Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69570 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Fyzika

Zobrazuji 1. - 11. odkaz z celkových 11 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky 5crownspoker.com
Příkladem podvodu hráče je vytvořit více účtů a pomocí účtům uplatnit nárok na bonus za registraci několikrát. Příkladem kasina podvodu se mění podmínky bonus poté, co hráč dokončí sázkové požadavky, pak vyžadovat, aby hráč splnit nové bonusové podmínky
Náhled stránky zetpoker.com
Zet Poker 0 / 150
Se uvítací bonus je bonus vklad zápas na první vklad byl kdy natočen v kasinu nebo kasinu skupině. Uvítací bonusy někdy přicházejí v obalech a mohou být podávány tak, aby odpovídaly první dvě nebo tři vklady (první vklad bonus, druhý vklad bonus, atd.). Mohou být rovněž vázána na konkrétní hry, jako je například uvítací Slots Bonus nebo uvítací stolních her bonus. Kasino může také nabídnout uvítací bonusy pro vysoké válce, který tvoří počáteční vklad nad standardním limitem množství.
Náhled stránky www.natis.cz
Momentové klíče, tenzometry, siloměry 0 / 150
Seifertova 4313/10, 767 01 Kroměříž
Natis.cz se zabývá prodejem měřících přístrojů a zkušebních systémů. Na tomto webu najdete digitální nebo analogové siloměry, tenzometry a momentové klíče, zkušební systémy kroutícího momentu apod. Je tu i možnost opravy značkových momentových klíčů.
Náhled stránky www.particlecamera.com
Detektor ionizujících částic s unikátní zobrazovací schopnosti. Okamžitá vizualizace experimentů, na rozdíl od běžných kvantových detektorů (GM trubice, scintilátor), přináší zajímavý prvek do výuky fyziky na vaší střední nebo vysoké škole.
Náhled stránky www.cropcirclesonline.com/kruhy-v-obili-vysvetleni-start.htm
Přírodní vysvětlení příčin vzniku kruhů v obilí. Vědecky ověřitelné. Využívá jen opakovatelné a ověřitelné přírodní principy a metody. Fyzika, chemie, biologie, biochemie, meteorologie. Interference, rezonance, vedení elektrického proudu. Elektromagnetická indukce. Poškození rostlin elektřinou. Setrvačnost biologických procesů v rostlinách.
www.cropcirclesonline.com/kruhy-v-obili-vysvetleni-start.htm - Detail stránky www.cropcirclesonline.com/kruhy-v-obili-vysvetleni-start.htm »
Náhled stránky remote-lab.fyzika.net
http://remote-lab.fyzika.net/
Náhled stránky haarp.cz
Vědecké zařízení určené pro výzkum ionosféry na Aljašce se setkává s obviněním konspiračních teorií, že jde o tajnou zbraň schopnou komunikovat s ponorkami, měnit počasí a vytvářet zemětřesení a jiné.
Náhled stránky stirlingmotor.cz
Postavte si vlastní Stirlingův motor. Najdete zde výkresy na výrobu Stirlingova motoru. Plánky, návody. Dozvíte se, jak Stirlingův motor funguje. Také něco o historii, ale i o budoucnosti.
Náhled stránky www.ofyzice.e-blog.cz
Stránka vědním oboru - o fyzice která zkoumá hmotu, její vlastnosti a chování během dějů.
Náhled stránky dielektrika.kvalitne.cz
Stránky věnované teorii a didaktice dielektrik. Obsahují popis a historii objevu termodielektrického jevu. Pokusy s dielektriky, výroba kompozitních dielektrik a kvantově mechanický pohled na elektrickou susceptibilitu.
Náhled stránky dalekohledem.cz
Dalekohledem.cz je informační web, který přináší komplexní informace o optických technologiích, hlavně tedy o dalekohledech, ale i o mikroskopech, noktovizorech a jiných.
Náš katalog obsahuje celkem 69570 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44107 Firem: 25461
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist