Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69328 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Jazykové školy a kurzy
Malá složkaVýuka v zahraničí (11)
Malá složkaJazykové školy (32)
Malá složkaJazykové kurzy (105)
Malá složkaFiremní výuka jazyků (5)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 146 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.spanelska-konverzace.cz
Nabízíme individuální hodiny španělské konverzace pod vedením rodilé Španělky žijící v Praze. Nezáleží na úrovni vašich jazykových znalostí. Hodiny probíhají jednoduše, hravě, aby Vás to bavilo. Hodiny probíhají v místě a čase, které vám vyhovuje.
Náhled stránky www.chc.cz
Jazyková škola Channel Crossings 0 / 150
Adresa neznámá
Jazyková agentura Channel Crossings - specialista na firemní výuku, kurzy pro veřejnost, studium v zahraničí a překlady a tlumočení.
Náhled stránky js.sophia-cb.cz
Jazyková škola Sophia 0 / 150
Hroznová 28, 370 01 České Budějovice
Jazyková škola Sophia v Českých Budějovicích má řadu let zkušeností s výukou jazyků i z technických oblastí.
Náhled stránky www.az-smart.cz
AZ SMART - vzdělávací centrum 0 / 150
Adresa neznámá
Vzdělávací centrum pořádá pomaturitní studium Aj, Pra, ZSV, Eko, Med; Přípravné kurzy na vysoké školy - právnické fakulty, společenskovědní, ekonomické a medicínské obory. Prestižní studium MBA, BBA. Akreditované rekvalifikační kurzy. Odborná školení, jazykové kurzy, přijímačky nanečisto.
Náhled stránky www.alrete.cz/cs/nabidka-kurzu
Naše jazyková škola nabízí kurzy, jak individuální, tak skupinové. Firemní i pro děti a mládež. Atraktivní kurzy v zahraničí. Kontaktujte nás a sestavíme Vám Váš jazykový kurz na míru a dle Vašich představ.
www.alrete.cz/cs/nabidka-kurzu - Detail stránky www.alrete.cz/cs/nabidka-kurzu »
Náhled stránky www.jazykove-skoly-v-praze.cz
Využijte kompletní seznam pražských jazykových škol. S naším katalogem naleznete vhodnou školu ve vašem okolí. Náš katalog vám ušetří čas při hledání jazykového kurzu v Praze a okolí.
www.jazykove-skoly-v-praze.cz - Detail stránky www.jazykove-skoly-v-praze.cz »
Náhled stránky www.nextlanguages.cz
Máme mnohaletou praxi i potřebné vzdělání, naše ceny jsou velice příznivé. Naše zkušenosti dokazují reference našich zákazníků. Zdokonalte se v komunikaci, rozšiřte si slovní zásobu nebo vylepšete si psaný projev.
Náhled stránky www.ajtanah.cz
AjTanah services s.r.o. – Jazykové kurzy Jihlava 0 / 150
Holíkova 21a, Jihlava, PSČ 586 01
Výuka jazyků, překlady, vzdělávání zahraničních lékařů. Zaměřujeme se na výuku angličtiny, ruštiny, němčiny a latiny, pořádáme jazykové kurzy pro dospělé i děti, možností jsou i individuální jazykové kurzy. Působíme v Jihlavě, Kraj Vysočina.
Náhled stránky www.pruhonickalabut.cz
Anglicko-česká mateřská školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a vysoce kvalifikovaných pedagogů. Široká nabídka zájmových kroužků, logopedie, psychologické poradenství, předškolní programy. Výuka angličtiny hravou formou.
Náhled stránky bezchyby.eu
Komplexní jazykové služby v podobě výuky českého a německého jazyka v Písku a dále překlady a korektury českých i německých textů.
Náhled stránky jsfan.cz
JS FAN - Anglický jazyk 0 / 150
Adresa neznámá
Jazyková škola vyučující převážně mladší anglickému jazyku. Pořádáme i letní tábory.
Náhled stránky cs.forestryschool.net
Manažerské vzdělávací programy MBA, MSc. a DBA / PhD. / zaměřené na lesnictví a enviro resort. Diplom vydaný americkou univerzitou.
Náhled stránky www.vyukaanglictinypraha.cz
Výuka angličtiny Praha 0 / 150
Adresa neznámá
Jako lektor angličtiny s více než 16letou zkušeností nabízím kvalitní promyšlenou výuku anglického jazyka pro soukromé osoby i firmy, jednotlivce i skupiny na všech úrovních a v rozmanitých specializovaných zaměřeních.
www.vyukaanglictinypraha.cz - Detail firmy www.vyukaanglictinypraha.cz »
Náhled stránky www.lemon-school.sk
Lemon Language Center 0 / 150
Adresa neznámá
Pridajte sa aj Vy k stovkám našich spokojných a vysmiatych študentov! Skupinové, individuálne, firemné, maturitné kurzy anglického jazyka, jednorazové konverzačky a gramatické semináre, príprava a výkon medzinárodnej certifikácie ESOL.
Náhled stránky anglicke-centrum.cz
Anglická škola v Plzni nabízí výuku angličtiny pro děti zábavnou metodou Wattsenglish. Učíme i v mateřských a základních školách.
Náhled stránky www.jazykovykurzvzahranici.cz
Společnosti Intact nabízí jazykové kurzy v mnoha zemích. Jazykové pobyty i studium jazyka v zahraničí. Kurzy jsou jak pro mladé, tak i pros starší zájemce.
www.jazykovykurzvzahranici.cz - Detail stránky www.jazykovykurzvzahranici.cz »
Náhled stránky www.englishweb.cz
Angličtina online, angličtina pro samouky, anglická gramatika, anglická slovíčka, anglické fráze. Vše přehledně na jednom místě s minirecenzemi na odkazované stránky.
Náhled stránky www.zahranicni-programy.cz
Jazykové programy v zahraničí probíhají vždy v zemích, kde je daný jazyk oficiálním jazykem a tudíž se tam s ním budete setkávat doslova na každém kroku. Vydejte se za zdokonalením Vašich znalostí a za novými zážitky!
Náhled stránky www.kurzy-zahranici.cz
Studium jazyka v zahraničí je nejlepší metodou, jak se skutečně dobře naučit cizí jazyk. Nespočívá jen v sezení v lavicích, ale velký přínos je v tom, že daný jazyk používáte po celý den. Kontaktujte nás!
Náhled stránky www.kurzy-skupinove.cz
Skupinové jazykové kurzy mohou být pro vás výhoda. Nejenže umožňují střídat různé metody výuky, umožňují například týmovou práci a konverzovat můžete s více lidmi. A při výuce zažijete i zábavu. Kontaktujte nás a dozvíte se více.
Náhled stránky www.mobileenglish.sk
Prídeme za Vami kedykoľvek a kamkoľvek a navyše Vám ušijeme kurz na mieru.Vyskúšajte mobile ENGLISH v pohodlí Vášho domova alebo práce.Individuálne a firemné kurzy presne podľa Vašich predstáv.
Náhled stránky www.kvalitni-vyuka.cz
Online výuka se jeví jako vhodná úspora času, klade však značné nároky na samostudium. Mnohé vzdělávací instituce ukládají sylaby a další dokumenty na jejich internetové stránky a podporují autonomii ve vzdělávání.
Náhled stránky www.cestina-kurzy.cz
Výuka češtiny se může plně přizpůsobit Vašim potřebám. Zpracujeme pro Vás individuální učební plán. Nabízíme jak výuku češtiny pro jednotlivce, tak pro kolektivy, vhodnou především pro firmy. Kontaktujte nás!
Náhled stránky www.predskolni-anglictina.cz
Angličtina pro děti je v Berlitzu vyučována formou, která bude děti bavit. Žádné biflování seznamů slovíček a gramatiky – veškeré znalosti si Vaše ratolesti osvojí při hře nebo jinak hravou formou.
Náhled stránky www.anglictina-individualni.cz
Naše mezinárodní edukační metody odpovídají nejvyšším kritériím kvality. V kombinaci těchto metod s osobním přístupem vytváříme ideální základ pro získání potřebné znalosti angličtiny. Neváhejte a kontaktujte nás!
www.anglictina-individualni.cz - Detail stránky www.anglictina-individualni.cz »
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Další stránka (2) Poslední stránka (6)
Náš katalog obsahuje celkem 69328 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43955 Firem: 25371
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist