Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69571 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Služby a řemesla » Projekční a návrhářské služby Otevírací doba
Velká složka Projekční a návrhářské služby

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 111 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.dim-projekt.cz
Projekční kancelář DIM nabízí nejen kompletní projekční činnost v oblasti technického zařízení budov od vytápění, přes zdravotní techniku až po plyn, ale zajišťuje také dodávky, montáž a následný servis. Společnost DIM najdete v Českých Budějovicích.
Náhled stránky www.chciprojektdomu.cz
Chci projekt domu 0 / 150
Adresa neznámá
Stavební poptávkový portál, Realizace domu od projektu až po samotnou stavbu. Individuální návrh rodinných domů od projektantů nebo architektů. Návrhy interiéru na míru. Výběr řemeslníka či stavební firmy. Výběř uživatele dle nejlepší ceny.
Náhled stránky www.romanfojtik.webmium.com
Roman Fojtík 0 / 150
Rudoleckého 15, 66902 Znojmo
Provádím projektové dokumentace v CADu - voda, kanalizace, topení, dozorování staveb, kamerové zkoušky a kontroly trubních sítí, oprava mobilních telefonů, notebooků, tabletů a drobné elektroniky. Dále provozuji výrobu nástrojových i mikrofonních kabelů pro muzikanty i nemuzikanty.
www.romanfojtik.webmium.com - Detail firmy www.romanfojtik.webmium.com »
Náhled stránky www.navrhydetskychpokoju.cz
Provádíme realizace dětských pokojů. Dodáváme nábytek do dětského pokoje, zajišťujeme výmalbu a montáž osvětlení. Zpracováváme také návrhy a staráme se o kompletní dodávku vybavení dětských heren.
www.navrhydetskychpokoju.cz - Detail firmy www.navrhydetskychpokoju.cz »
Náhled stránky www.realizace-interieru.cz
Provádíme návrhy i realizace vybavení obchodů a čerpacích stanic. V tomto oboru poskytujeme komplexní služby od návrhu přes 3D vizualizace až po dodání a montáž regálů, stojanů i poutačů.
www.realizace-interieru.cz - Detail firmy www.realizace-interieru.cz »
Náhled stránky www.architektvbrne.cz
Náš architektonický a projekční ateliér zajistí kompletní realizaci bytových i nebytových staveb v Brně. Navrhujeme také design interiérů v různém stupni podrobnosti.
Náhled stránky www.zavlahylevne.cz
Automatické zavlažovací systémy levně 0 / 150
Hrádek 171, Hrádek, 671 27
Firma zabývající se návrhem a realizací automatických zavlažovacích systémů trávníků a zahrad.
Náhled stránky www.prodejenvybaveni.cz
Dodáváme návrhy a 3D vizualizace vybavení nejrůznějších typů prodejen a zajišťujeme jejich realizace. Mimo vybavení interiérů dodáváme také speciální osvětlení vhodné pro obchody.
www.prodejenvybaveni.cz - Detail firmy www.prodejenvybaveni.cz »
Náhled stránky www.interiery-a-kuchyne.cz
Zpracujeme návrhy interiérů pro rodinné domy, byty i komerční prostory. Zajistíme kompletní i dílčí rekonstrukce a dodáme nábytkové vybavení. Prodáváme a montujeme německé kuchyně Ballerina.
www.interiery-a-kuchyne.cz - Detail firmy www.interiery-a-kuchyne.cz »
Náhled stránky www.sanacesesuvu.cz
Jsme specialisty na obor stavební geotechniky. Pro své zákazníky vytváříme projekty v oblasti speciálního zakládání staveb, geotechnických konstrukcí či zajištění proti sesuvům.
Náhled stránky www.rekonstrukcebytuvpraze.cz
Provádíme návrhy a realizace interiérů i komplexní rekonstrukce bytů a koupelen.
www.rekonstrukcebytuvpraze.cz - Detail firmy www.rekonstrukcebytuvpraze.cz »
Náhled stránky tran.webpark.cz
Popisy výkresů v RU v AutoCadu, vč. překladu z AJ/ČJ 0 / 150
Zašovská 461, 75701 Valašské Meziříčí
Profesionální překlady technické dokumentace z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů, schémat a vyobrazení v ruštině v AutoCadu 2010. Komplexní překlady v oborech strojírenské výroby (průmyslová automatizace, obráběcí stroje, výrobní linky, autodíly, čerpadla apod.), stavebnictví (pozemní a průmyslové stavby, čisté prostory pro zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace vnitřních prostor, VaK, ÚT atd.) vč. certifikátů, validačních protokolů a prohlášení o shodě, ET a elektroniky (ŘS, EPS, EZS, MaR), PC HW a SW k nim), zdravotnické přístroje, vybavení operačních salů, ARO, JIP, počítačové techniky apod.
Náhled stránky www.marsi-telc.cz
Projekty staveb-Feng shui, kineziologie 0 / 150
Tobiáškova 228, Telč, 58856
Projektuji s principy Feng shui stavby na bydlení a podnikání, provádím posudky a harmonizace interiérů, náhled prosperity, čínské horoskopy a kineziologické poradenství.
Náhled stránky www.stavebne-povolenie.eu
Stavebné povolenie, kolaudácia 0 / 150
Adresa neznámá
Inžinierska činnosť v stavebníctve - stavebné povolenia a kolaudácie stavieb. Rodinné domy, chaty, bytové domy, predajne, sklady, haly a iné stavby. Zabezpečíme vyjadrenia, projektovú dokumentáciu, stavebný dozor, geodetické a ďalšie služby.
www.stavebne-povolenie.eu - Detail firmy www.stavebne-povolenie.eu »
Náhled stránky koleksro.cz
Projekční kancelář zajišťující komplexní vedení projektu pozemních staveb. Projektujeme novostavby, rekonstrukce a revitalizace rodinných a bytových domů. Zajišťujeme vyřízení dotací pro program Zelená úsporám.
Náhled stránky www.zahrady-gaba.cz
Zahradní architektura GABA 0 / 150
ING. GABRIELA ČÍŽKOVÁ Prostřední Lánov 342 543 41 Lánov
Jsme atelier nabízející projekční činnost v oboru zahradní architektury. Navrhujeme zahrady pro soukromé i veřejné prostory a zajišťujeme jejich kompletní realizaci. Působíme především v Podkrkonoší - v okolí Vrchlabí, Jilemnice a Dvora Králové n/L.
Náhled stránky www.livingshowroom.cz
LivingShowroom.cz 0 / 150
Adresa neznámá
Architekti a výrobci se dali dohromady a vybudovali Living Showroom. Nejen návrh interiéru, ale i bytové vybavení: krbová kamna, kuchyňská linka, závěsné wc, nábytek na míru, vodovodní baterie, je dle projektu architektů z Brna a Prahy.
Náhled stránky www.ilcik-projekce.cz
Ilčík Luděk - projekční činnost 0 / 150
Nová 68, Mikulov, 69201
Projektování - vše od návrhu až po prováděcí projekty na novostavby, opravy a rekonstrukce rodinných i bytových domů, rekreačních objektů, nebytových staveb, půdní vestavby. Zajistíme podklady pro jednání s úřady včetně povolení a kolaudace stavby. V případě zájmu zajistíme i jednání s úřady.
Náhled stránky www.kouba-interier.cz
Návrhy interiérů - design a realizace interiérů - KOUBA INTERIER 0 / 150
Kancelář Charlese de Gaulla 5 Praha 6
Jsme specialisté na návrhy interiérů, design a realizace interiérů bytů a domů. Naší předností je nápaditý a originální design, klademe důraz na detail, funkčnost a precizní provedení interiérů!
Náhled stránky vystavbaexpozic.wordpress.com
Návštěva veletrhu bývá klíčovou a nákladnou událostí v životě společnosti. Pokusíme se Vám poradit, jak si zajistit kvalitní firemní prezentaci na veletrhu, díky které získáte maximum kontaktů pro budoucí obchody.
vystavbaexpozic.wordpress.com - Detail stránky vystavbaexpozic.wordpress.com »
Náhled stránky www.fabian-hk.cz
Ing. Josef Fabián 0 / 150
Adresa neznámá
Provádíme měření emisí, hluku, kontroly kotlů, plynových zařízení, spalinových cest, komínů, účinnosti kotlů a klimatizačních zařízení. Vypracujeme PENB, projekty vody, plynu, vytápění, kanalizace.
Náhled stránky www.adarchitekti.cz
AD architektonická kancelář Brno 0 / 150
Burešova 2, Brno
AD architekti je architektonická projektová kancelář z Brna s více než dvacetiletou tradicí. Zabýváme se veškerými projekčními pracemi v oboru architektura od veřejných prostor a urbanistických studií přes komerční a občanské budovy až po stavby pro bydlení
Náhled stránky www.karel-kaderabek.com
architekt Karel Kadeřábek 0 / 150
Vinaře, Vinice 57 286 01 Čáslav
Provádím architektonické návrhy staveb, interiérů a zahrad. Projekt zpracovávám ve všech fázích od studie přes stavební povolení až k prováděcí dokumentaci a kolaudaci.
www.karel-kaderabek.com - Detail firmy www.karel-kaderabek.com »
Náhled stránky www.pwinterier.cz
PW interier Jaroslav Horák s.r.o 0 / 150
PW interer Jaroslav Horák s.r.o. Erbenova 270/2 Olomouc 779 00 Česká republika
Firma PW interier nabízí komplexní služby v oblasti navrhování a realizace interiérů a exteriérů. Provozujeme vzorkovnu dveří Sapeli v olomouci a Šumperku.
Náhled stránky www.designovedomy.cz
Každý nový domov začíná velkými plány. A kvalitní, hezké a funkční bydlení si zaslouží všichni. Najdete mezi našimi projekty svůj vysněný. Typové projekty rodinných domů.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Další stránka (2) Poslední stránka (5)
Náš katalog obsahuje celkem 69571 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44108 Firem: 25461
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist