Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Restaurace
Malá složkaŘecké restaurace (< 5)
Malá složkaVinotéky (14)
Malá složkaVinné sklepy (5)
Malá složkaVegetarianské restaurace (< 5)
Malá složkaSteak house (< 5)
Malá složkaStaročeské a folklorní restaurace (13)
Malá složkaRybí restaurace (< 5)
Malá složkaMexické restaurace (< 5)
Malá složkaJaponské restaurace (< 5)
Malá složkaItalské restaurace (12)
Malá složkaInternetové kavárny (18)
Malá složkaIndické restaurace (< 5)
Malá složkaHotelové restaurace (10)
Malá složkaFrancouzské restaurace (< 5)
Malá složkaČínské restaurace (< 5)
Malá složkaArabské a orientální restaurace (< 5)
Malá složkaAmerické restaurace (< 5)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 212 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.pivnicesrdcovka.cz
Pivnice Srdcovka Brno 0 / 150
Poděbradova 12 61600, Brno
Ochutnávková Pivnice Srdcovka nabízí kvalitní čepované pivo malých pivovarů. V příjemném prostředí Pivnice Srdcovka Brno můžete ochutnat pivní speciály ze všech koutů České republiky. Kromě čepovaného piva najdete v nabídce širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů a chuťovek k pivu.
Náhled stránky praharozvoz.eu
Na webu najdete seznam restaurací které vám doručí jídlo až k vám domů po celé Praze. Jídlo si můžete objednat pohodlně online a pak jen počkat než vám bude doručeno.
Náhled stránky www.trifot.cz
Trifot restaurant 0 / 150
TRIFOT RESTAURANT Na Zlatě 1, Praha 13 Nové Butovice IČO: 61240524
Restaurace TRIFOT v Praze13, Butovicích. Zaměření naší nové restaurace vychází z filozofie prakticky a racionálně smýšlejících lidí. Od roku 1994 provozujeme hotel a restauraci ve Špindlerově Mlýně, kde jsme se naučili postarat o svého hosta po všech stránkách, jak nejlépe je to vůbec možné. Nakupujeme kvalitní a převážně lokální suroviny a pokud experimentujeme, tak výhradně na sobě. V zásadě tíhneme ke klasické české kuchyni, která na hory do drsného kraje patří a máme odzkoušené, že taková kuchyně není cizí ani lidem z velkoměsta.
Náhled stránky www.bresto.cz
Restaurace Bresto 0 / 150
Adresa neznámá
Autentická italská restaurace v Praze. Rybí speciality.
Náhled stránky www.minipos.cz
Nabízíme malou pokladnu pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Pokladna je určena pro malé podnikatele, živnostníky, řemeslníky, restaurace, bary, kavárny, ubytovny, penziony a ostatní ubytovací a gastro provozy. Naše pokladna je velmi jednoduchá na obsluhu.
Náhled stránky www.cajovna-shisha2.cz
Čajovna Shisha II Praha 3 0 / 150
Koněvova 2830/67a Praha 3 - Žižkov 130 00
Nabídka příjemného posezení žižkovské čajovny Shisha II, hned u autobusové zastávky Černínova. Čaje z celého světa, vodní dýmky k prodeji i zapůjčení, příslušenství k vodním dýmkám. Dále Dolská medovina k ochutnání či s sebou, medovník, vyhlášená masala. Wifi připojení pro hosty zdarma. Věrnostní kartičky poskytující slevy pro každého zdarma!
Náhled stránky www.cajovna-shisha.cz
Čajovna Shisha Praha 9 0 / 150
Ocelářská 17 Praha 9 - Libeň 19000
Nabídka příjemného posezení čajovny Shisha u metra Českomoravská. Čaje z celého světa, vodní dýmky k prodeji i zapůjčení, příslušenství k vodním dýmkám. Dále Dolská medovina, medovník, vyhlášená masala. Wifi připojení pro hosty zdarma. Věrnostní kartičky poskytující slevy pro každého zdarma!
Náhled stránky www.firemniakcevpraze.cz
Naše společnost provozuje dvě restaurace v Praze a občerstvení ve Vlašimi. Nabízíme zajištění občerstvení na sportovních a kulturních akcích. Pořádáme firemní akce.
www.firemniakcevpraze.cz - Detail firmy www.firemniakcevpraze.cz »
Náhled stránky restauracesvet.cz
Restaurace Svět je stylová restaurace v 1. patře bývalého kina Svět kousek od Náměstí Míru. Interiér restaurace je, v příjemných krémových barvách je stylový, elegantní, a útulný. Vyznačuje se čistými liniemi a nenuceným pohodlím konce 30. let s dotykem moderny. V teplých měsících můžete posedět na příjemné letní terase s výhledem do centra města Šumperk. Restaurace Vás přivítá milou obsluhou a příjemným prostředím s takřka domácí atmosférou.
Náhled stránky www.cafeterasy.cz
Příjemné posezení u kávy v kavárně Cafe Terasy v Železnici u Jičína. Prvotřídní káva a víno z Moravy jsou jedním z lákadel k posezení v naší kavárně v Českém ráji.
Náhled stránky www.pizzajadran.cz
pizza burger jadran 0 / 150
švehlova 10 autobusova zastavka zahradni mesto 10, 10600 praha 10
Nejlepší PIZZA na Praze 10 Nabízíme Vám rozvoz pizzy a jídel domů i do firem. Nejrychlejší, Nejlevnejsi PIZZA BURGER KEBAB SALATY PASTA JADRAN
Náhled stránky www.chatahubert.com
Chata Hubert 0 / 150
Rokytnice 414, Rokytnice, 75104
Nabídka služeb a info o myslivecké a lovecké chatě Hubert nacházející se v lokalitě nedaleko hradu Helfštýn. Přehled akcí konaných na chatě během sezóny, otevírací doba a další informace spojené s provozem chaty.
Náhled stránky jimehmyz.cz
Jedlý hmyz 0 / 150
Portál zabývající se entomofagií (hmyzem jako potravinou). Články o jedlém hmyzu - návody, zverimexy, recepty, pozvánky na akce.
Náhled stránky www.cukrarna-u-otesanka.estranky.cz
Cukrárna U Otesánka 0 / 150
Bezručova 67, Staré Město, 78832
Máte rádi sladké? Tak to se nacházíte na správné stránce…:) Nabízíme výběr z mnoha druhů zákusků, sladkého zboží, dortů na zakázku a především příjemnou obsluhu:). Od roku 2014 jsme přestěhováni do vlastních prostor, kde si můžete odpočinout u kávičky nebo čaje s překrásným výhledem na Králický Sněžník.
www.cukrarna-u-otesanka.estranky.cz - Detail firmy www.cukrarna-u-otesanka.estranky.cz »
Náhled stránky www.tovarna70.eu
MUSIC CLUB TOVÁRNA 70 0 / 150
Jablonecká 364, Praha 9, 19000
Ukrajinský musik club v Praze, otevřeno každý víkend pátek až neděle. Aktuální informace najdete na našich stránkách i FB.
Náhled stránky www.jidelnavn.cz
Jídelna Velké Němčice 0 / 150
Dvořákova 438, Židlochovice, 66701
Jídelna Velké Němčice, stránka slouží k nahlédnutí do naší jídelny, kde nabízíme denní menu. Najdete zde aktuální jídelní lístek, seznam alergenů, kontakt a adresu. Budeme rádi, když naše stránky bude využívat co nejvíce lidí a věříme, že podstatná část bude spokojena. Přejeme dobrou chuť a těším se s Vámi na schledanou.
Náhled stránky www.3viozvolen.sk
Reštaurácia a bar 3Vio vo Zvolene 0 / 150
3vio Pribinova 23 96001 Zvolen
Reštaurácia a bar 3Vio vo Zvolene
Náhled stránky aipipizza.cz
AipiPizza 0 / 150
AipiPizza Znojmo Primetice - kvalitní pizza a rychlý rozvoz k Vám domu
Náhled stránky www.septime.cz
Restaurant, kavárna, café, Septime, Poděbrady Nabízíme tradiční česká jídla i italskou středomořskou kuchyni, polední hotovkové menu, kávu několika druhů, moučníky, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je salonek pro školení nebo reprezentaci, oslavu narozenin či firemní večírek i dětský koutek.
Náhled stránky www.babickykucharka.cz
Online recept, které jsou léta prověžené a chutné. Hodně rad do kuchyně, které naleznete na našem blogu, které je pravidelně aktualizovaný.
Náhled stránky www.bezlepkovapizza.sk
Bezlepkovapizza.sk - donáška bezlepkových jedál a pizze: Bratislava, Ružinov, Podunajské Biskupice, Dolné hony, Vrakuňa, Staré Mesto, Prievoz, Petržalka, Most pri Bratislave.
Náhled stránky www.mamamelekafe.cz
Máma mele kafe - Kavárna Opava 0 / 150
Adresa neznámá
Pojízdná kavárna s čerstvou kávou těch nejlepších českých pražíren jako Doubleshot, Mamacoffee, La Boheme… Kávu připravujeme v Opavě, ve všedních dnech od 9:00 - 18:00 u Ptačího vrchu, na rozcestí, nahoře u Masarykovy třídy. Pokud počasí dovolí.
Náhled stránky www.pivovarmacak.cz
Minipivovar Mačák s nabídkou domácího piva, specialit na grilu a ryze Českou kuchyní. Restauraci lze využít pro firemní akce, rodinné oslavy, promoce, svatby, večírky apod. V naší nabídce nechybí ani polední menu.
Náhled stránky www.local-praha.eu
info@local-praha.cz
Náhled stránky www.local-praha.cz
Již od roku 1999 nabízí Café & amp; bar LOCÁL příjemné posezení v pohodovém prostředí, zpestřené různorodou hudbou mnoha žánrů. Hosté si mohou vybrat mezi živější kuřáckou částí a klidnějším nekuřáckým salonkem, který zároveň slouží jako výstavní galerie.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Další stránka (2) Poslední stránka (9)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist