Katalog www stránek | Kompletně.cz
Nepřihlášený uživatel | Přihlásit - Registrace

Katalog www stránek portálu Kompletně.cz

69655 překontrolovaných a ručně tříděných odkazů
Velká složka Lodě

Zobrazuji 1. - 15. odkaz z celkových 15 odkazů v této kategorii Seřadit podle: Abecedy | Data přidání | Kvality

Náhled stránky www.safeanchorages.com
Server Safe Anchorages je internetová verze vašeho pomocníka pro hledání zátok, přístavů, marín či jiných zajímavých bodů pro bezpečné kotvení. Již nemusíte hledat v mapách bezpečné zátoky na zakotvení a zároveň hledat na internetu, po známých či jinde informace o restauracích, elektřině a celkové kultuře v kotvišti. Zde najdete vše na jednom místě zároveň s hodnocením ostatních, kteří již místo navštívili.
Náhled stránky www.technicke-parametre.sk
Informácie o plavidlách, hlavne osobné lode, jachty a modely lodí, technické informácie o týchto plavidlách a ich stavba. História plavidiel, ich vývoj až po súčasnosť.Informácie o významných lodných katastrofách a pod.
Náhled stránky www.agileboats.com
Agile boats je jedinečný inzertní server pro nákup, inzerci a prodej lodí, člunů, motorových člunů, jachet, plachetnic, lodního a sportovního vybavení.
Náhled stránky www.pujcovnaraftuvltava.cz
Půjčovna raftů Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování raftů na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na této řece.
www.pujcovnaraftuvltava.cz - Detail firmy www.pujcovnaraftuvltava.cz »
Náhled stránky www.pujcovnalodivltava.cz
Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour 0 / 150
Adresa neznámá
Půjčovna lodí Vltava - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Vltavě, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě.
www.pujcovnalodivltava.cz - Detail firmy www.pujcovnalodivltava.cz »
Náhled stránky www.gimishop.cz
Gimishop je největší internetový obchod s lodním příslušenstvím. Veškeré lodní vybavení. Až 18000 položek lodního příslušenství a výrobků pro lodě, čluny a jachting. V Gimishopu naleznete i lodní bazar. Provozuje Gimi Group s.r.o.
Náhled stránky www.rekoplavba.cz
Kapitánské kurzy vedené kapitánem Pavlem Kocfeldou zaručují precizní přípravu uchazečů na kapitánské zkoušky (průkaz kategorie VMP - Vůdce malého plavidla). Jejich cílem je zvládnutí všech potřebných úkonů v souladu se směrnicí Státní plavební správy pro vydávání mezinárodních průkazů způsobilosti k vedení malého plavidla na vnitrozemských vodních cestách a na moři.
Náhled stránky www.1-parnik.cz
Vše o lodní dopravě parníkem nejen v Praze, ale i v Mělníku nebo na Slapech. Plavby po Vltavě, firemní akce a večírky na parníku, večere na parníku a mnoho dalších.
Náhled stránky www.czechboats.cz
Czech Boats s.r.o. - Plavby lodí na Vltavě a Labi 0 / 150
Záběhlická 48 106 00 Praha 10
Provozujeme výletní parníky Czech Boat a Classic River na Pražské Vltavě. Nabízíme ubytování na malých motorových lodí bez řidičáku.
Náhled stránky www.altumare.cz
Aktuální informace o námořním jachtingu - námořní mapy a publikace i lodě na prodej online.
Náhled stránky www.ravenfishing.cz
Rybářské čluny – Ravenfishing.cz 0 / 150
Zvonařka 5 602 00 Brno
Nabízíme rybářské nafukovací čluny, motory a příslušenství. Rybaření z vodní hladiny má svůj neopakovatelný půvab – vyzkoušejte. Nabízíme také ekologické tiché lodní elektromotory.
Náhled stránky www.zelezny.cz
Kánoe a kajaky Železný 0 / 150
Antonín Železný M. Cibulkové 9 140 00 Praha 4
Skvělé plastové lodě pro vaše dobrodružství na vodě. špičková výrobní technologie (rotační natavování, rotomoulding) a nezničitelný materiál. Záruka na lodě 4 roky. Nabízíme kvalitu bez kompromisů!
Náhled stránky www.kapitan-p.wz.cz
Kapitán 0 / 150
Nabízím své služby kapitána námořní jachty.
Náhled stránky www.namorniplavby.cz
Okružní plavby a námořní plavby představují nevšední zážitek, který zpestří Vaši dovolenou. Vyzkoušejte okružní plavby jako formu nezapomenutelnou exotické dovolené.
Náhled stránky www.sea-ray.cz
Sea-ray.cz 0 / 150
Adresa neznámá
Motorové čluny, jachty, sportovní lodě, sportovní cruisery.
Náš katalog obsahuje celkem 69655 odkazů v 1080 kategoriích.
Stránek: 44158 Firem: 25495
Copyright © 2007 - 2018 Kompletně.cz

Nápověda | Napište nám

TOPlist TOPlist