Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69658 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Sportovní instituce

Zobrazuji 1. - 10. odkaz z celkových 10 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky gryfliberec.cz
Gryf, nejmladší karatistický oddíl v Liberci se zaměřuje na volnočasové aktivity pro děti od 3 let, mládež a dospělé. Trenéři a lektoři klubu pracují v mnoha sportovních odvětvích se zaměřením na bojové sporty a sebeobranu. Klub nenabízí rozvoj pouze obecných sportovních aktivit, ale také např. výuku anglického jazyka pro závodní týmy, kurzy sebeobrany apod.. Více informací o klubu naleznete na www.gryfliberec.cz.
Náhled stránky www.tabataworkout.cz
Cvič efektivně! Cvič Tabata! Trénink, který tě rychle dostane do formy. Získej sílu, vytrvalost a rychlost. Sniž tuk, naber svaly, tvaruj tělo.
Náhled stránky www.rosly.sk
ROSLY Inšpiruj a buď inšpirovaný firma je súčasťou projektu ROSLY, zaoberá sa predajom cez http://roslyshop.sk športové oblečenie- bundy, nohavice, mikiny a doplnky. Športové príslušenstvo stany, hodinky, cyklopočítače, tejpy a iné. Športovou výživou - zdravá strava, vitamíny. Knihy o rozvoji osobnosti športe a podobne
Náhled stránky www.discgolf-hunters.com
Stránky věnované discgolfovému klubu Hunters a discgolfu samotnému.
Náhled stránky www.discgolf-shop.cz
Discgolf 0 / 150
Specializovaný obchod pro discgolf. Kompletní vybavení pro discgolfisty a ultimate hráče. Frisbee pro pejsky. Největší shop s frisbee vybavením. Rychlé vyřízení objednávek.
Náhled stránky www.fyzio-fit.cz
Fyziofit 0 / 150
Adresa neznámá
Společnost FYZIOFIT professional sdružuje specialisty z oblasti fyzioterapie, ortopedie, výživy, trenéry a instruktory, kteří svým osobním přístupem a chutí k oboru předávají své odborné znalosti všem lidem, co věří, že pohyb léčí a pomáhá.
Náhled stránky www.kdesekoupat.cz
Nevíte kde se koupat? Připravili jsme pro Vás interaktivní mapu míst ke koupání, na které naleznete: rybníky, lomy, pískovny, přehrady, koupaliště, řeky a jiná zajímavá místa.
Náhled stránky www.pavlaclub.cz
Fitnes centrum Pavla Club nabízí "cvičení pro každého". Přijďte vyzkoušet lekce "body and mind"a lekce "formování postavy". Nenechte si ujít lekce SPINNING, ZUMBA a BOSU Dynaso.
Náhled stránky www.jumpingvrchlabi.cz
Jumping zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Cítíte se vyčerpaní? Nebaví Vás cvičení na složitých a nudných posilovacích strojích? Nezoufejte! Cvičíme každý den ve Vrchlabí.
Náhled stránky www.jahelka.eu
Nabídka letních táborů, sportování rodičů s dětmi, výuka windsurfingu, školení vedoucích, výuka lyžování a snowboardingu pro děti i dospělé, školení a doškolování instruktorů a cvičitelů lyžování.
Náš katalog obsahuje celkem 69658 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44160 Firem: 25496
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist