Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69584 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Lidé a společnost Otevírací doba
Velká složka Lidé a společnost
Malá složkaZaměstnání (426)
Malá složkaSvátky, výročí, jmeniny (11)
Malá složkaSociální zařízení (9)
Malá složkaSeznamky (96)
Malá složkaRodina (51)
Malá složkaRestaurace (300)
Malá složkaProblémy a trápení (17)
Malá složkaPolitika (35)
Malá složkaNeziskové organizace (31)
Malá složkaNevysvětlitelné záhady (< 5)
Malá složkaNáboženství (39)
Malá složkaMěsta a obce (167)
Malá složkaMezinárodní organizace (< 5)
Malá složkaMenšiny (< 5)
Malá složkaKriminalita (8)
Malá složkaInstituce a organizace (275)
Malá složkaAnkety a průzkumy veřejného mínění (< 5)

Zobrazuji 301. - 316. odkaz z celkových 316 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.myslivci.info
Myslivci 0 / 150
Myslivec je člověk, který má určitý (dobrý) vztah k přírodě, stará se o ni, o zvířata v ní žijící. Oborem, který myslivec zastává, je tzv. myslivost. Jde o zvláštní slovo, jellikož ho lze spojit s myšlením (od slova mysl). Tato slova se však vzájemně nevylučují, jelikož lze namítnout, že 1) pokud se o přírodu staráme a máme ji rádi, myslíme na ni 2) život v přírodě, mezi zvířaty, podporuje kreativitu a myšlení.
Náhled stránky www.myslenky.info
Myšlenky 0 / 150
Myšlenka je jakási entita v naší mysli, která může představovat téměř cokoliv.
Náhled stránky www.saty-svatebni-spolecenske.info
Stránky si kladou za cíl co nejvíce Vás informovat o veškerých možnostech svatebních i společenských šatů. Jsou určeny pro Vaše poznání o společenských šatech, plesových šatech a svatebních šatech.
www.saty-svatebni-spolecenske.info - Detail stránky www.saty-svatebni-spolecenske.info »
Náhled stránky www.mozna.info
Možná 0 / 150
Možná jste zavítali na tyto stránky a možná jste čekali, že zde bude něco smysluplného. Možná máte pravdu a něco tu skutečně je. Možná ale také ne. Tato možná vznikla pro nějaký účel, možná však předposlední možná (nyní už předpředposlední) bylo nadbytečné, jelikož tato doména má účel určitě. Možná je 95% šance, že jste se nedostali se čtením až k této části textu. Možná je však tato šance pouze 5% jelikož možnáoidnost této úvahy je silně nadmožnáněna. Tyto dvě právě použitá slova možná ani neexistují ve slovníku, avšak možná by tam měla být přidána :)
Náhled stránky www.moudrosti.info
Moudrosti 0 / 150
Moudrosti jsou informace, které pokládáme za moudré. Často jde o shrnutí nějakých faktů do krátkého pořekadla, které situaci správně vystihuje. Rovněž se zde hodně využívá přirovnání k nějaké situaci, která je všem zcela jasná. Např. lze atomy přirovnávat ke kostičkám lega apod. Kromě moudrostí existují také moudra.
Náhled stránky www.mistri.info
Mistři 0 / 150
Mistři jsou lidé, kteří jsou v něčem natolik dobří, že se stali nejlepšími v nějakém časovém údobí.
Náhled stránky www.mistnost.info
Místnost 0 / 150
Místnost je většinou čtvercová nebo obdélníková ... místnost (synonymum si doplňte sami), ve které se dá bydlet, spát, koupat se, chodit na záchod, vařit apod.
Náhled stránky www.minulost.info
Minulost 0 / 150
Minulost je období, které se stalo před přítomností, tj. např. momentem, kdy si čtete tento text. Lze říci, že moment, kdy jste vstoupili na tuto stránku, je už minulostí.
Náhled stránky www.materska.info
Mateřská 0 / 150
Mateřská je zkrácené označení pro mateřskou dovolenou. Mateřská dovolená je čas, po který matka, které se narodí dítě, pobírá určitý finanční obnost od státu, aby nemusela chodit do práce a mohla se starat o dítě.
Náhled stránky www.masinka.info
Mašinka 0 / 150
Mašinka je zdrobnělé označení pro vlak, přestože se vlaku neříká mašina. Jde tedy o zdrobnění označení věci, která se takto neoznačuje. Slovo mašinka vychází z úst většinou malým dětem.
Náhled stránky www.manzelstvi.info
Manželství 0 / 150
Manželství je svazek mezi mužem a ženou, kterým se tato dvojice formálně spojuje před státem. Přestože si zamilovaná dvojice může myslet, že si může svou lásku nechat pro sebe a nemusí ji takto stvrzovat, manželství je důležité pro mnoho záležitostí. Pokud se jeden z dvojice dostane např. do nemocnice, druhému člověku doktoři nic nesdělí, jelikož jsou povinní sdílet informace o pacientovi pouze s rodinnými příslušníky.
Náhled stránky www.luxusne.info
Luxusně 0 / 150
Luxusní život je založen na luxusních věcech. Každý potřebuje pro svůj život nějaký luxus. Např. dříve bylo vrcholem luxusu automatická pračka, dnes je to již nutností a nikdo pořádně neví, že prát oblečení v ruce je vůbec možné. Celý náš život se točí kolem luxusu, usnadňujeme si život, podporujeme naši lenost. Ale proč ne?
Náhled stránky www.licitator.info
Licitátor 0 / 150
Licitátor je člověk (fyzická osoba), který má právo provádět úkony spojené s dražbou jménem dražebníka. Mnohdy se slova licitátor a dražebník pokládají za synonyma, ale není tomu tak. Licitátor je spíše zástupce dražebníka v případě, že dražebník nemůže provádět dražbu sám.
Náhled stránky www.letopocet.info
Letopočet 0 / 150
Letopočet je časový údaj, který vyjadřuje rok. Neřekne nám tedy nic o měsíci, dni, hodině a už vůbec o vteřině, ve které ona letopočtem popisovaná událost proběhla. Vzhledem ke skutečnosti, že daná událost může proběhnout první vteřinu daného roku nebo naopak až poslední vteřinu roku (uvažujeme-li vteřinu teoreticky jako nejmenší časovou jednotku), je letopočet údaj, který vyjadřuje čas s přesností rok-vteřina. Především v historii je však taková přesnost více než dostačující.
Náhled stránky tutorialis.net
Stránky zaměřující se na shromáždění návodů z mnoha různých oborů.
Náhled stránky www.mojipredkove.cz
Genealogické služby - Miroslav Knopp 0 / 150
Trávník 18 Cvikov POB 23 47154
Provádím genealogický výzkum na území Čech, Moravy a Slezska, vyhledávání údajů o předcích, sestavení rodokmenů. Vyhledám historické a mapové podklady nemovitostí, hledání údajů ve vojenských archivech.
|< < | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
Náš katalog obsahuje celkem 69584 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44117 Firem: 25465
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist