Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69328 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Studijní materiály
Malá složkaTesty (< 5)
Malá složkaTaháky (< 5)
Malá složkaSoukromí doučovatelé (16)
Malá složkaSeminární práce (< 5)
Malá složkaReferáty (5)
Malá složkaOlympiády a soutěže (< 5)
Malá složkaMaturitní otázky (< 5)
Malá složkaDiplomové práce (< 5)

Zobrazuji 1. - 25. odkaz z celkových 30 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky marcelkvassay.net/article.php?id=sk-machine
Neformálne porovnanie dvoch prístupov k vedeckému štúdiu vedomia (a k otázke, či je možné vytvoriť stroj či robota obdareného vedomím) s odkazmi na odbornú literatúru. Týka sa oblastí ako umelá inteligencia, filozofia vedomia, filozofia mysle, kognitívna veda, strojové vedomie a umelé vedomie.
marcelkvassay.net/article.php?id=sk-machine - Detail stránky marcelkvassay.net/article.php?id=sk-machine »
Náhled stránky edesske-hrabstvi.weebly.com
Během první křížové výpravy založil Balduin z Boulogne Edesské hrabství. Zde vládl až do doby než byl korunován králem Jeruzalémského království. Další informace o Edesském hrabství a vývoji křižáckých států ve svaté zemi najdete na našich stránkách.
Náhled stránky www.pajcweb.cz
Seminárky, referáty, technické zprávy, výkresy, výpočty, zápisky, přednášky a cvičení, studijní materiály pro stavební inženýry, hodnocení vyučujících, soutěže.
Náhled stránky www.studovna4u.cz
Studovna 0 / 150
Web určený pro studenty, na kterém najdou výukové materiály
Náhled stránky diktatypro.blog.cz
Pravidelně připravuji materiály pro studium češtiny a glosuje aktuální dění na české scéně týkající se pravopisu, gramatiky a vzdělávání.
Náhled stránky vypracovani.cz
Specialisté na psaní podkladů pro referáty, seminární, MBA a bakalářské práce. Jsme tým Nepisto Odvedeme tu nejlepší práci a v dohodnutém termínu. Profesionalita a originalita jsou u nás zaručeny. Záruka na odvedenou práci-s námi nic neriskujete.
Náhled stránky www.anglictina.liborzukal.cz
Návody a tipy pro studenty i učitele angličtiny.
Náhled stránky www.studijni-svet.cz
Studijní svět se snaží ulehčit přípravu studentů především středních škol na jednotlivé hodiny, testy, ale i závěrečnou maturitní zkoušku.
Náhled stránky sites.google.com/site/pametvody
Paměť vody 0 / 150
Paměť vody, zveřejnění pokusů při kterých je voda emočně ovlivňovaná. Působení na vitalitu vody okolním prostředím
sites.google.com/site/pametvody - Detail stránky sites.google.com/site/pametvody »
Náhled stránky bakalarky-nepisto.cz
Specializujeme se na vypracování podkladů pro bakalářské práce. Naše práce jsou originály zpracované odborníky. Jsme na trhu již 7 let, můžete se na nás spolehnout.
Náhled stránky www.zekaplus.cz
Vzdělávání a služby v oblasti bezppečnosti a zdraví při práci a v oblasti požární ochrany Komlexní služby v oblasti přesného strojírenství Svářečská škola v oblasti svařování kovů a plastů
Náhled stránky jak-se-ucit.cz
Jak se učit 0 / 150
Jak se učit - Nejlépe zpracovaný návody a informace jak se učit. Naučíme vás různé styly učení, které můžete ihned využít v praxi. Naučíme vás jak se učit !
Náhled stránky logistika.napovi.cz
Blog o logistice, možnosti přepravy produktů, palet a nových metodách ve vývoji tohoto odvětví. Také se dozvíte, jaké v české republice existují logistické firmy.
Náhled stránky www.vyjmenovanaslova.info
Webová stránka, na které naleznete informace o vyjmenovaných slovech. Historie vyjmenovaných slov, vyjímky. Vyjmenovaná slova po b, f, l, m, p, s, v, z.
Náhled stránky www.croat.cz
Chorvatský slovník a informační portál o Chorvatsku online.
Náhled stránky www.prijimaci-zkousky-vse.cz
Na našich stránkách máte k dispozici unikátní databáze testů a příkladů, které se objevily u přijímacích zkoušek na VŠE v minulých letech. Najdete u nás stovky matematických testů a tisíce příkladů!!!
Náhled stránky www.jazyky-online.info
Jazykový portál Jazyky-online.info vznikl za účelem vytváření a poskytování snadno použitelných materiálů pro uživatele, kteří se začínají učit cizí jazyky nebo zdokonalují svou znalost cizího jazyka. Dostupné jazyky jsou Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Ruština, Čínština a Japonština. Obsah je neustále aktualizován a doplňován. Obsah je přehledně a logicky uspořádán do modulů.
Náhled stránky chemicke-vypocty.cz
Stránky pro procvičení, výuku a zopakování základních chemických příkladů. Ke stažení je zde sbírka úloh s řešenými i neřešenými příklady s výsledky a stručnou teorií.
Náhled stránky www.jakpsatreklamnitexty.cz
Jak udělat z obyčejného dopisu, letáku či nabídky úspěšného "prodejce" a získat jistotu, že vaše nabídky neskončí v koši, ale že si je zákazníci přečtou od začátku až do konce. Praktické tipy, nápady, rady.
Náhled stránky www.texty-zakonu.cz
Kvalitně zpracované texty zákonů 0 / 150
Řeznická 17, Praha 1
Edice Texty zákonů Vám přináší úplné a aktuální znění zákonů. Tato edice je navíc vybavena názvy jednotlivých paragrafů a přehledným rejstříkem.
Náhled stránky www.seminarkybezprace.cz
Seminárky bez práce 20 / 150
Adresa neznámá
Potřebujete zpracovat informace a podklady pro bakalářské, diplomové nebo rigorózní práce? Nemáte na psaní a vyhledávání informací čas nebo se Vám prostě nechce, protože trávíte raději své volné chvíle s přáteli nebo sportem? Napíšeme Vám originální a kvalitní podklady pro seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, referáty, eseje aj.
www.seminarkybezprace.cz - Detail firmy www.seminarkybezprace.cz »
Náhled stránky www.frazovaslovesa.cz
Hledáte přehledný seznam nejčastějších frázových sloves s překlady, jejich nefrázová synonyma či aplikaci na zkoušení těchto slovíček? Vše najdete na webu www.frazovaslovesa.cz
Náhled stránky www.hodnoceniskol.cz
Jsi žák, student, absolvent nebo rodič? Nyní máš jedinečnou šanci využít obrácené role a oznámkovat nebo hodnotit svoji školu! Přidej snadno a rychle své hodnocení základní, střední nebo vysoké školy!
Náhled stránky www.vzorce.okamzite.eu
Vzorce 0 / 150
Databáze vzorců z matematiky, fyzika a chemie; převody jednotek; kalkulačka; tabulky.
Náhled stránky www.levnereferaty.cz
Levné referáty 0 / 150
Adresa neznámá
Levnereferaty.cz - levně a rychle zpracujeme Bakalářskou, Diplomovou, Disertační nebo Rigorózní práci, seminárku, referát, esej a další práce.
1 | 2 | Další stránka (2) Poslední stránka (2)
Náš katalog obsahuje celkem 69328 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 43955 Firem: 25371
Copyright © 2007 - 2017 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist