Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69328 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Kompletně.cz » Katalog » Vzdělání a školství » Internetové kurzy a vzdělávání Otevírací doba
Velká složka Internetové kurzy a vzdělávání

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 42 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.kurzy-komunikace-seberozvoj.cz
Lektorované kurzy asertivního jednání, efektivní a partnerské komunikace pro veřejnost a profesionály
www.kurzy-komunikace-seberozvoj.cz - Detail firmy www.kurzy-komunikace-seberozvoj.cz »
Náhled stránky educado.cz
Pracovní nabídky - Blog EDUCADO 0 / 150
Adresa neznámá
Články a blog o tématech spojených s motivačnimi a průvodními dopisy, životopisy a strukturovanými životopisy, CV, pohovory a přijímacími pohovory a vzděláváním.
Náhled stránky www.e-brigadnici.cz
Ověření brigádníci pro správu e-shopů 0 / 150
NetDirect s.r.o. Varenská 2723/51 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava
Široká nabídka školení pro správu e-shopů. Nové možnosti pracovních příležitostí s flexibilní pracovní dobou.
Náhled stránky www.mba-online.cz
MBA školu už je možné studovat i online, jedná se o speciální příležitost určenou vytíženým manažerům, kteří by neměli na každodenní studium čas. Díky online studiu lze studovat MBA školu naprosto odkudkoliv.
Náhled stránky www.vyjmenovana-slova.info
Internetové stránky vyjmenovana-slova.info jsou skvělou pomůckou pro ty, kteří se zrovna učí vyjmenovaná slova nebo si potřebují tato slova znovu projet. Včetně vyjmenovaných slov zde naleznete i spoustu tipů pro lepší a rychlejší učení.
Náhled stránky www.skyenglish.cz
Sky English 0 / 150
B. Němcové 271, Horšovský Týn, 34601
Výuka anglického jazyka přes Skype. Individuální lekce s kvalifikovaným a zkušeným českým lektorem. Zábavná forma výuky zasazená do kontextu každodenních životních situací. Dále nabízíme překlady z nebo do anglického jazyka a také korektury hotových textů v českém i anglickém jazyce.
Náhled stránky doitnow.cz
Naše stránka / web pomáhá lidem k udržování jejich trvalých hodnot a překonávání překážek a negativních vlivů na cestě za podnikáním. Přidejte se k nám a nechte se každodenně inspirovat a vzdělávat. Jenom vy můžete změnit svůj život tím, že se vydáte na cestu úspěchu.
Náhled stránky www.profesniskola.cz
Education agency s.r.o. - MBA on-line 0 / 150
Velehradská 1927, Staré Město u Uherského Hradiště
Poskytujeme on-line výuku MBA pod mezinárodní asociací IADL, v českém jazyce, v délce 1, 5 roku. Dále poskytujeme kurzy jazykové, ekonomicko-manažerské počítačové a kurzy osobního rozvoje pro jednotlivce, skupiny i firmy. Nabízíme kvalitu za rozumnou cenu.
Náhled stránky skoleni-aira.cz/kurzy-excel
Nabízíme školení práce s počítačem, kurzy Word, Excel, Office pro začátečníky i pokročilé. Mimo základní školení poskytujeme i specializované školení - AutoCAD, online maketing, SEO, zabezpečení počítačů a další.
Náhled stránky www.clovek20.cz
Člověk 2.0 - raketový osobní rozvoj 0 / 150
Dlouhá 730, Praha 1 11000
Přepněte sebe a svůj mozek na 300% výkon již dnes! Člověk 2.0 je o neuvěřitelně fascinujících neurovědách a elitním neuro-restartům myšlení skrze transformaci a NLP techniky.
Náhled stránky www.mbacesky.cz
Okamžité praktické uplatnění, možnost učit se od špičkových manažerů a získání zajímavých kontaktů – to je studium MBA na LIGSchool. Máte možnost si vybrat z programů Interactive Online MBA a Executive MBA a zdokonalit svoje manažerské schopnosti. Podejte přihlášku ještě dnes!
Náhled stránky www.webinar.cz
Webinář - učení má novou tvář 0 / 150
Edu online s.r.o., Zbudovská 768/17, 142 00 Praha 4
Portál zabývající se odbornými online semináři, školeními a video semináři. Nejvíce lektorů online kurzů na jednom místě v ČR. Webináře, online semináře, na témata jako podnikání, účetnictví, marketing, komunikace a obchod, počítače, MS Office
Náhled stránky www.anglictina-slovesa.cz
V angličtině existují slovesa, po kterých musíme u následujícího slovesa striktně použít buď infinitiv nebo jeho ING formu (tedy gerundium). Podívejte se na seznamy takovýchto sloves a naučte se alespoň některá z nich.
Náhled stránky www.anglictina-budouci-cas.cz
Web, který se zaměřuje na budoucí časy v angličtině. Popisuje budoucí čas prostý a průběhový a věnuje se také předbudoucímu času prostému a průběhovému.
www.anglictina-budouci-cas.cz - Detail stránky www.anglictina-budouci-cas.cz »
Náhled stránky www.eprvnipomoc.cz
ePrvníPomoc.cz nabízí profesionální e-learningové kurzu první pomoci s možností následného otestování znalostí a certifikace. Cílem tohoto projektu je vzdělávat širokou veřejnost v tomto zajímavém oboru, ve kterém má stále mnoho lidí nejasno a neví, jak si počít.
Náhled stránky www.used-to.cz
Vazba & quot; used to& quot; se v angličtině používá pro opakované děje v minulosti. Podívejte se na tyto stránky a naučte se & quot; used to& quot; , & quot; be used to& quot; a & quot; get used to& quot; online.
Náhled stránky www.vztazne-vety.cz
Na tomto webu naleznete základní informace o vztažných větách v angličtině. Vztažné věty (anglicky relative clauses) jsou v angličtině používané velice a často, a tak stojí zato je precizně ovládat.
Náhled stránky www.modalni-slovesa.cz
Modální slovesa (modal verbs) jsou speciálními druhy sloves mající své jedinečné vlastnosti a gramatická pravidla, kterými se řídí. Seznamte se s modálními slovesy v angličtině a naučte se je precizně používat.
Náhled stránky www.talnet.cz
Talnet je projekt pro zvídavou a nadanou mládež let se zájmem o přírodní a technické vědy i pro jejich učitele z celé České republiky. Doporučený věk studentů je od 13 do 19 účast mladších dětí je možná po konzultaci.
Náhled stránky www.anglictina-vety.cz
Podívejte se, jak se tvoří přípustkové věty tvořeny pomocí složenin s EVER, jednotlivé druhy účelových vět, či možnosti tvorby věty přací.
Náhled stránky www.100pro.biz
Online angličtina pro samouky + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možnosti procvičování slovní zásoby + výuka poslechem.
Náhled stránky www.anglictina-nepravidelna-slovesa.cz
Angličtina rozeznává dva typy sloves - slovesa pravidelná a nepravidelná. Nepravidelná slovesa mají nevýhodu v tom, že si jejich tvary musíme zapamatovat.
www.anglictina-nepravidelna-slovesa.cz - Detail stránky www.anglictina-nepravidelna-slovesa.cz »
Náhled stránky www.anglictina-zdarma.superko.com
Angličtina online zdarma na stránkách nabízí obrázkové video slovníky řazené do tématyckých lekcí, bezplatný anglický audio kurz s poslechem více než 5 hodin a dalších 48 bezplatných jazykových audio kurzů zdarma ke stažení.
www.anglictina-zdarma.superko.com - Detail stránky www.anglictina-zdarma.superko.com »
Náhled stránky www.franklincovey.cz
Franklincovey.cz – efektivní vyjednávání firem 0 / 150
Ohradní 1440/2a, 140 00 Praha 4
FranklinCovey je přední globální školicí a poradenská společnost v oblasti vedení lidí. Zabývá se zvyšováním efektivity jednotlivců, týmů i celých firem, semináře pro firmy a firemní vzdělávací programy na míru.
Náhled stránky matematika.eprofesor.cz
Online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické testy k přípravě na státní maturitní zkoušku z matematiky.
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69328 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43955 Firem: 25371
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist