Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Politika
Malá složkaVolby (5)
Malá složkaPolitické strany (9)
Malá složkaParlament a senát (< 5)

Zobrazuji 1. - 21. odkaz z celkových 21 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky davidchytil.com
David Chytil 0 / 150
Kandiduji za Občanskou demokratickou stranu, která má ve svých zásadách podporu schopných a podnikavých lidí v návaznosti na tradice, svobodu a respekt k právnímu řádu.
Náhled stránky www.stanislavpetricek.cz
Osobní webové stránky Stanislava Petříčka, podnikatele a politika z Liberce. Dočtete se o jeho názoru na dění ve společnosti či v jeho domovském Liberci. Seznámíte se s jeho profesním životem a nahlédnete také do jeho soukromí včetně fotogalerie.
Náhled stránky www.komunismus.info
Informační stránky, které ukazují komunistické nebo socialistické režimy a jejich hlavní protagonisty takové, jací doopravdy byly. S možností vyjádření ke zveřejněným materiálům.
Náhled stránky www.stanislavblaha.cz
Veřejné funkce 2009 – doposud předseda dozorčí rady Hrates a.s. Uherské Hradiště 2007 – doposud předseda správní rady Petrklíč, o.p.s. Uherské Hradiště 2006 – doposud uvolněný člen zastupitelstva a rady města Uherské Hradiště, místostarosta 2006 – doposud člen správní rady VZP ČR 2005 – 2009 člen dozorčí rady Uherskohradišťské nemocnice a.s. 2004 – 2008 člen výboru pro dopravu Zlínského kraje 2002 – 2006 člen zastupitelstva a rady města Uherské Hradiště Politické funkce 2009 – doposud předseda OS ODS Uherské Hradiště 2007 – 2009 místopředseda OS ODS Uherské Hradiště 2005 – doposud předseda MS ODS Uherské Hradiště 1998 – doposud člen ODS Dosažené vzdělání 1988 – 1993 Vysoké učení technické v Brně, fakulta strojní, obor strojírenská technologie Ukončeno státní závěrečnou zkouškou, dosažený titul inženýr 1984 – 1988 Střední průmyslová škola v Uherském Hradišti Ukončeno maturitní zkouškou
Náhled stránky www.smolnakniha.cz
náš web mapuje korupci, klientelismus, rozkrádání, uplácení, dotační podvody a další nešvary naší politiky
Náhled stránky www.strnadlova.eu
Oficiální webové stránky Miroslavy Strnadlové, poslankyně Parlamentu ČR za Zlínský kraj
Náhled stránky cssdvalklobouky.webnode.cz
Oficiální webové stránky místní organizace ČSSD Valašské Klobouky
Náhled stránky ministerstvoskolstva.sk
Na našej stránke nájdete všetky informácie týkajúce sa ministerstva školstva na Slovensku. Či už hľadáte špecifické informácie alebo si chcete prečítať o ministerstve školstva niečo nové, táto stránka je tu pre vás.
Náhled stránky elektronickaobcanka.cz
Základní informace o elektronických občanských průkazech
Náhled stránky www.politickareklama.cz
Server provozující databázi české politické reklamy.
Náhled stránky www.na-kahanku.estranky.cz
Sledujte za jak dlouho mně zlikviduje krize. Zvyšování cen zboží, služeb a snižování důchodů přežije jen málokterý senior.
Náhled stránky korupce-s-rozumem.wz.cz
Výzva korupce s rozumem přichází za účastníky korupce s návrhem solidárního postoje vůči státním zaměstnancům a také s převratným konceptem trvale udržitelné korupce.
Náhled stránky www.unieproroudnici.cz
Unie pro Roudnici nad Labem 0 / 150
Adresa neznámá
Unie pro Roudnici nad Labem je sdružení podobně smýšlejících lidí, kteří mají společný cíl tj., rozvíjet společně Roudnici nad Labem. Unie pro Roudnici nad Labem má ve svých řadách celou řadu významných osobností a rodáků. Lékaři, učitelé, podnikatelé, ale i úspěšný fotbalový trenér jsou lidé, kteří tvoří tým s bohatými zkušenostmi - nechte je pracovat pro Vás a pro město. O svých plánech jsme kdykoliv ochotni diskutovat nejen se zastupiteli ostatních politických stran a uskupení, ale hlavně s Vámi.
Náhled stránky www.e-politik.cz
Web se zabývá politikou z úplně jiného pohledu než většina ostatních bulvárních plátků. Probereme různé zajímavé politické události, na které budeme nahlížet pragmaticky a s odstupem.
Náhled stránky nejenopolitice.cz
Stránky o makroekonomii, ekonomice a české politické scéně - Websites about macroeconomics, economy and Czech political scene. Aktuality, komentáře, analýzy, statistiky, volby a zábava.
Náhled stránky www.krachnaburze.cz
Pohled na burzu z druhé strany, aneb ne každý je vítěz. Zjistěte jestli na to máte. Kvalitní psychotesty a vzdělávací materiály.
Náhled stránky skandaly.blogspot.com
Škandaly 0 / 150
Nekompromisná a tvrda kritika spoločenských,politických pomerov nielen na Slovensku,ale aj v Europe a vo svete.Dalej na blogu najdete iné članky písane tvrdým perom a možno aj trochu ironie.
Náhled stránky www.tojesila.cz
Tojesila.cz je server který informuje o naší politické scéně. Informace o CSSD , ODS, o chování politiků, jejich kauzách i o kauzách politických stran.
Náhled stránky www.paroubeknamars.cz
Vadí Vám politika Jiřího Parobuka? Pošleme ho společně na Mars. Zapojte se do zábavné hry Paroubek na Mars a podpořte dobrodružnou cestu Jiřího Paroubka.
Náhled stránky www.provida.cz
Zúčastněte se internetové aukce o strávení dne s politikem / političkou. Jedinečný zážitek s politikem jako je M. Cabrnoch (ODS), M.Hamerský (Liberálové.cz), K. Jacques (Strana Zelených), J. Bobošíková (Suverenita) L. Macek (SNK-ED) a další. Více informací naleznete na webových stránkách společnosti GIVENT s.r.o. (www.givent.cz) a ŽLUTÁ RAKETA s.r.o. (www.zlutaraketa.cz).
Náhled stránky zpravy.ods.cz
Zpravodajský portál Občanské demokratické strany (ODS) - aktuální zpravodajství, tiskové zprávy, rozhovory s představiteli ODS, projevy, regionální informace, informace o předvolebním programu, volby do poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2009
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist