Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69672 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Soukromí doučovatelé

Zobrazuji 1. - 16. odkaz z celkových 16 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky onlinedoucovanimatematiky.webnode.cz
Nevíte si rady s výpočtem příkladů z matematiky nebo statistiky? Potřebujete ověřit výpočet a zkontrolovat výsledek? Využijte službu - výpočet příkladů - příklady obdržíte i s postupem nebo pouze výsledek. Záleží na Vašem požadavku.
onlinedoucovanimatematiky.webnode.cz - Detail stránky onlinedoucovanimatematiky.webnode.cz »
Náhled stránky www.doucovani-jessie.cz
Doučování Jessie 0 / 150
Nad Přehradou 406, Praha, 10900
Doučování od Jessie primárně pro studenty České Zemědělské Univerzity v Praze. Několikaleté zkušenosti, úspěšnost u zkoušek cca 90%, skupinové doučování…
www.doucovani-jessie.cz - Detail firmy www.doucovani-jessie.cz »
Náhled stránky www.lektormatematiky.cz
Online doučování - počítání matematických příkladů. Především řešení vašich úkolů, příkladů k přípravě na písemky, maturitu etc. Možnost konzultace přes skype/email. Časově velmi nenáročné. Pošlete mi pouze to, co potřebujete spočítat (vhodné i pro výuku teorie) - pak dostanete vše spočítané, rychle, správně, s poznámkami a komentáři.
Náhled stránky pccv.7x.cz
Nabízím doučování výpočetní techniky a jiné další služby s tím spojené. Jsem držitelem mezinárodně uznávaného certifikátu ECDL. Více informací najdete na mém webu, kde mě můžete kontaktovat pomocí formuláře.
Náhled stránky www.zlobidylka.cz/nase-tety
Zlobidylka.cz 0 / 150
Adresa neznámá
Agentura na hlídání dětí v Praze. Nemá Vám kdo pohlídat děti a jste z Prahy? Zlobidylka.cz jsou tu pro Vás. Naše tety jsou absolventkami či studentkami pedagogické fakulty. Naše tety jsou bezúhonné, prošly osobnostním testem, a tudíž ručíme za jejich kvality!
www.zlobidylka.cz/nase-tety - Detail firmy www.zlobidylka.cz/nase-tety »
Náhled stránky www.filip-en.eu
Vyučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry, slovenčiny pre cudzincov, preklady a korektúry textov z a do angličtiny
Náhled stránky zsmatematika.kvalitne.cz
nabízím doučování matematiky v rámci základní školy a prvních ročníků střední školy. Doučování probíhá v olomouci s možností dojíždění.
Náhled stránky www.doucovanipraha.cz
Doučování Praha 0 / 150
Erbenova 221/5, Praha 5
Rychlé a bezplatné zprostředkování doučování. Možnost výběru lektora z rozsáhlé databáze. Doučování matematiky, fyziky, angličtiny, němčiny a mnoha dalších předmětů pro ZŠ, SŠ, VŠ i pracující. Výuka hry na hudební nástroj, pomoc s maturitami, reparáty, zlepšení prospěchu a další.
Náhled stránky FixxTranslate.xf.cz
Nabízíme doučování Anglického jazyka v lokalitách: Litoměřice, Terezín, Roudnice nad Labem, Budyně nad Ohří, Most a jejich okolí. Také překládáme texty. Více informací na níže uvedených webových stránkách.
Náhled stránky www.skolabezstresu.cz
Studenti VŠ váš doučí, připraví k maturitě a vypracují vaše školní práce.
Náhled stránky doucovani.pkweb.eu
Nabízíme doučování žáků základních škol v Českých Budějovicích. Individuálním přístupe jsme schopni doučit základní předměty jako angličtina, matematika, český jazyk, fyzika a pod.
Náhled stránky rustina-brno.webnode.cz
Nabízím doučování ruštiny, různé úrovně od začatečníků po pokročilé, konverzace v ruštině. Jsem rodilý mluvčí v ruském jazyce. Mám novinářské vzdělání a praxi v ruskojazyčných mediích. Překlady z/do ruštiny. Rychle, kvalitně, levně.
Náhled stránky www.profesim.cz
Pořádání školení a kurzů informujících o aktuálních změnách v legislativě. Akreditovaná agentura MV ČR a MPSV ČR. Jako poděkování za účast u naší agentury máme pro Vás na každém kurzu dárek zdarma.
Náhled stránky www.rychlavyuka.cz
Soukromá výuka a doučování. Nabídky a poptávky po doučování a výuce jazyků, školních předmětů, počítačová výuka, sportovní trénink, hraní na hudební nástroje, výuka uměleckých předmětů, školení zaměstnanců, praktická výuka.
Náhled stránky francouzstina-olomouc.kvalitne.cz
Nabízím výuku a doučování francouzštiny v Olomouci. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, jednotlivce i skupiny. Výuka probíhá dle dohody u vás, nebo na jiném vhodném místě. Jsem držitelkou jazykových certifikátů, takže kvalita výuky je zaručena. Více informací naleznete na mých stránkách.
francouzstina-olomouc.kvalitne.cz - Detail stránky francouzstina-olomouc.kvalitne.cz »
Náhled stránky francouzstina-praha.kvalitne.cz
Nabízím výuku a doučování francouzštiny v Praze. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, jednotlivce i skupiny. Výuka probíhá dle dohody u vás, nebo na jiném vhodném místě. Jsem držitelkou jazykových certifikátů, takže kvalita výuky je zaručena. Více informací naleznete na mých stránkách.
francouzstina-praha.kvalitne.cz - Detail stránky francouzstina-praha.kvalitne.cz »
Náš katalog obsahuje celkem 69672 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44171 Firem: 25499
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist