklidové práce.
www.technickesluzbykutnahora.cz - Detail firmy www.technickesluzbykutnahora.cz »
Náhled stránky www.opravdovyuklid.cz
Úklidové služby Austur 0 / 150
Pod Novým lesem 384/76A Praha 6 - Veleslavín, PSČ 16200
Nabízíme úklidové služby, zahradnické služby i komplexní údržbářské služby pro menší provozy a průmyslové areály. Dále také nabízíme také vyklízecí práce, nákladní dopravu do 1, 5 t a správu nemovitostí. Naše služby poskytujeme již od druhé poloviny devadesátých let.
Náhled stránky www.uklidhudecek.cz
pH servis HUDEČEK s. r. o 0 / 150
Mášova 733/17 60200 Brno
Nabízíme úklidové práce. navštivte naše internetové stránky pro více informací.
Náhled stránky uklid-pisek.cz
Naše firma Vám zajistí jednorázové nebo pravidelné úklidy společných prostor bytových domů, pravidelné generální úklidy domácností a firemních prostorů. Provádíme stírání prachu z dostupných míst, mytí oken včetně rámů a parapetů, mytí vnitřních a venkovních žaluzií, setření a vysátí podlah, úklid kuchyňské linky (vč. vnitřku), úklid a dezinfekce koupelen, WC, obkladů a dlažeb, mytí a leštění zrcadlových ploch, mytí nádobí, mytí dveří a zárubní včetně klik, mytí topení (radiátorů), čištění koberců a čalouněného nábytku extraktorem (mokrou cestou).
Náhled stránky www.cisteniultrazvukem.cz
Jsme specialisté na čištění s využitím ultrazvuku. Provádíme ultrazvukové čištění kontaktů a plošných spojů. Dále rovněž automobilových, klimatizačních či jiných strojních součástek.
www.cisteniultrazvukem.cz - Detail firmy www.cisteniultrazvukem.cz »
Náhled stránky www.rychlarotahk.cz
Rychlá Rota s.r.o 0 / 150
Piletická 486 503 41 Hradec Králové
Společnost Rychlá Rota HK s.r.o. nabízí profesionální služby v domácnosti nebo na zahradě. Opravy zařízení, údržba zahrady nebo úklid domácnosti. Nabízíme také úklidové a zahradnické práce ve firmách. Naše služby jsou Vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu v Hradci Králové a okolí.
Náhled stránky www.uklidtyna.cz
Úklidové a čisticí služby TÝNA, Mladá Boleslav 0 / 150
Martina Granovová Havlíčkova 1159 Mladá Boleslav 29301
Úklidová služba TÝNA Mladá Boleslav poskytuje úklid společných bytových prostor, jednorázový úklid, mytí a čištění oken, parní čištění, čištění koberců a čalounění, pravidelný úklid domácností a další služby. Naše služby využívá různá klientela od soukromých lidí až po společnosti.
Náhled stránky www.uklidprofesionalni.cz
Naše společnost prodává profesionální úklidovou techniku. Provozujeme maloobchod a velkoobchod s podlahovými mycími automaty, průmyslovými vysavači, úklidovými vozíky a další technikou.
www.uklidprofesionalni.cz - Detail firmy www.uklidprofesionalni.cz »
Náhled stránky www.bionetplus.cz
BIONET PLUS s.r.o 0 / 150
1. Máje 57 Kozojedy 281 63
Společnost BIONET PLUS s.r.o. byla založena na počátku roku 2015 za účelem rozšíření produktů CCM GmbH do ČR a SR. Díky vzájemným dohodám se tak stala společnost BIONET PLUS s.r.o. OFICIÁLNÍM DOVOZCEM a CERTIFIKOVANÝM APLIKÁTOREM. Společnost CCM GmbH vyrábí a inovuje výrobky, které jsou výsledkem spolupráce s předními německými vědci. Řada technologií, které CCM GmbH nabízí, vždy řeší praktické potřeby koncových uživatelů a jsou velice často na předních žebríčcích hodnocení, o čemž svědčí i řada prestižních ocenění. BIONET PLUS s.r.o. si zakládá na základních principech vysoké kvality a dostupnosti všech výrobku s maximálními garancemi užitných vlastností a se svým přístupem se stává dalším z partnerů z více jak 40 zemí světa, kde jsou výrobky CCM GmbH dostupné. Věříme, že vás výrobky a služby osloví a těšíme se na spolupráci.
Náhled stránky www.gigaflow.cz
GigaFlow - úklid a čistění zařízení, kanceláří a dalších prostor 0 / 150
Slavníkova 2357/9 169 00 Praha 6 – Břevnov
GigaFlow s.r.o. je firmou, která se zaměřuje na profesionální úklid a čištění. Konkrétně provádíme jednorázový i pravidelný úklid kanceláří, hal a komerčních objektů. Dále se specializujeme také na čištění energetických zařízení, technologických zařízení a strojů. V případě zájmu jsme schopni nainstalovat také systémy proti ptactvu.
Náhled stránky parnecistenie.sk
Čistenie parou 0 / 150
Adresa neznámá
Čistenie parou Vás zbaví alergénou, roztočí a baktérií.Vyčistí vodný kamen, usadeniny, mastnotu a nečistoty v kuchyni, kupelni, reštauracii, jedálni, domácnosti.Čistenie kuchýn, jedální, kuchynských spotrebičov, WC, dlažieb, podláh, bazénov, sedačiek, kancelárií, kobercov, pomníkov z kamena, náhrobných kamenov a hrobov a pod.
Náhled stránky upratovanie-orava.sk
Ponúkame čistiace práce, upratovacie práce, tepovanie kobercov, tepovanie aut, tepovanie čalúnenia pre Dolný Kubín a okolie, Tvrdošín, Námestovo, Orava
Náhled stránky www.firmyuklidove.cz
Zabýváme se profesionálním úklidem domácností a firemních objektů. Provádíme mytí oken, čištění podlah, specifických povrchů i keramiky. Nabízíme zahradnické práce a správu nemovitostí.
Náhled stránky www.servisuklidovy.cz
Zabezpečujeme pravidelný úklid a mokré čištění koberců pro firmy i domácnosti.
Náhled stránky www.cleantime.cz
Cleantime.cz 0 / 150
Vlárská 35, 104 00 Praha
Poskytujeme úklidové služby pro domácnosti a kanceláře v Praze a jejím okolí.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další stránka (2) Poslední stránka (10)
Náš katalog obsahuje celkem 69574 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44110 Firem: 25462
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist