Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69658 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Vzdělávací instituce

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 39 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky vietvily.com
Každý týden pořádáme kurz vaření vietnamské kuchyně. V příjemném prostřední v Praze vás naučíme připravovat tradiční vietnamské recepty. Můžete se těšit na rolování letních závitků, vaření oblíbené polévky Pho Bo nebo grilování vepřového bůčku, kterému ve Vietnamu nikdo neřekne jinak než Bun Cha. Pro více informací navštivte naše webové stránky VietVily.com
Náhled stránky recenze.onlineclanky.cz
Blog a články o tématech spojených s životopisy, strukturovanými životopisy, pohovory, přijímacími pohovory, motivačnimi a průvodními dopisy a vzděláním.
Náhled stránky orientationdays.eu
Orientation Days je zážitkově-vzdělávací program pro studenty nastupující na UP Olomouc. Akci připravují studenti starších ročníků s cílem zprostředkovat budoucím prvákům všechny důležité faktické informace o studiu i osobní zkušenosti. Koná se tradičně v polovině září v prostorách Univerzity.
Náhled stránky zivotnivzdelavani.cz
Životní vzdělávání, z.s 0 / 150
Adresa neznámá
Naším cílem je prosazovat různorodé metody vzdělávání, podporovat flexibilní formy práce a prohlubovat vzdělanost občanů. Spolupracujeme s řadou odborníků a napomáháme předávání jejich zkušeností veřejnosti.
Náhled stránky www.studio-andel.cz
Studio Anděl pořádá kurzy a semináře pro firmy i širokou veřejnost. Studio Anděl je vybaveno jako standardní prostor pro pořádání kurzů a seminářů. Největší předností je poloha nedaleko stanice metra Anděl na Praze 5
Náhled stránky www.anglicke-skolky-praha.cz
Chcete zjistit, jaké jsou možnosti anglických školek v Praze a nejbližším okolí? Díky naší pravidelně aktualizované mapě Prahy si pohodlně a rychle naleznete anglickou školku, která vám bude vyhovovat nejvíce.
Náhled stránky www.kurzprvnipomoci.com
Zaměřujeme se  na kurzy první pomoci netradiční zážitkovou metodou. Specializujeme se na první pomoc u dětí,  dospělých a základy ošetřovatelství seniorů. Kurzy provází diplomovaný záchranář s praxí jak na záchranné službě, tak na oddělení ARO a JIP v nemocnicích. Kurzy se konají převážně v Praze a okolí. V případě zájmu je možnost domluvit se na pořádání kurzů pro firmy, školy, instituce a další. Na kurzech využíváme moderní pomůcky a věrohodné rekvizity. Přijďte vyzkoušet naše kurzy a uvidíte, že první pomoc může být zábavná! Už nikdy nezapomenete, jak se v dané situaci zachovat a budete vždy připraveni okamžitě a správně reagovat.
www.kurzprvnipomoci.com - Detail firmy www.kurzprvnipomoci.com »
Náhled stránky profieducation.cz
PE nabízí služby v oblastech mimoškolního vzdělávání (doučování), překladatelské činnosti, tlumočení, konzultací, seminářů a kurzů v oblastech managementu, marketingu, PR, prodeje a firemní komunikace.
Náhled stránky osobnirozvoj.ivotoman.cz
Osobní rozvoj - Ivo Toman 0 / 150
Adresa neznámá
Osobní rozvoj, Ivo Toman o osobním rozvoji, knihy, audio nahrávky a video školení na téma osobní rozvoj.
osobnirozvoj.ivotoman.cz - Detail firmy osobnirozvoj.ivotoman.cz »
Náhled stránky www.cevro.cz
CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie 0 / 150
Jungmannova 28/17, Praha 1 - Nové město, 110 00
Liberálně-konzervativní akademie CEVRO poskytuje jednoroční mezioborové studium ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu, práva, komunikace a veřejné prezentace. Naší prací je podpora pravicové politiky, šíření liberálně-konzervativních myšlenek, politické vzdělávání a podpora demokracie.
Náhled stránky www.skolni-vylety-stramberk.cz
Školní výlety Rikitan 0 / 150
Adresa neznámá
Školní výlety s programem. Školní výlety jsou atraktivní pro žáky, nenáročné pro učitele a plné zajímavostí a nových zážitků.
www.skolni-vylety-stramberk.cz - Detail firmy www.skolni-vylety-stramberk.cz »
Náhled stránky www.vedanasbavi.cz
Věda nás baví o.p.s 0 / 150
České vysoké učení technické v Praze, Horská 2040/3, 128 00 Praha 2
Vědecké kroužky pro děti ve městech Praha, Brno a další. Příměstské tábory Věda nás baví. Zábavná fyzika, chemie, přírodní vědy a věda o vesmíru pro děti na 1. stupni.
Náhled stránky inventura-skolstvi.cz
Inventura školství, inventura školství, inventura, školství, česu, pičesú, česká studentská unie
Náhled stránky www.asis.cz
ASIS je asociace insolvenčních správců zastupující zájmy insolvenčních správců v České republice. Jde o obrovolnou, profesní, nezávislou organizaci, která je schopna aktivně působit ve všech oblastech ovlivňujících prostředí insolvenčního řízení v České republice.
Náhled stránky jazykovalaborator.kdz.cz
Jazyková laboratoř Consett 0 / 150
Adresa neznámá
Jazyková laboratoř Consett je vytvořena s důrazem na jednoduchost a přehlednost a slouží pro ovládání a jednoduché užívání jazykové učebny.
jazykovalaborator.kdz.cz - Detail firmy jazykovalaborator.kdz.cz »
Náhled stránky www.generacey.cz
Generace Y 0 / 150
Webové stránky Generace Y jsou určeny všem zájemcům o technické a přírodovědné obory. Snaží se zábavnou, originální a srozumitelnou formou přinášet novinky a informace ze světa vědy, techniky a přírodovědy.
Náhled stránky skola.budfit.info
Masérské kurzy pořádá masérská škola BUĎFiT. Rekvalifikační masérský kurz s akreditací MŠMT ČR.
Náhled stránky www.icv.cz
Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu. Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.
Náhled stránky www.everesta.cz
Everesta - kurzy vzdělávání 0 / 150
Mimoňská 3223, 470 01 Česká Lípa
Poradenská a servisní společnost. Poskytujeme poradenství a služby v oblasti řízení a rozvoje organizací a řízení a rozvoje lidských zdrojů.
Náhled stránky www.doucovani-anglictina.cz
Individuální doučování angličtiny vám zprostředkuje firma Euagency s.r.o. po celé České republice. Potřebujete individuálně doučit školní látku ze základní, střední nebo vysoké školy? Vyškolení lektoři se vám budou věnovat podle vašich potřeb a možností.
www.doucovani-anglictina.cz - Detail firmy www.doucovani-anglictina.cz »
Náhled stránky www.duhova-skolicka.cz
Jsme soukromá školička s celoročním provozem pro děti ve věku od 2 let s celkovou kapacitou max. 19 dětí. Pro děti je připravený nově vybudovaný rodinný dům, který splňuje veškeré hygienicke a bezpečnostní normy pro děti.
Náhled stránky doucovani-nemciny.net
Doučování němčiny 0 / 150
Adresa neznámá
Doučování němčiny pro studenty středních i vysokých škol a žáků základních škol. Příprava na zkoušky kvalifikovaným lektorem. Působnost po celé České republice.
Náhled stránky doucovani-matematiky.net
Individuální doučování matematiky pro všechny žáky základních škol i studenty středních a vysokých škol. Vyberte si svého profesionálního lektora po celé České republice. Připravíme vás na všechny zkoušky z matematiky: maturitu, přijímací zkoušky atd.
doucovani-matematiky.net - Detail firmy doucovani-matematiky.net »
Náhled stránky www.joshuatree.cz
Jazyková škola angličtiny Plzeň - JoshuaTree.cz se zabývá kurzy anglického jazyka pro firmy. Učíme angličtinu i děti a mládež. Samozřejmostí jsou kurzy pro veřejnost. Naše jazyková škola angličtiny Plzeň nabízí profesionální výuku rychle a efektivně.
Náhled stránky www.Centrum-Vzdelavani.CZ
Kurzy a školení, Vzdělávání dospělých, Vzdělávací agentura, rekvalifikace, kurzy, školení, kurzy ICT, počítačová kurzy, počítačová škola, ECDL, E-Learning,účetní kurzy, manažerské kurzy, profesní kurzy, soft skills, kurzy šité na míru, zakázkové kurzy, firemní vzdělávání.
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69658 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44160 Firem: 25496
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist