Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69571 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Služby a řemesla » Telekomunikační služby Otevírací doba
Velká složka Telekomunikační služby

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 27 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.antenylanger-most.cz
Antény-satelity Most 0 / 150
Adresa neznámá
Provádím kompletní montáže a servis anténní a satelitní techniky pro byty, chalupy, rodinné domy, hotely, penziony, panelové domy. Zajišťuji měření signálu, směrování parabol, přelaďování satelitních přijímačů, montáže antén DVB-T a mnoho dalších činností souvisejících s touto prací. Autorizovaná servisní činnost společnosti Sky Link. Preferuji osobní přístup se zajištěním nadstandardní a trvalé péče o své zákazníky.
www.antenylanger-most.cz - Detail firmy www.antenylanger-most.cz »
Náhled stránky www.nwtmobil.cz
NWT Mobil je nový regionální mobilní operátor, který svým klientům nabízí výhodné volání přes pevnou linku, přes internet i z mobilu. Tento český operátor nabízí širokou škálu tarifů, ze kterých si jistě vybere každý. S NWT Mobilem můžete volat a SMSkovat levně a bez starostí.
Náhled stránky www.skylink-tv.cz
Objednávka programů Skylink
Náhled stránky www.nakupuj.org
Jsme dodavatelé a servisní firma na digitální a IP telefonní ústředny ERICCSON, PANASONIC, TELESIS. Nosným programem je prodej, montáž a servis telekomunikační techniky. Prodej, montáž zabezpečovacích zařízení EZS, EPS, CCTV.
Náhled stránky www.emea.cz
EMEA s.r.o. se především zabývá poskytováním telekomunikačních služeb, které poskytuje jak domácnostem, tak firmám různých velikostí. Svým klientům nabízí volání jak z pevné linky, tak přes internet, s čímž souvisí i nabídka VoIP, datové služby a výhodných mobilních tarifů.
Náhled stránky www.economic-service.cz
Oborem společnosti Economic Service s.r.o. - konferenční technika Praha - je tlumočnická technika a ozvučovací technika. Tlumočnická technika je pronajímána na kongresy, konference, semináře atd.
Náhled stránky www.radiopol.eu
Radiopol - veřejná rádiová síť 0 / 150
Adresa neznámá
Řešení pro skupinovou a privátní komunikaci prostřednictvím digitálních vysílaček v oblastech průmyslu, dopravy, bezpečnosti, či kultury. Patří mezi Největší veřejný rádiový sítě ve střední Evropě s dlouholetou historii.
Náhled stránky www.monitoringnavstevnosti.cz
Monitoring návštěvnosti 0 / 150
Monitoring návštěvnosti s. r. o. Polívková 1026/15 Olomouc 77900
Odhalte dlouhodobé trendy v návštěvnosti přírodního prostředí i budov v průběhu času. Získejte reálná data o množství návštěvníků a jejich pohybu v čase a prostoru. Získejte podklady k rozhodování o budoucích investicích. V těchto a dalších otázkách vám rádi poradíme, zrealizujeme měření, vyhodnotíme výsledky.
www.monitoringnavstevnosti.cz - Detail firmy www.monitoringnavstevnosti.cz »
Náhled stránky www.zont.cz
Realizujeme dodávky, montáže a servis komunikačních systémů (telefonních ústředen) Alcatel–Lucent. Dále IP kamerových systémů ATEAS a NETAVIS za použití značkových IP kamer AXIS, Sanyo a dalších. Součástí naší nabídky jsou montáže strukturovaných kabelážních systémů, včetně optických sítí, a to s použitím značkových produktů PANDUIT a BELDEN. Uspokojíme široké spektrum vašich potřeb v IT.
Náhled stránky www.levne-firemni-volani.cz
Zdá se Vám, že platíte více peněz za telekomunikační služby, než byste museli? Rádi Vám připravíme nezávazné porovnání nákladů na telekomunikační služby, kterých v současné době využíváte. Ukážeme Vám, kolik peněz platíte navíc a kolik byste s námi mohli ušetřit.
Náhled stránky www.luxusnicislo.cz
Luxusní číslo 0 / 150
Sokolská třída 2692/94, Ostrava-Moravská Ostrava 70200
Prodej luxusních telefonních čísel, zlatá telefonní čísla
Náhled stránky www.o2-objednavky.cz
Objednávky služeb společnosti O2 Česká republika. Akční nabídky O2 Internetu, Televize a Telefonu a zajištěni jejich připojení.
Náhled stránky www.vsvconnect.cz
VSV connect, spol. s.r.o 0 / 150
Jičín, tyršova 293, 506 01
Nabízíme telefonní ústředny, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací, zabezpečovací, protipožární systémy. Dodáváme telekomunikační zařízení jako mincovní automaty, tarifikace, GSM brány, UPS, ISDN, ozvučení, EZS, EPS. Prodej, montáž a servis.
Náhled stránky www.kdovolal.net
Kdo volal 0 / 150
Pořád Vám někdo volá a nevíte kdo to je? Podívejte se u nás, co o něm píší ostatní.
Náhled stránky www.mobilecore.cz
Mobile Core 0 / 150
Stránky zabývající se recenzemi mobilů, hry na mobily s operačním systémem Android a Iphone.
Náhled stránky www.digital-ict.cz
Snižte náklady na volání 0 / 150
Jemnická 313/15, Praha 4 14000
Jsme integrované komunikační centrum, které nabízí komplexní služby call centra a kombinuje tradiční a moderní způsoby komunikace. Pro klienty provozujeme front office a back office. Vytváříme CRM systémy a firemní intranety na míru.
Náhled stránky www.telcompartner.cz
TELCOM partner - Vodafone divoká karta 0 / 150
Za Zámečkem 744/9 Praha 5 - Jinonice 158 00
Společnost TELCOM partner s.r.o., oficiální partner společnosti Vodafone, nabízí distribuci předplacených karet (Vodafone divoká karta), poskytuje péči firemním zákazníkům a provozuje franchisové prodejny.
Náhled stránky www.sbohempevnalinko.cz
Ceteris - VoIP sbohempevnalinko.cz 51 / 150
Mladcová 276 76001 Zlín
VoIP operátor sbohempevnalinko.cz ušetří peníze za telefonování. S naším VoIP máte vlastní telefonní číslo, neomezené volání zdarma v rámci sítě a levné telefonování do ostatních vč. zahraničí. Pro telefonování přes internet s námi nepotřebujete počítač.
www.sbohempevnalinko.cz - Detail firmy www.sbohempevnalinko.cz »
Náhled stránky www.vysilacky-praha.cz
Montáže radiostanic - vysílaček do vozidel, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků a pod., prodej radiostanic, zřizování radiových sítí a jejich nastavení dle požadavků zákazníka, montáž základnových radiostanic a anténních systémů, měření a ladění antén, montáž a servis elektronických systémů zpracovávající polohová data z GPS přijímačů s využitím přenosů v sítích GSM.
Náhled stránky www.telcoservis.cz
LCOservis plus - Vodafone divoká karta 9 / 150
Za Zámečkem 744/9 Praha 5 - Jinonice 158 00
Společnost TELCOservis plus s.r.o., oficiální partner společnosti Vodafone, nabízí distribuci předplacených karet (Vodafone divoká karta), poskytuje péči firemním zákazníkům a provozuje franchisové prodejny.
Náhled stránky www.vkontaktu.cz
Volání zdarma v rámci vlastní sítě a peeringových partnerů Žádný měsíční paušál Nulové zřizovací poplatky Veřejné geografické i negeografické telefonní číslo Podrobný výpis hovorů zdarma - na internetu/e-mailem
Náhled stránky www.anteny-praha4.cz
Antény satelity 8 / 150
Adresa neznámá
Instalujeme televizní, satelitní antény, Skylink, CS link, Hdtv, set top box (digitální vysílání). Opravy satelitů, seřízení antény, kamerové systémy. Zabezpečení objektů, alarmy. Návrhy, poradenství pro problémové oblasti. Servis, opravy, instalace.
Náhled stránky www.callcentrumpraha.cz
Call centrum 0 / 150
Adresa neznámá
Naše špičkově vybavené call centrum s profesionálním týmem operátorů nabízí telemarketingové služby a pořádání školení komunikačních a prodejních dovedností. Dokážeme rychle a efektivně oslovit velké množství stávajících i potenciálních zákazníků.
www.callcentrumpraha.cz - Detail firmy www.callcentrumpraha.cz »
Náhled stránky www.micos.cz
Micos spol. s r.o., divize Telcom 0 / 150
Průmyslová zóna B – Prostějov Část Háj 365 79812 Kralice na Hané
Vývoj, konstrukce, výroba a prodej prvků pro metalické a optické telekomunikační a datové sítě. Optické rozvaděče, rozvaděče pro metalické sítě, datové skříně. Konzultace a projekty sítí, zákaznická řešení.
Náhled stránky www.kabelovechranicky-bpplast.cz
Firma BPplast s.r.o dodává chráničky HDPE,Pyrostop, PVC a korugované chráničky, spojky,koncovky a redukce PLASSON,PLASSIM, GEORGE FISCHER a jiné příslušenství pro výstavbu kabelových a optických sítí.
www.kabelovechranicky-bpplast.cz - Detail stránky www.kabelovechranicky-bpplast.cz »
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69571 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44108 Firem: 25461
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist