Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69324 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Doučování
Malá složkaSoukromí doučovatelé (16)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 35 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky rozvoj-deti-vyskov.cz
Doučování matematiky v rozsahu učiva ZŠ a příprava do školy všech předmětů pro 1. stupeň ZŠ ve Vyškově. Individuální i skupinová výuka (2 - 4 žáci). Důraz na pochopení učiva a opakkování látky.
Náhled stránky olomouc-doucovani.cz
Doučování Olomouc 0 / 150
Tylova 1136/6, 779 00, Olomouc
Doučování Olomouc, to je kvalitní doučování matematiky, angličtiny, fyziky, účetnictví ale také němčiny a češtiny v centru Olomouce. Samozřejmostí jsou vlastní učebny a výuka pod taktovkou profesionálních lektorů. Objednejte si nezávaznou návštěvu ještě dnes!
Náhled stránky www.matematikamost.cz
Pravidelné, jednorázové doučování matematiky a účetnictví, kurzy matematiky, kurzy účetnictví, doučování na přijímací zkoušky z matematiky, doučování na státní maturity, doučování účetnictví. Matematika pro předškoláky, matematika pro základní školy, středoškolská matematika, vysokoškolská matematika
Náhled stránky www.doucovanimatematikyhb.webz.cz
Doučuji matematiku základních i středních škol. Po domluvě možno doučovat i vysokoškolskou matematiku. Rovněž doučuji studenty s počtářskými problémy (dyskalkulií).
www.doucovanimatematikyhb.webz.cz - Detail stránky www.doucovanimatematikyhb.webz.cz »
Náhled stránky www.vyukacestiny.estranky.cz
Individuální výuka češtiny a čeština pro cizince, děti i dospělé.
Náhled stránky matematika-praha.cz
Doučování matematiky Praha 0 / 150
Vašátkova 1033 198 00 Praha 9 - Černý Most
Doučuji matematiku 8. a 9. třídy ZŠ, středoškolskou matematiku a vysokoškolskou matematiku. Výuka probíhá u mne doma. Snadné spojení MHD metrem B na Černý Most a poté 3min. autobusem, nebo 10 minut pěšky.
Náhled stránky www.doucka.cz
Doucka.cz - My vás naučíme! 0 / 150
Adresa neznámá
Zprostředkování doučování v devíti českých městech. Doučujeme velké množství předmětů od angličtiny po zpěv. Vyberte si z naší velké databáze více jak 5000 lektorů nebo si zadejte bezplatnou nezávaznou poptávkou a my vám vhodného lektora rychle najdeme. Ceny již od 150 Kč/60 minut a možnost dojíždění lektora zdarma.
Náhled stránky www.hledamedoucovani.cz
Nabídka doučování a bazar učebnic a skript. Doučování angličtiny, němčiny, matematiky atd. Veškerá inzerce je zdarma. Doučování je rozděleno podle doučovaného předmětu, regionu a měst, kde doučování probíhá.
Náhled stránky www.kvalitni-doucovani-matematiky.cz
Kvalitní doučování matematiky a výpočet matematických příkladů pro vysokoškoláky, středoškoláky i základoškoláky. Příprava na zkoušku, maturitu, písemku, přijímačky, reparát. Doučování může probíhat osobně nebo přes web.
www.kvalitni-doucovani-matematiky.cz - Detail firmy www.kvalitni-doucovani-matematiky.cz »
Náhled stránky co-je-to.eu
Pokud nevíte co je třeba twitter nebo kuskus najdete to na tomto webu. Najdete tu ale i mnoho dalších věcí s heslem co je.
Náhled stránky anglicky.100pro.biz
Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem.
Náhled stránky www.diktatyapriklady.cz
Procvičte si pravopis a matematiku. Stručný výklad učiva základní školy plus mnoho diktátů, testů a příkladů na procvičení. Od sčítání do deseti po přijímací zkoušky na střední školu.
Náhled stránky www.happyfamily-doucovani.cz
Doučování matematiky a angličtiny Praha 0 / 150
J.A.Komenského 215, Stochov, 273 03. Pobočka Sportovní 14, RPAha 10, 10100
Potřebujete pomoc s učivem nebo se třeba učíte na přijímací zkoušky? Žádný problém! Postaráme se o Vaše doučování matematiky, angličtiny, němčiny a dalších předmětů, jako například i účetnictví
www.happyfamily-doucovani.cz - Detail firmy www.happyfamily-doucovani.cz »
Náhled stránky www.vltea.cz
Výuka a doučování anglického jazyka individuální a přístupnou formou, jazykové kurzy pro menší skupiny, procvičení konverzace a rozvíjení slovní zásoby, příprava na maturitu nebo k jazykové zkoušce. Výuka může probíhat osobně u mne v Louce u Litvínova nebo u Vás doma či ve firmě (Litvínov, Most, Lom, Teplice, Ústí nad Labem…).Pro vzdálenější zájemce je možná výuka pomocí Skype. Zhotovuji též překlady z češtiny do angličtiny i naopak.
Náhled stránky maturita-z-matematiky.cz
Maturita z matematiky 0 / 150
Adresa neznámá
Nezanedbejte přípravu na maturitu z matematiky a svěřte se do rukou lektora, který se vám bude věnovat podle vašich časových možností. Lektor s vámi probere školní učivo a připraví vás na maturitu z matematiky. Působnost po celé České republice.
maturita-z-matematiky.cz - Detail firmy maturita-z-matematiky.cz »
Náhled stránky maturita-2012.cz
Maturita 2012 0 / 150
Adresa neznámá
Státní maturita 2012 je důležitou a zlomovou zkouškou pro každého studenta střední školy. Lektoři Euagency s.r.o. vás doučí potřebnou školní látku a připraví vás na složení maturity v roce 2012. Vše dle vašich potřeb a požadavků. Po celé České republice.
Náhled stránky doucovani-individualne.cz
Individuální doučování 0 / 150
Adresa neznámá
Společnost euagency pro všechny žáky základních škol a studenty středních a vysokých škol zajišťuje individuální doučování po celé České republice. Školený lektor vám připraví individuální doučovací plán podle vašich možností a požadavků.
doucovani-individualne.cz - Detail firmy doucovani-individualne.cz »
Náhled stránky doucovani-matematiky-praha.cz
Doučování matematiky Praha 0 / 150
Adresa neznámá
Společnost Euagency vám nabízí kvalitní doučování matematiky v Praze. Lektor vás připraví na důležité zkoušky včetně maturity. Tempo, čas i místo výuky si zvolíte podle svých požadavků. Doučujeme matematiku i po celé ČR.
doucovani-matematiky-praha.cz - Detail firmy doucovani-matematiky-praha.cz »
Náhled stránky statni-maturita-2012.cz
Státní maturita 2012 0 / 150
Adresa neznámá
Informace o státní maturitě 2012, doučování maturitních předmětů zkušenými lektory.
statni-maturita-2012.cz - Detail firmy statni-maturita-2012.cz »
Náhled stránky www.doucovanipredmetu.cz
Doučování předmětů 0 / 150
Adresa neznámá
Kvalitní doučování angličtiny, němčiny, matematiky, Praha, Brno a celá ČR. Garance kvality od pečlivě vybraných lektorů Agentury Suzi s.r.o.
www.doucovanipredmetu.cz - Detail firmy www.doucovanipredmetu.cz »
Náhled stránky www.suzi.cz/doucovani.php
Doučování předmětů 0 / 150
Adresa neznámá
Kvalitní doučování angličtiny, němčiny, matematiky, Praha, Brno a celá ČR. Garance kvality od pečlivě vybraných lektorů Agentury Suzi s.r.o.
www.suzi.cz/doucovani.php - Detail firmy www.suzi.cz/doucovani.php »
Náhled stránky doucovani-inzerce.cz
Portál pro všechny, kteří nabízejí nebo hledají doučování v různých stupních obtížnosti a v různých oborech (angličtina, němčina, matematika, čeština, fyzika, chemie, informatika, ekonomika, účetnictví,. ..)
Náhled stránky www.doucovanimatematiky-praha.cz
Doučováni středoškolské, vysokoškolské matematiky a matematiky od 8.třídy ZŠ v Praze.
www.doucovanimatematiky-praha.cz - Detail stránky www.doucovanimatematiky-praha.cz »
Náhled stránky www.videokonzultace.cz
Webový portál nabízí on-line audio-video konzultace (e-konzultace) / poradenství odborníků různých profesí (právní služby, psychologie, psychiatrie, účetnictví, IT, cizí jazyky, atd.), doučování studentů (matematika, fyzika, chemie, atd.) a učitelů (e-learning). K videokonzultaci je zapotřebí pouze PC s připojením na internet a mikrofon.
Náhled stránky www.doucovanimatiky.cz
Doučování matematiky v Praze 0 / 150
Vinohradská 166 130 00 Praha 3
Pravidelné celoroční individuální doučování matematiky pro ZŠ, SŠ a VŠ. Příprava k maturitě a přijímacím zkouškám. Doučování ke zkouškám z matematiky na ČZU, ČVUT, VŠE.
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69324 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43953 Firem: 25369
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist