Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69658 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Asie

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 82 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.cinadovolena.cz
Cestopis z Číny, kdy jsme navštívili všechny známé památky a města Peking, Sian, Kuejlin a Šanghaj.
Náhled stránky vse-o-turecku.webnode.cz
Stránka, na které se dozvíte vše o Turecku - historii, turistických zajímavostech a dopravě.
Náhled stránky thajsko5.webnode.cz
Stránka, na které se dozvíte vše o stále oblíbenější turistické destinaci, kterou je Thajsko.
Náhled stránky www.vseoizraeli.cz
Web o Izraeli, na který může každý přidávat vlasní články. Články jsou řazeny do několika kategorií, takže není těžké najít to, co potřebujete. Web disponuje odkazárnou a fórem.
Náhled stránky tureckoo.cz
Last minute dovolená v Turecku. Vše, co byste měli vědět před odletem na dovolenou Turecka. Popis letovisek, pláží, počasí, tipy na výlety a aktuální nabídka last minute zájezdů.
Náhled stránky maldivy.eu
Maledivy jsou synonymem exotické dovolené, bílých pláží a nádherného podmořského života. Tím Maledivy vynikají. Roztroušené jako korálové ostrovy v Indickém oceánu na několika atolech lákají celý svět.
Náhled stránky www.srilanka-travel.cz
Srí Lanka 0 / 150
Kvalitní informační zdroj o cestování po Srí Lance. Zajímavosti, historické památky, sportovní vyžití a ucelené informace o tomto nádherném ostrově.
Náhled stránky cina2001.webzdarma.cz
Rudovy vzpomínky z návštěvy této země v roce 2001, při které s Ivanem navštívili města Peking, Sian, Kuejlin, Šanghaj. Mnoho informací o této zemi, fotografie z dovolené, tipy jak nakupovat a neplatit zbytečně navíc atd.
Náhled stránky www.turecko-dovolena.eu
Stránky věnované Turecku a tureckým destinacím. Rady a tipy na cesty pro návštěvníky Turecka.
Náhled stránky www.dovolena-thajsko.info
Thajsko - jen těžko najdete jinou zemi, která je zároveň exotická, krásná, přívětivá, plná přírodních krás a historických památek, bezpečná a ještě k tomu levná.
Náhled stránky dovolenkavdubaji.sk
Dovolenka v dubaji. sk Vám ponúka nezabudnuteľnú dovolenku v Dubaji. Ponúkame luxusné hotely nie len v Dubaji ale v celých Spojených Arabských Emirátoch.
Náhled stránky letenkynabali.blog.cz
Exotická dovolená v netradičních turistických destinacích, to vše nabízí Bali, asijský ostrov, jehož oblíbenost každoročně stoupá i mezi českými turisty, kteří jistě ocení informace o tom, kde získat letenky na Bali.
Náhled stránky www.ibali.cz
Pověstmi opředené zbytky tajemných chrámů, ztracených měst plných pokladů, ale také moderní hotely a krásné pláže táhnoucí se podél pobřeží, to vše je Bali, exotický ostrov na který míří stále více českých turistů.
Náhled stránky www.dovolena-turecko.info
Turecko: Při procházce Tureckem se vás zmocní neodmyslitelný pocit, že na každém rohu na vás bude něco, nebo dokonce někdo, čekat. Na Turecku vás překvapí podivuhodná historie spjatá s touto zemí.
Náhled stránky www.dovolena-thajsko.cz
Thajsko, země, kde se sny stávají skutečností. Dokonalé spojení tradice se současností Vás překvapí na každém kroku. Thajsko jsou bílé pláže s blankytným mořem a exotická příroda na dosah ruky.
Náhled stránky www.indie-goa.cz
Indie je pohádková země a na každém kroku se může stát cokoliv. Budeme snažit přiblížit život v Indii, zaměříme se na místa, kde byste jej poznali v celé jeho „kráse“ .
Náhled stránky www.cestovani-cina.info
Čína je prastará a hlavně rozlehlá země a tak je skoro nemožné ji celou poznat. Vhodným kompromisem tedy může být návštěva nejdůležitejších a nejznámějších míst Číny - tzv. malého okruhu
Náhled stránky www.turecko-web.cz
Turecko 0 / 150
Informace o Turecku pro turisty a cestovatele. Popisy pamětihodností, jednotlivých letovisek i cílů zájezdů za poznáním. Popisy a fotografie hotelů, většina včetně názorů ubytovaných. Připojeno je diskuzní fórum pouze o Turecku.
Náhled stránky www.arabske-emiraty-web.cz
Stránky věnované Spojeným arabským emirátům. Informace o památkách, zajímavých místech, plážích a hotelech s popisy jednotlivých emirátů. Rady před cestou doplněné o názory cestovatelů včetně fotogalerie. Součástí webu je i diskusní fórum.
Náhled stránky www.thajsko-web.cz
Thajsko 0 / 150
Stránky věnované exotické zemi Thajsko a jejím ostrovům. Přinášejí informace o památkách, přírodě a turistických zajímavostech. Popisují jednotlivá letoviska a postřehy od cestovatelů.
Náhled stránky www.maledivy-web.cz
Maledivy 0 / 150
Souostroví Maledivy zahrnuje mnoho ostrovů a ostrůvků. Na stránkách o Maledivách se dozvíte informace o jednotlivých ostrovech a jejich turistických zajímavostech. Součástí stránek je také diskusní fórum a rady a tipy na ubytování včetně fotografií.
Náhled stránky thajsko.esotravel.cz
Váš průvodce na dovolené v Thajsku. Esotravel připravil praktické informace pro cestování a tipy na turistická místa např. Bangkok, Pattaya, Phuket, Ko-Samui, Krabi a další.
Náhled stránky japonsko.web2001.cz
Japonsko 0 / 150
Japonsko je ostrovní stát ležící na okraji Tichého oceánu. Japonsko a jeho obyvatelé se díky své relativně izolované poloze vyvíjelo po staletí do podoby osobité kultury a dnešní vysoce průmyslově rozvinuté země.
Náhled stránky thajsko.asiat.cz
Zážitky z několikaměsíční cesty po Thajsku. Rady na cestu, doporučení a spousta dalšího.
Náhled stránky www.pruvodcetureckem.cz
Náš webový průvodce Tureckem pruvodcetureckem.cz vás seznámí s lákadly, reáliemi a také určitými specifiky této nádherné země. Dozvíte se, jak to v Turecku chodí a vypadá. Poradíme vám také, kam se v Turecku vydat a která místa 100% nesmíte minout.
1 | 2 | 3 | 4 | Další stránka (2) Poslední stránka (4)
Náš katalog obsahuje celkem 69658 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44160 Firem: 25496
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist