Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69662 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Diskuzní fóra
Malá složkaSportovní fóra (16)
Malá složkaFóra o počítačové tématice (47)
Malá složkaErotická fóra (9)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 83 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.my-computer.freeforums.net
Fanoušci, pojďme mnou registrovat vaše účet jako uživatel, rád pomohli:)
www.my-computer.freeforums.net - Detail stránky www.my-computer.freeforums.net »
Náhled stránky humpoland.cz
Humpoland.cz 0 / 150
Z největších výhod a jedinečných možností tohoto portálu mohu doporučit například: + Možnost zakládat a spravovat vlastní tématická fóra, doplněné spoustou ikon, smajlíků, úprav textu, efektů a možnost jedinečnosti každého příspěvku pomocí BBcodu. + Do všech příspěvků je možné vkládat až 5 fotografií a to až do rozlišení 1024 x 1024 pixelů formou přílohy, nebo vložit přímo do příspěvku. Fotografie je možné nahrát z PC, vložením odkazu, nebo připojit z vlastní galerie, včetně aktivního náhledu či prezentace. + Lze vkládat aktivní videa ze serverů - např. z YouTube, Novamov, Googlevideo a Vimeo. + Lze vkládat aktivní mapy z Googlemap. + Portál má vlastní sociální síť, kde lze komunikovat a sdílet vše zde uvedené bez omezení s přáteli nebo rodinou. + Po přihlášení je možno komunikovat soukromě i veřejně pomocí chatu s kýmkoli online. + Možnost zakládat své galerie a podgalerie, vkládat tam fotografie až do rozlišení 2600 x 2600 pixelů, hodnotit fotografie ostatních členů a podobně. + Je možné vkládat nahrávky v mp3 formátu (pozor na autorská práva) + Je možné jednoduše vytvořit a vložit kruhový graf. + Lze vložit aktivní flash hru. + Plně funkční soukromá inzerce. (Firemní po dohodě se mnou.) + Můžete komunikovat pomocí PM (Private mesage) soukromých zpráv se všemi členy. + Seznamky + Soutěže + Hodnocení všech příspěvků + Ankety a mnoho dalšího + + + A hlavně neomezeně, svobodně, bezpečně a zdarma. Humpoland.cz tvoříte Vy a je pouze jen na Vás, jaký bude. Jak vidíte, nástrojů pro komunikaci, zábavu, prezentaci a kreativní seberealizaci je zde opravdu dost a nové stále přibývají. Tak se tam brzy ukažte. Budu se těšit. S pozdravem Admin, Humpoland.cz
Náhled stránky www.vcelari-dolnikounice.cz
Včelařská organizace Dolní Kounice má bohatou historii. V současnosti máme 142 včelstev. Nabízíme prodej medu přímo od včelaře. Náš včelařský kroužek se snaží především děti a dospívající seznámit s tímto krásným a užitečným oborem.
Náhled stránky www.poradna.onlinepohoda.cz
Potřebujete poradit? Zeptejte se ostatních na jakoukoliv otázku. Jsou připraveni Vám pomoct lidé ze všech oborů.
Náhled stránky www.jezirkamanie.cz
Jezírkamánie.cz je diskuzní fórum o stavbě a údržbě zahradních jezírek a chovu ryb.
Náhled stránky odcestujeme.cz
Diskusní stránky o cestování po evropských destinacích, ostrovech a Blízkém východu.
Náhled stránky cestovatelky.cz
Stránky věnované všemu o cestování. Naleznete zde informace, rady a postřehy turistů včetně fotografií a diskusního fóra.
Náhled stránky minesource.eu
MineSource 0 / 150
Fórum pre všetkých nadšencov a hráčov MineCraftu, ale aj pre designérov, webmasterov a programátorov. Môžete sa tu prezentovať!
Náhled stránky www.kapitansleva.cz
Diskuzní fórum plné slev! Registrujte se a začněte žít mnohem levněji, dozvídejte se o všemožných slevách a akcích. Kapitán Sleva vám díky své komunitě ušetří spoustu peněz!
Náhled stránky www.cestynecesty.cz
Informační stránky o cestování, doplněné o rady a postřehy turistů. Součástí stránek je i diskusní fórum.
Náhled stránky www.zbrane.tv
Zbrane.tv 0 / 150
videoportál zbraní a vzduchovek. Recenze všech známých výrobců zbraní a vzduchek na jednom webu.
Náhled stránky www.bezvapokec.cz
Na našem diskuzním fóru BezvaPokec.cz můžete diskutovat o jakémkoli tématu nebo si založte vlastní diskuzi. Nahoďte nějaké téma, na které budou ostatní diskutovat na fóru.
Náhled stránky system777.webovastranka.cz
Malá ukázka - PROFESIONÁLNÍ ROULETTE SYSTÉM MEI 3 !!!
Náhled stránky web.publikace.info
Potřebujete vložit zdarma a bez čekání Váš PR článek, zprávu či informaci. Pak využijte PR katalog Web.publikace.info. Zde můžete ihned a zcela zdarma publikovat Vaše PR články.
Náhled stránky forum.aaron.cz
Diskuzní fórum Aaron vzniklo pro potřeby jak začínajících tak pokročilých fotografů. Ti zde mají možnost diskutovat o fotografické technice a zkušenostech s ní.
Náhled stránky www.junic.cz
Junic.cz 3 / 150
Stranka, kde i Ty můžeš vyjádřit svůj názor!
Náhled stránky www.ovsemmoznem.cz
Na adrese ovsemmoznem.cz píšeme o tom co nás zaujalo z oblasti internetového marketingu, sociálních sítí, o tom co děláme my a naši kamarádi. Píšeme o všem možném, o všem, co nás zaujalo. Jsou to témata jako internetový marketing atd ...
Náhled stránky goldendragons.blueforum.cz
Fórum cechu Golden dragons. Chceš se knám taky přidat? Tak pojď!
Náhled stránky webfair.cz
Podnikání 0 / 150
Fórum o podnikání na internetu, kde najdete užitečné rady a tipy pro začínající podnikatele.
Náhled stránky blog.growshop-praha.eu
Novinky a info o pěstování rostlin pod umělým osvětlením, prezentace a rady. Diskuze na témata pěstování pod umělým osvětlením, pěstební sestavy Homebox poskytují technické vybavení.
Náhled stránky www.skodaautoklub.cz
Škoda autoklub je obsáhlé fórum zaměřené na auta značky Škoda a vše s nimi spojené. Navštivte zdejší přátelskou komunitu a zapojte se aktivně do diskuze.
Náhled stránky uverovepodvody.net
Nové diskuzní fórum uverovepodvody.net, které se zaměřuje na různé praktiky podvodníků a podvodných firem. Můžete zde sdílet své zkušenosti, popřípadě se dozvíte co na vás v této oblasti může čekat.
Náhled stránky www.maxidesign.cz
Hledáte kvalitně provedený design z různých oblastí současného životního stylu? Webová prezentace maxidesign.cz obsahuje široké spektrum designu v mnoha oblastech. Naleznete zde design z oblasti móda, umění.
Náhled stránky www.podvody.net
Podvody 15 / 150
Portál podvody.net je novým veřejným fórem, jehož cílem je poučit návštěvníky o nástrahách, které na ně líči podvodníci z různých oborů. Setkali jste se s takovýmto podvodem? Potom neváhejte a přispějte do našeho fóra.
Náhled stránky www.podvodnici.net
Podvodníci 0 / 150
Setkali jste se někdy s podvodníky? Zajímá Vás, zdali společnost, se kterou jednáte není náhodou podvodná? Navštivte forum podvodnici.net, kde naleznete velmi cenné informace.
1 | 2 | 3 | 4 | Další stránka (2) Poslední stránka (4)
Náš katalog obsahuje celkem 69662 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44163 Firem: 25497
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist