Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69652 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Zdravotnické instituce

Zobrazuji 1. - 21. odkaz z celkových 21 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.sex-centrum.cz
GONA s.r.o 0 / 150
Adresa neznámá
Soukromé sexuologické centrum
Náhled stránky www.masazni-salon-liberec.cz
Náš masážní salón nabízí mnoho druhů masáží. Provádíme relaxační masáže, lymfatické masáže neboli lymfodrenáž, masáž lávovými kameny, medové masáže, baňkování.
Náhled stránky www.operaceester.cz
Operace Ester 0 / 150
Korunní 313/13, Praha 2, 12000
Operace Ester je nevýdělečná charitativní organizace, jejímž cílem je podpora Židů v sociálních oblastech, finanční pomoc židovským organizacím i jednotlivcům a důrazné vystupování proti všem formám antisemitismu.
Náhled stránky www.mamicentrum.cz
MAMICENTRUM 0 / 150
Bakalově nábřeží 1, Brno
Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: kurzy předporodní přípravy, předporodní kurz pro ženy, které již rodily, poradenství a rady s kojením, cvičení po porodu, cvičení pro těhotné, masáže miminek, cvičení s miminkem a další
Náhled stránky www.centrumipp.cz
Centrum IPP poskytuje zdravotní péči s důrazem na individuální potřeby a přání klientů. Zdravotní problémy našich klientů se snažíme řešit rychle, efektivně a bez zbytečného čekání.
Náhled stránky www.liposukce-podbradku.cz
Pokud se říká dítěti, že má dvojitou, někdy i trojitou, bradu, je to v pořádku. Jde o roztomilé, ne zrovna hubené dítko.
Náhled stránky www.centrumlukavec.cz
Centrum sociálních služeb Lukavec 0 / 150
V Chaloupkách 196, Lukavec, 39426
Stránky o organizaci, která poskytuje odlehčovací služby pro osoby s mentálním a kombinovaným postižením a pro seniory.
Náhled stránky www.jbmedic.cz
J & amp; B medic je prvotřídně vybavená zubní ordinace nabízející klientům kvalifikovanou a odbornou péči. Příjemný a ochotný personál a moderní prostředí zubní ordinace vás zbaví strachu z návštěvy zubaře.
Náhled stránky www.mydent.cz
mydent – zubní ordinace 0 / 150
Kouřimská 2243/23, 130 00 Praha 3 – Vinohrady
Zubař, zubní ordinace, dětský zubař, Praha 6, paradontolog, stomatochirurg, Praha
Náhled stránky qmi.cz
QMI Centrum prevence, s. r. o. 0 / 150
Matice školské 1786/17 37001 České Budějovice
Naše společnost nabízí kvalitní, komplexní a komfortní diagnostiku zdravotního stavu pomocí moderní technologie, konzultaci výsledků se specialistou i pomoc při zajištění další diagnostiky či péče. Snažíme se spolupracovat s lékaři při péči o zdraví našich klientů.
Náhled stránky www.tensegrity.cz
Tensegrity.cz - komplexní péče o pohybový aparát – diagnostika – terapie – cvičení. Fyzioterapeutický diagnostický systém MFK s terapií i cvičením: při bolesti zad, svalů nebo kloubů, pro zlepšení kondice, ke kompenzaci sedavého zaměstnání nebo jednostranné činnosti, k podpoře sportovního výkonu (golf, tenis, cyklistika, lyžování apod.), k rehabilitaci nebo cílenému posilování, k úpravě váhy a držení těla, k relaxaci a odstranění únavy.
Náhled stránky www.vegall.cz
Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.
Náhled stránky www.lymfodrenaze-masaze-plzen.cz
Lymfatické masáže, lymfodrenáže, masáže provede ve svém studiu v Plzni Sabina Kočová. Dále i cvičení kundalini joga, pilates... 
www.lymfodrenaze-masaze-plzen.cz - Detail stránky www.lymfodrenaze-masaze-plzen.cz »
Náhled stránky w.kavitacetrebic.cz
Kavitace Třebíč 0 / 150
Adresa neznámá
Stránky studia Fit Medica v Třebíči, které nabízí bezbolestnou liposukci metodou kavitace ultrazvukem. Stránky studia Fit Medica v Třebíči, které nabízí svým klientům procedury a ošetření kavitací.
Náhled stránky www.likvidacelepry.cz
Sdružení LL - Likvidace lepry - TBC se snaží přispívat k likvidaci lepry a TBC finanční i nefinanční formou. Sdružení staví nemocnice, šíří osvětu, poskytuje nemocným léky a další pomoc. Pomáháme například v Indii, Pákistánu, Tanzanii, Etiopii.
Náhled stránky www.hopewill.cz
Léčitel 0 / 150
Léčení bez omezení.
Náhled stránky www.refrakcnicentrum.cz
Refrakční Centrum Praha, laserové operace očí 0 / 150
Refrakční Centrum Praha s.r.o. Olivova 948/6 110 00 Praha 1
Specializujeme se na laserové operace očí. Zkušenosti s metodou Lasik od roku 1995.U nás najdete kvalifikované odborníky s osobním přístupem a to vše v příjemném prostředí. Konzultace před operací zdarma.
www.refrakcnicentrum.cz - Detail firmy www.refrakcnicentrum.cz »
Náhled stránky www.psychoterapie-psycholog.cz
Psycholog a psychoterapeut 0 / 150
Adresa neznámá
Individuální, rodinná a manželská psychoterapie, terapie úzkostí a depresí, řešení problémů v mezilidských vztazích, pracovních problémů, závislostí a poruch příjmu potravy. Psychologická pomoc při ztrátě smyslu života, telefonická a online poradna.
www.psychoterapie-psycholog.cz - Detail firmy www.psychoterapie-psycholog.cz »
Náhled stránky www.prestigesalon.cz
Naším oborem je bezbolestná liposukce, jejímž principem je kavitace. Bezbolestná liposukce je neinvazivní způsob liposukce ideální k tvarování postavy a léčbě celulitidy.
Náhled stránky klinika.ocni-centrum.eu
Nejdostupnější špičková oční péče mezi Prahou, Hradcem Králové a Brnem. Dopřejte svému zraku komplexní péči v pardubické Oční klinice, Rokycanova ulice 2798. Vaše oči Vám poděkují! V Oční klinice v Pardubicích Vám pod jednou střechou poskytneme běžná i specializovaná oční vyšetření, ošetření i operační výkony.
Náhled stránky www.boi-implantaty.cz
Provádíme náhradu ztracených zubů použitím zubních implantátů BOI. BOI implantáty jsou kvalitní implantáty s dlouhou životností. BOI implantáty lze použít ke zhotovení zubní náhrady prakticky ve všech případech.
Náš katalog obsahuje celkem 69652 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44155 Firem: 25495
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist