Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69584 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Kultura a umění Otevírací doba
Velká složka Kultura a umění
Malá složkaŽivotopisy osobností (< 5)
Malá složkaŽivotní prostředí (19)
Malá složkaZájmové kluby a spolky (15)
Malá složkaVýtvarné umění (122)
Malá složkaVstupenky (8)
Malá složkaVeletrhy a výstavy (7)
Malá složkaUmělecké agentury (22)
Malá složkaTanec (27)
Malá složkaStudijní materiály (14)
Malá složkaSpolečnost a dění kolem nás (24)
Malá složkaPamátky (15)
Malá složkaMytologie a folklor (< 5)
Malá složkaMuzea (10)
Malá složkaLiteratura (124)
Malá složkaLidová umění (14)
Malá složkaKulturní střediska (< 5)
Malá složkaKulturní přehledy (15)
Malá složkaKongresy a konference (< 5)
Malá složkaHudba (620)
Malá složkaFotografie (310)
Malá složkaFilm a video (386)
Malá složkaFestivaly (17)
Malá složkaDivadlo (30)

Zobrazuji 101. - 119. odkaz z celkových 119 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.zona24.cz
Videa ze světa sportu, divadla, tance, videoklipy, koncerty, dokumenty, reportáže. Internetová televize. Videoserver, audiovizuální studio, výroba videa, prezentace firem, videokatalog, internetová reklama.
Náhled stránky www.kulturnipecka.cz
Alternativní magazín o kultuře, divadle, hudbě, filmu a výstavách.
Náhled stránky www.smartfluids.eu
Firma SMART FACTORY vyrábí speciální kapaliny pro všechny typy výrobníků umělé mlhy, hazery a další efektová zařízení již od roku 2007. Naše výrobky Smart Fluids jsou neustále inovovány a vyráběny s konstantní výstupní kvalitou.
Náhled stránky www.architektura-design.estranky.cz
Stránka pro všechny, kteří se zajímají o architekturu a design. Každodenní novinky ze světa architektury.
www.architektura-design.estranky.cz - Detail stránky www.architektura-design.estranky.cz »
Náhled stránky www.cyberstudio.cz
Nabízíme ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, zábav, zasedání, přehlídek, večírků, diskoték, plesů atd. Pronájem zvukové a světelné techniky. Crown, QSC, RCF, Megaton, Allen & Heath, DBX, BSS, Yamaha, TC Electronic, AKG, Sennheiser, Shure. Zpracování audia a videa. Servis počítačů.
Náhled stránky xbook.cz
Web o literatuře, žurnalistice, médiích a věcech souvisejících. Články, recenze knih, krátké aktuální informace.
Náhled stránky www.ppproduction.sk
PP Production - Technické zajištění akcí 10 / 150
Budatínska 34 bRATISLAVA 85106
Technické zajištění kulturních a společenských akcí. Zvuk, světla, pódium, ozvučení, osvětlení, pódia, zastřešení, firemní promo akce na klíč, párty. Koncerty, festivaly, semináře, prezentace, svadby.
Náhled stránky www.beletrie.net
Beletrie je velmi oblíbeným literárním žánrem. Beletrie je prostředkem k dalekým cestám. Záhada hlavolamu je beletrie pro všechny. Beletrie představuje válečnou realitu.
Náhled stránky www.ekomody.cz
Komody 11 / 150
Komody - úvod. Vývoj komody. Velikosti komody. Materiály na komody. Restaurování komody. Komody v obývacím pokoji.
Náhled stránky www.scifiknihy.cz
Scifi 0 / 150
Vědeckofantastický svět sci-fi knihy. Česká sci-fi literatura. Verneovy sci-fi knihy a svět fantazie. Orwellova temná předtucha a jeho sci-fi knihy.
Náhled stránky www.fantasyknihy.info
Snový svět fantasy knihy. Lewisovy fantasy knihy. Fantasy Harry Potter. Fantasy knihy Tolkienovy. Zfilmované fantasy knihy.
Náhled stránky www.agenturasindy.cz
Modelingová agentura Sindy Hradec Králové a Pardubice vychovává modelky a modely pro módní přehlídky a fotografování. Dále zastupujeme například hostesky.
Náhled stránky www.nastennekalendare.com
Nástěnné kalendáře s recepty. Nástěnné kalendáře a Alfons Mucha. Nástěnné kalendáře s přírodní tématikou. Nástěnné kalendáře s hobby fotografiemi.
Náhled stránky www.raz2tri.cz
Agentura RaZ 2 tři 46 / 150
Adresa neznámá
Nabídka kulturních pořadů a vystoupení umělců pro děti i dospělé. Akce na klíč, vzdělávání, semináře, tvorba a správa webů. Účetnictví a daně.
Náhled stránky www.umeleckepotreby.cz
Daša - umělecké potřeby 10 / 150
Berlínská 2756/10, Tábor, 390 05
Daša -umělecké potřeby nabízí široký sortiment výtvarných potřeb pro umělce, kteří se zabývají výtvarničením na profesionální úrovni, pro ty, pro něž je usednutí k malířskému stojanu relaxací, ale také pro ty, kteří se s výtvatničením teprve seznamují.
Náhled stránky www.unesco-ic.cz
Do dnešní doby bylo na Seznam světového dědictví UNESCO zapsáno 12 míst v rámci České republiky. Tato místa, přesněji města a obce, jsou sdružena do tzv. „Českého dědictví UNESCO“.
Náhled stránky www.slohy.info
Slohy 0 / 150
Sloh je časové období, spojované většinou s architekturou. Příkladem budiž barokní sloh, gotický sloh, renesanční sloh apod. Sloh je ale, a to už se dostáváme k zajímavějšímu tématu, písemný projev, založený na kombinaci výrazových prostředků, ve kterém má autor za cíl cosi popsat, o něčem vyprávět, čtenáře nějakým způsobem zaujmout (vystrašit, rozesmát, rozplakat) nebo jen něco vysvětlit. Slohy známe ze základní a střední školy. Některým z nás problémy nedělaly, jiným ano. Psaní slohu je věc, která se jde do určité míry naučit a z části je na ni třeba určitý talent. Kdo ho má a kdo ne, to ve škole posuzuje paní učitelka, později možná váš zaměstnavatel, kritik, či jiný čtenář...
Náhled stránky www.sbirky.info
Sbírky 8 / 150
Sbírka je seskupení nějakých předmetů, kterými se jejich majitel kochá a chlubí ostatním. Sběratelé mnohdy získávají stejné kusy do sbírky, které zde však nemají přílišné opodstatnění, proto dochází k výměnám, aby sbírka byla co nejpestřejší. Variabilita je spolu s rozsáhlostí sbírky jejím nejdůležitějším hodnotícím parametrem. Vášnivý sběratel je leckdy ochoten za zajímavý kus do sbírky dát mnohé (vysoký finanční obnos, mnoho méně důležitých kusů ze sbírky apod). Co sbírat? Někteří lidé sbírají téměř vše, včetně pivních tácků či zátek. Typické jsou však spíše známky, mince či obrazy.
Náhled stránky www.prehlidka.info
Přehlídka 0 / 150
Přehlídek je mnoho druhů, nejtypičtějším příkladem je však přehlídka módní, jež je událostí, při které jsou předváděny modely módních návrhářů, prostřednictvím modelek. Modely, které se zde zobrazují, nejsou vždy uzpůsobeny k nošení, jde spíše o umění a ukázku kreativity návrhářů. V tomto případě jde tedy o silně nepraktické přehlídky. Nejde zde o oblékání, ale o čistou "módu". Nepraktičnost představovaných modelů rovněž mnohdy vyplývá ze skutečnosti, že modelky měří téměř dva metry a váží méně než třináctileté holčičky. Vzhledem k tomuto faktu tyto modely nelze aplikovat na normální ženy. Existují ale i výjimky, proto bu%u010Fme optimističtí a nezavrhujme svět módy..
|< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
Náš katalog obsahuje celkem 69584 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44117 Firem: 25465
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist