Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69652 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Amatérský film

Zobrazuji 1. - 6. odkaz z celkových 6 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.filmovy-tabor.cz
Na filmový tábor jezdí děti, kteří mají opravdový zájem o film, TV a herectví ve věku od 8 do 18 let. Setkají se zde s dětmi podobných uměleckých zájmů a také s mnoha známými herci, zpěváky a hudebními skupinami, u kterých děti nalézají své vzory a inspiraci.
Náhled stránky www.carnivora-publishing.com
Carnivorský experimentální pablšing. Amatérská filmová tvorba čistě na bázi svobodného a open source softwaru. Především Ubuntu, Blender, Inskcape a Gimp. Web o tom, jak plodit svobodně a (téměř) zadarmo.
Náhled stránky www.wri.cz
Nízkorozpočtový film žánru survival drama. Dva přátelé - Miky a Jana se vydávají kempovat do lesů k Bílé řece. Aktuální informace o natáčení filmu a Case Study.
Náhled stránky prison-break-online.cz
Prison Break, v českém znění Útěk z vězení je americký seriál. Hlavním hrdinou je Michael Scofiled, vzdělaný člověk, který přepadne banku, aby se dostal do vězení za svým bratrem a snažil se ho vysvobodit.
Náhled stránky filmy.megafun.cz
Filmy online 40 / 150
Vytváříme obrovskou databázi filmů od akčních až po válečných filmů online. Filmy online lze sledovat díky video share serverům jako megavideo, ceknito, videotube nebo jiných serverů, kde lze sledovat filmy online.
Náhled stránky www.ishorts.eu
Ishorts je filmařský web věnovaný krátkému filmu. Mladí filmoví tvůrci předvádějí své absolventské filmy na pravidelně pořádaných večerech. Na webu najdete rozhovory s filmovými tvůrci, aktuální přehled chystaných akcí a recenze na krátké filmy.
Náš katalog obsahuje celkem 69652 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44155 Firem: 25495
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist